55 zł za otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku

55 zł premii za założenie konta w Alior Banku. Jeżeli posiadasz oszczędności w kwocie minimum 1000 zł, poszukujesz darmowego rachunku internetowego oraz w 2015 r. nie byłeś klientem Alior Banku i/lub T Mobile Usługi Bankowe, możesz zarobić 55 zł premii za założenie Konta Internetowego oraz lokaty w najnowszej promocji. Co więcej, masz ponadto szansę wziąć udział w prostym konkursie, w którym do wygrania są smartfony Samsung Galaxy S6.

premia za otwarcie konta - Alior Bank
Promocja: 55 zł i 4% na lokacie w Alior Banku

Jak zgarnąć 55 zł?

Aby wziąć udział w promocji:

  1. Zarejestruj się na stronie promocji (wraz z Aliorem organizuje ją spółka Comperia) najpóźniej do 8 grudnia 2015 r.
  2. Aktywuj swój udział w promocji poprzez kliknięcie w link przesłany przez organizatora w wiadomości email.
  3. Wyraź zgodę na przekazanie do organizatora tajemnicy bankowej – informacji z banku o tym, że założyłeś konto.
  4. Wypełnij wniosek o konto osobiste, który będzie opublikowany na stronie comperiabonus.pl po zakończeniu rejestracji w programie (masz czas do 9 grudnia 2015 r.).
  5. Dokonaj przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, które aktualnie posiadasz lub podpisz umowę za pośrednictwem kuriera.
  6. Załóż lokatę dwumiesięczną na minimum 1000 zł, a maksimum 10 000 zł. Co ważne, jeśli aktywujesz tę lokatę w ciągu 30 dni od otwarcia konta, będzie ona oprocentowana na aż 4%.
  7. Wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą (wszystkie warunki trzeba spełnić do 31 grudnia 2015 r.).
  8. Do  21 stycznia 2016 r. dostaniesz wiadomość email z informacją o otrzymaniu premii, a do końca miesiąca otrzymasz przelew.

Co ciekawe, jeżeli organizator nie przydzieli Ci należnej premii, pomimo że spełnisz warunki promocji, będziesz mógł odwołać się od negatywnej decyzji i jeżeli reklamacja okaże się zasadna, otrzymasz kolejne 30 zł w ramach rekompensaty.

Dodatkowe nagrody w promocji

W promocji nagrodzeni zostaną także pomysłowi użytkownicy. Każdy kto spełni podstawowe warunki promocji może zawalczyć o dodatkowe nagrody rzeczowe. Aby je zdobyć wystarczy krótko, w maksymalnie 1000 znaków odpowiedzieć na zadanie konkursowe, które brzmi: Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?

Pracę konkursową należy przesłać e-mailem na adres: konkurs@comperiabonus.pl.

Ważne: wiadomość należy wysłać z tego samego adresu milowego, który zarejestrujesz w promocji.

Do wygrania są:

  • 4 telefony Samsung Galaxy S6 jako nagrody główne
  • 55 zegarków Sony smartwatch SV 2 jako nagrody pocieszenia

Konto Internetowe – najważniejsze koszty

Konto Internetowe w promocji będzie dobrym wyborem zarówno na studenckie konto bankowe, jak i dla wszystkich, którzy ukończyli już 26 lat.

Konto prowadzone jest całkowicie bezpłatnie, darmowe są również przelewy internetowe i mobilne oraz korzystanie z BLIKa, a także wpłaty w kasach banku. Dokładny opis rachunku można znaleźć w naszej analizie: Konto Internetowe – Alior Bank. Warto wiedzieć, że aby zostać zwolnionym z opłaty za kartę debetową należy dokonać w miesiącu transakcji w sklepach na kwotę min. 100 zł. Uczestnicy promocji są jednak z tego warunku zwolnieni aż do 1 marca 2016 r. (zgodnie z informacją zawartą na stronie organizatora – standardowo zwolnienie przysługuje klientom do końca grudnia 2015 r.).

Czy warto?

55 zł bonusu za założenie darmowego konta i lokaty, wysokie oprocentowanie zgromadzonych środków, niski próg zwalniający z opłat miesięcznych za kartę do rachunku (min. 100 zł) oraz szansa na nowoczesne smartfony i smartwatche czyni promocję organizowaną atrakcyjną dla każdego studenta, który poszukuje darmowego i nowoczesnego konta i posiada min. 1000 zł wolnych oszczędności, na których chce zarobić.

Zwróć uwagę

Jeżeli posiadasz w Alior Banku tylko rachunki w Kantorze Walutowym możesz wziąć udział w opisywanej promocji.

Klienci dawnego Meritum Banku, których rachunki zostały zamknięte przed 30 czerwca 2015 r. i nie otworzyli dotychczas żadnego konta w Alior Banku i T Mobile Usługi Bankowe również są uprawnieni do udziału w akcji.

Przejdź na stronę promocji 55 zł premii i 4% na lokacie.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

Rafał Bajkowski, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 18.11.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.