Bon na 40 zł od Banku SMART – SMART Konto dla studentów

Bank SMART przygotował specjalną promocję dla studentów na zbliżający się rok akademicki. Zakładając bezpłatne SMART Konto do 21 października 2015 r. otrzymasz bon o wartości 40 zł do wykorzystania na zamówienie jedzenia przez PizzaPortal.pl. W puli znajduje się 600 bonów.

Uwaga! Druga edycja jest już aktywna (zobacz stronę promocji).
Konto studenckie Bank Smart
SMART Konto na wypasie, promocja dla studentów – bon o wartości 40 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon na 40 zł

Druga edycja promocji trwa od 21.09.2015 do 21.10.2015 r. albo do wyczerpania puli kuponów promocyjnych – dlatego jeśli chcesz zdobyć bon, warto się pospieszyć (w puli 600 bonów). Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć 40 zł?

 • Złożyć wniosek o otwarcie SMART konta WYŁĄCZNIE na tej stronie promocyjnej.
 • Zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie konta (np. przelewem z innego banku lub za pośrednictwem kuriera) i nie odstępować od niej w terminie określonym w przepisach prawa (14 dni).

I tyle. Bon na 40 zł otrzymujesz po prostu za otwarcie konta – nie są potrzebne wpływy lub wydanie określonej kwoty przy użyciu karty. Bon może otrzymać jedynie osoba, która nie ukończyła 26 lat.

Kiedy otrzymam bon?

Bon, w postaci kodu o wartości 40 zł, zostanie przesłany na Twój adres e-mail podany we wniosku o otwarcie konta do 20 dni po spełnieniu warunków promocji, czyli od momentu podpisania umowy i aktywowania konta przez bank.

Bon możesz wykorzystać w ciągu 6 miesięcy na stronie pizzaportal.pl, wyłącznie raz, czyli podczas jednego zamówienia. Bon nie podlega wymianie na pieniądze. Promocja nosi nazwę SMART Konto na wypasie, a jej pełny regulamin znajdziesz pod tym linkiem.

Co to jest PizzaPortal?

PizzaPortal.pl to serwis, który umożliwia zamawianie jedzenia z różnych restauracji przez internet. Wchodząc na stronę główną musisz wpisać adres, pod który ma być dostarczone jedzenie, a na kolejnej stronie zobaczysz listę restauracji, które dowożą we wskazane przez Ciebie miejsce. Kod o wartości 40 zł musisz wpisać podczas finalizacji zamówienia.

Pizza Portal
PizzaPortal

W ramach finansowej ciekawostki warto wiedzieć, że w 2012 roku PizzaPortal.pl został sprzedany niemieckiemu inwestorowi, firmie Delivery Hero, za… 120 milionów złotych.

SMART Konto – ile kosztuje?

Czy warto otwierać konto, żeby zyskać 40 zł na jedzenie? W przypadku konta w banku SMART, jest to w pełni opłacalne, bo rachunek jest bezwarunkowo darmowy. Nie ponosisz opłaty za prowadzenie konta, kartę płatniczą i przelewy internetowe niezależnie od tego, czy korzystasz z nich często, czy wcale. Poniżej zestawienie opłat SMART konta:

 • otwarcie i prowadzenie konta: 0 zł,
 • miesięczna opłata za kartę: 0 zł (bez żadnych warunków, niezależnie od kwoty wydanej przy jej użyciu),
 • wypłata gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie: 0 zł,
 • przelewy na rachunki wewnątrz banku: 0 zł,
 • przelewy zewnętrzne przez internet: 0 zł,
 • przelew do ZUS lub US: 5 zł,
 • przelew zagraniczny: 5 zł,
 • opłata za wydanie karty płatniczej: 0 zł,
 • opłata za wznowienie karty: 0 zł.

Konto studenckie banku SMART znajduje się w ścisłej czołówce rankingu kont dla studentów na rok akademicki 2015/2016.

Przejdź na stronę promocji SMART Konto na wypasie.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.09.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.