450 lub 1000 zł w promocjach Credit Agricole

W najnowszych promocjach Credit Agricole można zarobić na użytkowaniu z 1 Konta. Pierwsza promocja, „Zyskuj z 1 Kontem” umożliwia otrzymanie premii za założenie konta i aktywne korzystanie z karty i programu CA Saver. Druga promocja, „Jesteś gotowy na 1000 zł? – edycja 2” oferuje zwrot za opłacanie rachunków, korzystanie z karty i przeniesienie swoich finansów do Credit Agricole. Czy warto zainteresować się którąś z promocji?

Credit Agricole 450 zł

450 zł w promocji Zyskuj z 1 Kontem

Jeżeli założysz 1 Konto do 30 listopada 2015 roku, możesz wziąć udział w promocji, w ramach której dostępne jest nawet 450 zł premii, jednak wymaga ona spełnienia kilku warunków:

 • Musisz otworzyć 1 Konto z kartą debetową, wyrazić zgody marketingowe oraz otworzyć przynajmniej jeden rachunek Oszczędzam i aktywować usługę CAsaver (automatyczne oszczędzanie m.in. podczas płacenia kartą).
 • Musisz wypełnić i podpisać deklarację przekazywania na konto wpływu w kwocie min. 500 zł miesięcznie (może to być wynagrodzenie, stypendium lub inny przelew). Wpływ musi występować przez cały okres promocji. W przypadku dwóch braków bank może anuluje przyznawanie nagród.
 • Musisz wydawać kartą miesięcznie minimum 100 zł

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, a więc dla osób, które w okresie 90 dni przed jej rozpoczęciem (25 września 2015 r.), a więc najpóźniej od 25 czerwca 2015, nie posiadały konta w Credit Agricole.

Co zyskujesz?

Łączna, maksymalna nagroda w promocji to 450 złotych. Jest ona podzielona na dwie części:

 • 50 zł – jako dodatek do pierwszego wpływu na deklarowaną kwotę minimum 500 zł (pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w kolejnym miesiącu po tym, w którym podpiszesz umowę o konto),
 • 100% zwrotu wartości środków przekazanych na rachunek CAsaver (m.in. reszt z zaokrąglania transakcji kartowych), maksymalnie 20 zł miesięcznie, czyli nawet 400 zł w ciągu 20 miesięcy umowy.

Na co warto zwrócić uwagę?

Uczestnikiem promocji „Zyskuj z 1 Kontem” nie może być osoba, która kiedykolwiek wcześniej była uczestnikiem któreś z promocji polegającej na polecaniu 1 Konta: „Polecam 1 Konto”, „Polecam 1 Konto I”, „Polecam 1 Konto II”, „Polecam 1 Konto Extra”

Jeżeli dołączysz do promocji „Zyskuj z 1 Kontem” jesteś zobowiązany utrzymać rachunek przez okres promocji tj. 20 miesięcy. Jeżeli wymówisz umowę przed końcem wspomnianego okresu, bank może zażądać zwrotu udzielonych premii.

Czy warto?

Warunki przyznania nagrody w promocji „Zyskuj z 1 Kontem” nie są trudne do spełnienia, jednak dla wielu przeszkodą może być konieczność otrzymywania regularnych wpływów. Co miesiąc 500 zł musi pojawić się na Twoim koncie, a oprócz tego musisz płacić kartą w sklepach na łączną kwotę przynajmniej 100 zł, aby zacząć otrzymywać bonusy – to akurat nie powinno stanowić problemu. Na czym polega przekazywanie środków na CASaver? Jeśli płacisz kartą w sklepie lub wykonujesz przelew, pewna kwota automatycznie ląduje na koncie oszczędnościowym. Ty określasz, czy jest to stała suma (np. 1 zł od transakcji), czy „reszta” z zaokrąglenia do pełnych dziesiątek złotych.

