350 zł premii z kontem dla młodych w mBanku

W kolejnej edycji promocji „I możesz więcej” mBank oferuje bonus w wysokości do 350 złotych za otwarcie konta, płatności zbliżeniowe i regularne oszczędzanie. Dodatkowo na koncie oszczędnościowym Moje cele można zyskać oprocentowanie 8% dla kwoty do 50 tys. zł.

Premia dla młodych w mBanku
Do 350 zł za korzystanie z eKonta możliwości w mBanku

Jak zdobyć 350 złotych

Promocja jest skierowana do osób pełnoletnich zakładających eKonto możliwości (18-24 lata), które nie były jeszcze klientami mBanku. Jeśli masz e-dowód lub chcesz potwierdzić swoją tożsamość przez selfie, możesz zdobyć 150 zł więcej, niż wynosi bazowa kwota bonusu (200 zł). Oferta nosi nazwę „I możesz więcej – X edycja” i trwa do 31.08.2023 roku.

Co trzeba zrobić? Załóż konto przez internet na specjalnej stronie promocji, bądź w aplikacji mobilnej, a następnie spełnij warunki wypłaty poszczególnych części bonusu.

 • 20 zł za płatności telefonem. Zapłać minimum 4 razy telefonem (Apple Pay, Google Pay lub BLIK zbliżeniowy), masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta.
 • 20 zł za przelewy na numer telefonu. Wykonaj min. 4 przelewy na numer telefonu BLIK, masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta.
 • 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy. Utrzymaj minimum 50 zł na celu oszczędnościowym, masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta (saldo będzie sprawdzane ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym konto zostało otwarte).
 • 140 zł za spełnienie wszystkich trzech powyższych warunków. Jeśli spełnisz warunki płatności telefonem, przelewów na telefon Blik i aktywnego celu oszczędnościowego, zgarniesz dodatkowo 140 zł.
 • Premia dodatkowa: 150 zł za otwarcie konta na selfie lub e-dowód. Jeśli założysz rachunek z wykorzystaniem e-dowodu osobistego (lub na selfie, w aplikacji), a także spełnisz wyżej wspomniane warunki, zyskasz dodatkowo aż 150 zł.

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po tym, w którym konto zostało otwarte. Czyli zakładając konto w lutym, warunki muszą być spełnione do końca marca. Wszystkie informacje o promocji możesz znaleźć na stronie mbank.pl.

Premia zostanie wypłacona na Twoje nowo otwarte konto w mBanku do końca drugiego miesiąca, który następuje po miesiącu, w którym konto promocyjne zostało otwarte. Czyli jeśli warunki spełnisz w marcu (a konto było założone w lutym), do końca kwietnia pieniądze wpłyną na Twoje konto.

8% na koncie oszczędnościowym

Dla oszczędzających wartą uwagi będzie również druga część promocji, czyli podwyższone oprocentowanie. Zakładając rachunek Moje cele (służący do automatycznego oszczędzania) otrzymasz odpowiednio:

 • 8% w skali roku jeśli otworzysz eKonto możliwości przez selfie albo e-dowód.
 • 7% w skali roku jeśli otworzysz eKonto możliwości w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód.

Wyższe oprocentowanie będzie obowiązywało do kwoty 50 000 zł, od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące. Oprocentowanie środków przewyższających kwotę 50 000 zł na rachunku Moje cele wynosi 0,5% w skali roku.

Ale uwaga! Promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jednym słowem, żeby zyskać wyższe oprocentowanie w danym miesiącu, na koncie musi być przynajmniej 100 zł więcej, niż w poprzednim.

"Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki Moje Cele i ostatniego dnia lutego miałeś na nich 300 zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec marca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia lutego)".

Ile kosztuje eKonto możliwości

Szczegóły kosztów eKonta młodzieżowego w mBanku zostały opisane w rankingu kont dla młodych. Najważniejsze z nich to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (nie ma wymogu określonych wpłat na konto),
 • 0 zł za wydanie zbliżeniowej karty płatniczej Visa Me,
 • 0 zł za korzystanie z karty Visa bez konieczności spełniania dodatkowych warunków,
 • 0 zł za przelewy (zwykłe) przez internet i aplikację mobilną,
 • 5 zł za przelew natychmiastowy przez internet i aplikację,
 • 0 zł za przelewy na numer telefonu BLIK,
 • 0 zł za podpięcie karty i płatności Google Pay i Apple Pay,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatu za granicą – ale pamiętaj o włączeniu funkcji wielowalutowej, inaczej obowiązuje prowizja za przewalutowanie,
 • 0 zł za wpłatę pieniędzy na konto w oddziale banku lub we wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • 0,2% min. 2 zł za wpłatę pieniędzy na konto we wpłatomatach Euronetu,
 • opłata za ekspresową wysyłkę karty kurierem 25 zł, zwykła wysyłka pocztą: 0 zł.

Czy eKonto możliwości to dobry rachunek?

Konto dla młodych w mBanku jest jednym z lepszych wyborów na młodzieżowe lub studenckie konto bankowe. Oprócz bonusu, który można zgarnąć w aktualnej promocji, do dyspozycji mamy nowoczesną aplikację, ze wszystkimi systemami płatności mobilnych (BLIK zbliżeniowy, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPAY!, Xiaomi Pay) i całą gamą dodatkowych usług (np. zintegrowane płatności za parkingi).

Prowadzenie konta jest bezpłatne bez żadnych warunków, tak samo jak karta wydawana to rachunku. Co więcej, oferuje ona darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Szczegółowe zestawienie opłat znajdziesz w naszym rankingu kont dla młodych.

Własna karta

Jeśli oryginalność jest dla Ciebie priorytetem, mBank daje Ci bezpłatną możliwość personalizacji karty płatniczej. Bez dodatkowych kosztów możesz wybrać obraz z galerii przygotowanej przez bank, albo wgrać swoje własne zdjęcie.

regulamin promocji
Niestandardowa karta w mBanku
Wszystkie informacje o promocji oraz wniosek o otwarcie konta z premią znajdziesz na stronie eKonta możliwości w mBanku.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 23.02.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.