Zwrot 5% płatności kartą w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowa promocja w T-Mobile Usługi Bankowe – 5% zwrotu za transakcje kartą. Co ciekawe, oferta skierowana jest nie tylko do nowych klientów, ale także dla aktualnych użytkowników T-Mobile Konta. Czy to oznacza, że Cashback z dawnego Aliora Sync wraca?

Cashback 5% T-Mobile Usługi Bankowe
5% zwrotu za transakcje kartą w T-Mobile Usługi Bankowe

5% zwrotu, 25 zł miesięcznie

W promocji "5% zwrotu kwoty zakupów" możesz zyskać maksymalny bonus w kwocie 25 zł miesięcznie, 300 zł rocznie – konieczne do tego będzie wydanie 500 zł w miesiącu. Jeśli jednak zapłacisz mniej, również otrzymasz premię, w kwocie równej 5% wydatków kartą. Dla przykładu, zwrot za transakcje kartą na 250 zł wyniesie 10 zł. Promocja trwa od 2 listopada do odwołania.

Pamiętaj, że z opłaty za kartę w T-Mobile Usługi Bankowe (6 zł) będziesz zwolniony, jeśli wydasz przy jej użyciu minimum 200 zł w ciągu miesiąca (lub jeśli masz mniej, niż 19 lat).

Promocja jest skierowana do aktywnych klientów, to znaczy, że jeśli chcesz zarobić, musisz:

 • być klientem TMUB lub założyć T-Mobile konto jeśli jeszcze nim nie jesteś,
 • przelewać na konto swoje wynagrodzenie lub stypendium w dowolnej kwocie (środki mają pochodzić z rachunku pracodawcy lub uczelni) lub zapewnić przelewy spoza rachunków w T-Mobile Usługi Bankowe na kwotę łączną min. 2000 zł w każdym miesiącu trwania promocji,
 • płacić kartą w sklepach,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych,
 • wyrazić zgodę na zasięganie przez bank do historii twoich zobowiązań (np. historii kredytowej).

Nie wszystkie transakcje kartą są premiowane. Z promocji zostały wyłączone specyficzne płatności dokonywane w miejscach oznaczonych przez MasterCard jako:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • usługi transportowe,
 • instytucje finansowe,
 • brokerów ubezpieczeniowych,
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • internetowe przekazy pieniężne.

W ograniczeniach wymienionych w regulaminie chodzi o to, by wyeliminować „sztuczne” transakcje. Najbardziej typowe płatności, np. za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, bez zastrzeżeń wliczają się do premiowanej kwoty.

Aby skorzystać z promocji musisz zapewnić wpływy na konto w T-Mobile: stypendium z uczelni lub pensji od pracodawcy (oba na dowolną kwotę), ewentualnie jakiekolwiek przelewy z kont w innych bankach na sumę łączną w wysokości co najmniej 2000 zł na miesiąc. To wszystkie wymogi – premia jest naliczana automatycznie. Dla osób często płacących za zakupy bez użycia gotówki, promocja jest dobrą szansą na dodatkowy zarobek.

T-Mobile Konto – najważniejsze korzyści

Konto w T-Mobile Usługi Bankowe prowadzone jest całkowicie bezpłatnie. Z możliwą opłatą wiąże się karta – należy wydać nią łącznie 200 zł miesięcznie by uniknąć kosztów. Jeśli używasz tego rachunku jako konto główne, taka kwota nie powinna stanowić dla Ciebie problemu. Co otrzymujemy będąc klientem T-Mobile Usługi Bankowe? Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatne przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu bez opłat. Pełny opis zalet znajdziesz w analizie T-Mobile Konta.

Jak dołączyć do promocji?

Jeśli jesteś już klientem T-Mobile Usługi Bankowe, aby dołączyć do promocji, musisz zadzwonić na infolinię banku i wyrazić chęć uczestnictwa. Jej pełna nazwa to „5% zwrotu kwoty zakupów dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”.

Jeśli otwierasz konto w T-Mobile Usługi Bankowe, do promocji możesz dołączyć wypełniając wniosek i wyrażając zgodę na jej warunki.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

Rafał Bajkowski, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 10.11.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.