Do 1000 złotych premii w promocji – „Jesteś gotowy na 1000 zł? – edycja 2”

Credit Agricole 1000 zł

Druga promocja – "Jesteś gotowy na 1000 zł?" jest przeznaczona dla osób (najlepiej pracujących) uzyskujących większy wpływ, min. 1500 zł miesięcznie. Aby zarobić w niej jak najwięcej trzeba przenieść dotychczasowy rachunek do CA a także opłacać z nowego konta swoje faktury.

Z promocji warto więc skorzystać, jeśli posiadasz już stałe, większe niż standardowe stypendia wpływy oraz prowadzisz gospodarstwo domowe. Żeby dołączyć do promocji masz czas do 31 grudnia 2015 r. Jest jednak główny warunek – nie otrzymasz bonusów jeżeli w okresie 90 dni przed startem opisywanej akcji byłeś użytkownikiem konta w Credit Agricole (w tym przypadku graniczną datą jest 25 czerwca 2015 r.; jeśli posiadałeś konto wcześniej, możesz wziąć udział w promocji). Co zrobić, żeby móc zgarnąć bonus?

 • Załóż konto z kartą debetową.
 • Wyraź zgodę na działania marketingowe.
 • Otwórz przynajmniej jeden rachunek Oszczędzam.
 • Aktywuj usługę CAsaver.
 • Wypełnij i podpisz deklarację przekazywania na konto wpływu w kwocie min. 1500 zł miesięcznie (może to być dochód, stypendium lub inny wpływ). Wpływ musi występować przez cały okres promocji. W przypadku dwóch braków – bank może anulować przyznawanie nagród.
 • Zgłoś faktury za rachunki, które będą co miesiąc opłacane z nowego konta w Credit Agricole. (no i oczywiście regularnie je opłacaj). Do zaliczanych do promocji rachunków należą dokumenty wystawione za: wodę, prąd, gaz, telewizję, internet, telefon.
 • Wydawaj kartą w sklepach min. 500 zł miesięcznie i odkładaj zaokrąglone reszty na rachunek CAsaver – bank doliczy bonus + 50 proc. reszt uzbieranych w ten sposób.

Aby uzyskać dodatkowe 100 zł bonusu należy przenieść konto z innego banku wraz z przeniesieniem wpływu comiesięcznego wynagrodzenia na nowy rachunek w Credit Agricole (wniosek o przeniesienie wypełnia się u doradcy).

Ważne! Do wynagrodzenia bank zalicza środki z tytułu: wynagrodzenia z umowy o pracę, rentę, świadczenia emerytalne, zasiłki, stypendia.

Jak zdobyć 1000 zł od Credit Agricole – podsumowanie:

Biorąc udział w promocji i spełniając wszystkie warunki zarobisz odpowiednio:

 • 100 zł za przeniesienie rachunku z innego banku
 • 100 zł za otrzymanie pierwszego wpływu w kwocie min. 1500 zł,
 • maks. 300 zł jako zwrot 5% miesięcznych kwot faktur zaliczonych do promocji (maks. 16.67 zł/miesiąc),
 • maks. 500 zł jako bonus w postaci 50% reszt uzbieranych na rachunku oszczędnościowym w ramach ofert CAsaver (maks. ok. 27.77 zł/miesiąc).

Na co należy zwrócić uwagę?

Nie możesz wziąć udziału w promocji jeżeli byłeś uczestnikiem, któreś z poprzednich: „Jesteśmy gotowi”, „Jesteśmy gotowi 2”,„Jesteśmy gotowi – edycja internetowa”, „Jesteś gotowy na 1000 zł?” lub „Jesteś gotowy na 1000 zł? – edycja internetowa”.

Credit Agricole nie przyzna premii w przypadku zmiany Rachunku Oszczędzam powiązanego z usługą CAsaver.

Musisz zapłacić kartą w sklepach na łączną kwotę min. 500. zł miesięcznie, aby otrzymać 50% bonusu do reszt z CAsaver.

Pamiętaj o comiesięcznym wpływie 1500 zł na konto – bez niego nie otrzymasz bonusów.

Czas trwania promocji to 18 miesięcy i tyle też musisz utrzymać rachunek.

Przejdź do strony promocji Jesteś gotowy na 1000 zł? »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

Rafał Bajkowski, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 01.10.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.