Konto dla gracza w Pekao SA, czyli 200 zł premii plus 100 zł na vouchery gamingowe

Konto Przekorzystne z pakietem gamingowym to promocja przynosząca pełen zestaw benefitów, z których zadowoleni będą nie tylko gracze. Do zdobycia, po spełnieniu prostych warunków, jest 200 zł premii w formie przelewu na konto, punkty o wartości 100 zł, które wymienisz na vouchery (np. do Steam), bardzo dobre odsetki 7% na koncie oszczędnościowym i unikalne karty płatnicze z gamingowym wizerunkiem.

Przestawiamy krok po kroku jak zdobyć wszystkie bonusy.

Konto Przekorzystne dla graczy w Pekao

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA oraz masz ukończone 18 lat, bez przeszkód możesz skorzystać z aktualnej oferty, która trwa do 16.08.2023 r. Jak premia jest podzielona i co trzeba zrobić, by ją zyskać?

  • 50 zł za otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay poprzez wniosek na stronie Pekao lub za pośrednictwem aplikacji,
  • 150 zł za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub apką PeoPay co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta (w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym konto zostało otwarte).

Co to znaczy „w pierwszym i kolejnym miesiącu kalendarzowym” po otwarciu konta i przystąpieniu do promocji? Jeśli złożysz wniosek o Konto Przekorzystne w czerwcu, po pięć transakcji bezgotówkowych musisz wykonać w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Mówiąc w skrócie: aby zgarnąć pełną premię (200 zł), otwierasz konto przez internet, a następnie wykonujesz przynajmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą w każdym z trzech pełnych miesięcy po otwarciu konta.

Przejdź na stronę Konta Przekorzystnego z pakietem gamingowym »

Punkty o wartości 100 zł – wymienisz je m.in. na gamingowe bonusy

Voucher do platformy Steam, doładowanie do PlayStation Store, subskrypcja Xbox Game Pass na rok – to przykładowe nagrody, na które można wymienić 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile – to kolejny bonus, który można zyskać w promocji.

Jak zgarnąć 8000 punktów na start? Zapisz swoją kartę Mastercard do programu Bezcenne Chwile i zapłać tą kartą przynajmniej 5 razy w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji.

Po zarejestrowaniu karty w bankowości Pekao24 lub w aplikacji PeoPay (zakładka „Dla Ciebie” > „Bonusy”) otrzymasz wiadomość w kodem, który wymienisz na promocyjne punkty.

Żeby je zrealizować, należy zalogować się na stronie bezcennechwile.mastercard.pl, wejść w zakładkę „Moje konto” a następnie „Kody promocyjne”. Znajdziesz tam pole, w które należy wpisać otrzymany od banku kod. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy i możesz je wykorzystać między innymi na wspomniane wyżej vouchery z dostępem do platform dla graczy.

Jak działa program Mastercard Bezcenne Chwile?

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy stworzony przez Mastercard. Możesz dzięki niemu zbierać punkty za płatności kartą tej firmy, które następnie wymienisz na wybrane przez Ciebie nagrody. Uczestnictwo w programie jest zupełnie bezpłatne, a punkty naliczają się automatycznie. Ich zbieranie jest jeszcze szybsze, jeśli robisz zakupy w sklepach/firmach będących partnerami programu (jest to w Polsce ponad 80 marek). Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na wspomnianej wcześniej stronie programu.

Karty z gamingowym wizerunkiem

Zupełną nowością są niestandardowe karty płatnicze z grafikami z gier. Możesz mieć oryginalną, rzadko spotykaną kartę, z grafiką odpowiadającą Twojej pasji, i to za darmo – bank nie pobiera opłaty za wydanie karty z wizerunkiem gamingowym dla osób w wieku 18-26 lat. Ponadto, nie ma żadnej miesięcznej opłaty za korzystanie z karty (bez żadnych warunków).

Karty z gamingowymi grafikami w Pekao

7% na koncie oszczędnościowym

Kolejnym elementem, który z kolei zadowoli wszystkich, posiadających (albo chcących posiadać) oszczędności, jest równoległa promocja, w której można zyskać naprawdę dobre oprocentowanie: 7% w skali roku, przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Otwierając Konto Przekorzystne z kontem oszczędnościowym (jest bezpłatne) możesz wycisnąć jeszcze więcej odsetek ze swoich zaskórniaków.

Konto Przekorzystne dla Młodych – czy warto?

Konto z bonusem dla graczy to oferta, która zadowoli w pierwszej kolejności pasjonatów gier, ale wyboru Konta Przekorzystnego nie będą też żałować młodzi ludzie, dla których granie nie jest największą pasją. Dlaczego? Bo konto dla młodych w Pekao zapewnia bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmową kartę wielowalutową, BLIK, Apple Pay, Google Pay – wszystkie najpotrzebniejsze funkcje bankowania dla młodych, i to za 0 zł. Co ważne, nie musisz martwić się kosztami, ani spełniać żadnych warunków zwolnienia z opłat aż do ukończenia 26. roku życia.

Szczegółową analizę rachunku znajdziesz w naszym artykule: Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao, a opis warunków promocji z bonusem tutaj: 200 zł premii dla młodych w Pekao.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 30.05.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.