Konto Przekorzystne z darmową kartą ISIC i premią 100 zł

Bank Pekao SA oferuje studencką wersję Konta Przekorzystnego z kartą ISIC świat o wartości 105 złotych w pakiecie, zupełnie za darmo. Dodatkowo w prosty sposób można zyskać premię 100 zł za płatności kartą, a poza tym korzystać ze wszystkich udogodnień konta, które przydadzą się za granicą: karty wielowalutowej, bezpłatnych wypłat z bankomatów poza Polską i korzystnych kursów wymiany walut w kantorze Pekao. Oferta godna uwagi dla wszystkich, którzy wybierają się na zagraniczne wyprawy.

Konto z kartą ISIC w promocji Pekao

Co to jest karta ISIC

Uwaga, ostatnie dni promocji! Czas na założenie konta z darmową kartą ISIC mija 31 lipca

ISIC (International Student Identity Card) to międzynarodowa karta studencka, która pełni rolę dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie, zapewnia pakiet ubezpieczeń oraz daje dostęp do wielu zniżek. Jest wydawana od 1968 r., pod patronatem UNESCO i mogą ją wyrobić studenci wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) zarówno na uczelniach prywatnych, jak i państwowych, bez ograniczenia wieku. Do jej wyrobienia potrzebna jest ważna legitymacja studencka (szkolna) i jedno zdjęcie.

Karta dostępna jest w kilku wariantach ubezpieczeniowych:

  • bez ubezpieczenia – koszt: 29 zł, daje jedynie dostęp do zniżek oraz potwierdza status studenta za granicą.
  • z ubezpieczeniem Polska – koszt: 75 zł, zawiera ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków tylko w Polsce.
  • z ubezpieczeniem Świat – koszt: 105 zł, zawiera ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia na świecie.

W promocji Pekao zyskasz kartę z ubezpieczeniem świat, czyli najlepszą opcję. Wszystkie szczegółowe informacje temat wariantów znajdziesz w naszej analizie karty ISIC.

Konto Przekorzystne dla młodych

Z kolei Konto Przekorzystne dla młodych to rachunek oferowany przez Pekao SA, który charakteryzuje się nowoczesnością i brakiem opłat aż do 26. roku życia.

Do największych plusów należy zaliczyć nieograniczoną liczbę bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie, bezwarunkowo darmową kartę wielowalutową idealną na wakacyjne i studenckie podróże (umożliwia ominięcie kosztów przewalutowania), nowoczesną apkę PeoPay czy kantor walutowy zintegrowany z bankowością internetową, pozwalający wymieniać waluty po bardzo dobrych kursach.

Z pełnym opisem konta można zapoznać się w naszej analizie: Konto Przekorzystne dla młodych oraz na stronie Pekao z opisem promocji dla podróżników.

Dodatkowo w aktualnej promocji, łączącej się z ofertą ISIC, można zyskać 100 zł premii, zatem łączna wartość bonusów wraz z kartą ISIC przekracza 200 zł.

Jak zyskać kartę ISIC za 0 zł

Do zdobycia karty studenckiej ISIC nie są potrzebne żadne wygórowane warunki. Przysługuje ona za samo założenie Konta Przekrzystnego dla Młodych w promocji „Otwórz Konto Przekorzystne z pakietem podróżnika”.

  • Krok 1. Załóż Konto Przekorzystne z kartą debetową i apką PeoPay na specjalnej stronie promocji.
  • Krok 2. Po otwarciu konta otrzymasz kod SMS na bezpłatne wydanie legitymacji ISIC z ubezpieczeniem podróżnym za granicą, która jest warta 105 zł.
  • Krok 3. Wypełnij formularz o legitymację ISIC wprowadzając w nim otrzymany kod SMS w wyznaczonym polu (zrób to do końca sierpnia).
Karta ISIC w promocji Pekao

Legitymacja będzie dostępna w wersji cyfrowej w apce ISIC, a jeśli potrzebujesz mieć ją w tradycyjnej, plastikowej wersji, możesz zamówić ją w przesyłce pocztowej.

Konto Przekorzystne z pakietem podróżnika możesz otworzyć do końca lipca. Szczegóły oraz wniosek o rachunek w promocji znajdziesz na stronie promocji banku Pekao SA.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 14.07.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.