100 zł premii i 4% w BZ WBK – Konto Godne Polecenia

100 zł za założenie konta, zwolnienie z opłat i podwyższone oprocentowanie do 4% – to korzyści najnowszej promocji Konta Godnego Polecenia w BZ WBK („Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł”) organizowanej we współpracy z Agorą.

Uwaga! Promocja przedłużona do 27 listopada 2015 r. (zobacz)
100 zł za otwarcie konta w BZ WBK
Grafika promocji "Konto Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł"

Co można zyskać?

W promocji „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł” otrzymujesz:

 • premię w wysokości 100 zł za otwarcie konta,
 • oprocentowanie 4% na rachunku (do kwoty 4000 zł),
 • zwolnienie z opłaty za kartę do końca czerwca 2017 roku,
 • zwolnienie z opłaty za zlecenia stałe, polecenia zapłaty i sprawdzanie stanu konta w bankomacie.

Jak zdobyć 100 zł premii?

Aby wziąć udział w promocji, cieszyć się przywilejami i zgarnąć 100 zł, trzeba wykonać poniższe kroki:

 • Zarejestrować się na stronie godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/ poprzez podanie swojego adresu e-mail – zgłoszenia przyjmowane są do 27 listopada 2015 r. (promocja przedłużona, pierwotnie do: 23 listopada 2015).
 • Założyć konto przez stronę promocji, do której link otrzymasz w mailu zwrotnym.
 • Zaznaczyć wszelkie zgody marketingowe oraz związane z organizacją konkursu, w tym zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (chodzi o to aby bank mógł przekazać organizatorowi informację, że konto zostało faktycznie założone w ramach promocji – tylko wtedy można wypłacić premię).
 • Podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub, jeżeli posiadasz już konto w innym banku, poprzez przelew identyfikacyjny najpóźniej do końca grudnia (najlepiej jak najszybciej, żeby móc dokonać wymaganych transakcji kartą).
 • Ważne: do zawarcia umowy przelewem niezbędne są wyraźne skany dowodu osobistego.
 • Wydać min. 100 zł przy użyciu karty Mastercard Omni wydanej do konta (również najpóźniej do końca grudnia 2015 r.) w sklepach stacjonarnych i internetowych.
 • Wypełnić dane w formularzu zawartym w mailu potwierdzającym udział w promocji (wiadomość zostanie przesłana do końca stycznia, czas na wypełnienie formularza mija 14 lutego 2016 r., do tego czasu Konto Godne Polecenia założone w promocji musi być w pełni aktywne).

Ważne: uczestnikiem promocji może być tylko osoba, która podpisze umowę za pośrednictwem specjalnej strony internetowej przygotowanej na potrzeby promocji oraz nie był klientem banku po 31 sierpnia 2015 r.

Po spełnieniu wyżej opisanych warunków otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Nie później, niż 29 lutego 2016 r. przelew dojdzie na Twoje konto założne w promocji.

Jak zdobyć 100 zł premii w BZ WBK - instrukcja
Grafika promocji "Konto Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł"

Ile kosztuje Konto Godne Polecenia?

Czy promocja jest dobrą okazją na zarobek? Konto Godne Polecenia nie wiąże się z żadnymi kosztami za prowadzenie, a z opłaty za kartę jesteśmy zwolnieni bezwarunkowo na prawie dwa lata:

 • 0 za prowadzenie konta,
 • 0 za przelewy przez internet i aplikację mobilną,
 • 0 w ramach promocji – do 30.06.2017 r. – za kartę debetową Mastercard Omni lub Omni Payback (standardowa opłata po zakończeniu promocji to 7 zł miesięcznie),
 • 0 za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą karty Mastercard Omni/Omni Payback,
 • 0 za płatności mobilne smartfonem,
 • 0 za wpłaty gotówki w kasach i wpłatomatach banku.

4% na Koncie Godnym Polecenia

Ponadto w ramach promocji trwającej do 30.06.2017 r. oprócz zwolnienia z opłat za karty debetowe Omni, otrzymujesz oprocentowanie w wysokości 4% w skali roku do 4000 zł oraz 1% powyżej tej kwoty.

Czy warto?

Propozycja BZ WBK i Agory łączy w sobie: darmowy rachunek bankowy, wysokie oprocentowanie standardowego konta bez konieczności aktywowania dodatkowych produktów oszczędnościowych, premię za założenie produktu i korzystanie z darmowej karty – aż do połowy 2016 roku. To bardzo ciekawa oferta, nie tylko dla większości studentów, ale dla wszystkich, którzy dysponują oszczędnościami, a jednocześnie chcą korzystać z konta bez ograniczeń (swoboda wypłat ze wszystkich bankomatów, brak wymaganych, regularnych wpływów na konto). Jeśli po zakończeniu obowiązywania oferty promocyjnej (30 czerwca 2017 r.) uznasz, że nie chcesz konta na „normalnych” warunkach, możesz bez żadnych problemów z niego zrezygnować (lub przynajmniej rozwiązać umowę o kartę płatniczą).

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

Rafał Bajkowski, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 23.11.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.