100 GB miesięcznie za 20 zł - internet mobilny za pół ceny od T-Mobile

Internet mobilny to technologia, która jest szczególnie przydatna studentom, czyli mobilnej i aktywnej grupie młodych ludzi. W podróży, w bibliotece, akademiku i na uczelni – wszędzie tam, możesz korzystać z szybkiego dostępu do sieci, i dzielić go na wiele urządzeń. W promocji na nadchodzący rok akademicki T-Mobile przygotowało ofertę z 50-procentową zniżką: 100 GB miesięcznie za 20 zł. Sprawdzamy tę promocję!

Internet mobilny T-Mobile - promocja
Autorka zdjecia: Karolina Grabowska

Szybkość połączenia, wygoda i małe rozmiary modemu to nie jedyne zalety internetu mobilnego. Dla wielu studentów taki rodzaj dostępu do sieci jest jedyną możliwością, z której mogą korzystać – czasem właściciel mieszkania, które wynajmujemy, nie zezwala na przyłączenie stałego łącza po kablu, bo wiąże się to z wierceniem w ścianach. Albo też przez częste zmiany miejsca zamieszkania nie chcemy się wiązać umową z dostawcą internetu. Sieć mobilna, którą możemy zabrać ze sobą wszędzie, rozwiązuje te problemy.

100 GB za 20 zł miesięcznie

Przy zamówieniu internetu mobilnego od T-Mobile (ważne, oferta obowiązuje tylko online!) z umową na 24 miesiące otrzymujemy do wykorzystania limit danych 100 GB, odnawiany co miesiąc, w abonamencie za 20 zł. Pamiętaj, żeby po przejściu na stronę T-Mobile z promocyjną ofertą kliknąć w link „Kup bez urządzenia” (oczywiście jeśli potrzebujesz dodatkowy sprzęt, skorzystaj z opcji „Wybierz urządzenie”).

Promocyjna oferta obowiązuje wtedy, gdy będziesz mieć aktywną e-fakturę (czyli wysyłaną na maila, zamiast w formie papierowe) oraz wyrazisz zgody marketingowe. Za samą aktywację usługi nie są pobierane żadne opłaty.

Co jeśli wyczerpię miesięczny limit danych?

Jeśli w danym miesiącu przekroczysz limit dostępny w ramach abonamentu (czyli 100 GB, co jest naprawdę sporą ilością danych), nastąpi obniżenie maksymalnej prędkości transmisji do 16 kb/s – dla pobierania i wysyłania. Ale co bardzo istotne, nie będziesz ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Jeśli jednak będziesz mieć potrzebę korzystania z sieci w pełnej prędkości (bo na przykład do końca miesiąca jeszcze parę dni), możesz dokupić jednorazową paczkę danych 20 GB za 20 zł. Warto wiedzieć, że mamy do dyspozycji takie awaryjne rozwiązanie. Paczka nie odnawia się automatycznie, więc po prostu aktywujemy ją w razie potrzeby.

Co po końcu umowy? Jeśli nie przejdziesz na inną promocję, która w momencie wygasania zobowiązania będzie dostępna, koszt abonamentu wzrośnie o 10 zł. Dlatego warto zapisać sobie w kalendarzu, żeby wcześniej zorientować się w aktualnych ofertach promocyjnych.

Z oferty możesz skorzystać tylko przez internet, na stronie sklepu T-Mobile.

 

 

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 04.09.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.