Moja Karta ING, czyli karta płatnicza z grafiką, jaką sobie wybierzesz

ING Bank Śląski daje możliwość posiadania karty, która będzie wyglądać tak jak chcesz. Możesz wybrać jedną z kilkudziesięciu grafik z galerii udostępnionej przez bank lub stworzyć swój własny projekt. Co więcej, dla osób w wieku od 13 do 26 lat wydanie spersonalizowanej karty jest zupełnie bezpłatne.

Karta z własną grafiką w ING

Moja Karta ING nie różni się niczym od zwykłej karty do Konta Direct i do Konta Mobi (ze standardowym wizerunkiem), oprócz tego, że to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądać. Projektując debetówkę możesz wybrać własne zdjęcie albo skorzystać z przygotowanej przez bank kolekcji, w której znajdują się naprawdę ciekawe propozycje. Jest ich kilkadziesiąt, a część przykładowych możesz zobaczyć poniżej.

Mimo, że Moja Karta ING powstała przede wszystkim z myślą o młodych klientach (jeśli masz mniej, niż 26 lat, otrzymasz ją bezpłatnie), to nie ma żadnych przeszkód, aby wyrobiła ją również starsza osoba.

Moja karta ING - wzory
przykładowe wzory kart, źródło: ing.pl

Ile kosztuje Moja Karta ING?

Karta wydawana jest bezpłatnie, jeśli jesteś w wieku pomiędzy 13. a 26. rokiem życia i otworzysz Konto Mobi. Opłata nie jest pobierana również za odnowienie karty, której ważność wygasła.

Wyrobienie Mojej Karty ING dla starszych klientów (powyżej 26. roku życia) kosztuje jednorazowo 15 zł. Zmiana wizerunku karty (na przykład gdy obecna grafika Ci się znudzi) to również koszt 15 zł. Bezpłatne jest odnowienie karty po upływie okresu ważności.

Co ważne, wszystkie pozostałe opłaty i prowizje są takie same jak w przypadku tradycyjnej karty, to znaczy:

 • Dla posiadaczy Konta Mobi w wieku do 26. roku życia: karta bezpłatna (nie trzeba spełniać żadnych warunków).
 • Dla posiadaczy Konta Direct: 0 zł za kartę jeśli w miesiącu wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł (w przeciwnym razie miesięczna opłata to 7 zł).
 • Kartą wypłacisz gotówkę bez kosztów z bankomatów ING Banku Śląskiego i Planet Cash (oraz jeden raz w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce).

Czy warto?

Moja Karta ING to możliwość posiadania ciekawej, niestandardowej karty, z której warto skorzystać. Tym bardziej, że Konto Mobi jest w tym momencie jednym z lepszych kont dla studentów dostępnych na rynku.

Wszystkie informacje na temat opłat sprawdzisz w naszym rankingu kont dla młodych, a instrukcję wypełniania wniosku znajdziesz w artykule: Jak otworzyć konto w ING.

Jak otworzyć konto i jak zdobyć kartę?

Uwaga! Kartę zamawia się obecnie z poziomu bankowości internetowej, a nie tak jak wcześniej, podczas składania wniosku o otwarcie rachunku. Dlatego należy najpierw wypełnić wniosek o konto w ING Banku Śląskim, a gdy już będzie aktywne, zalogować się do bankowości online i tam zaprojektować i zamówić swoją kartę. Krok po kroku:

 • wejdź na tę stronę ING Banku Śląskiego,
 • wypełnij formularz (w razie wątpliwości, instrukcję znajdziesz tutaj),
 • w pytaniu, czy chcesz zamówić kartę wybierz „nie” (zamówisz ją później, w bankowości internetowej, już po otwarciu konta),
 • oczekuj na kuriera, który dostarczy dokumenty i pakiet aktywacyjny dla konta,
 • zaloguj się do bankowości internetowej, wybierz zakładkę „Moje finanse” i wybierz opcję zaprojektowania karty.
 • w ciągu ośmiu dni roboczych otrzymasz ją pocztą na wskazany adres.

Czego nie można zamieścić na karcie?

Oczywiście nie każde zdjęcie, które wgrasz na serwery banku będzie mogło zostać wydrukowane. Pamiętaj o kilku zasadach, które zabraniają używania:

 • znaków towarowych i logotypów,
 • wizerunków znanych postaci,
 • danych osobowych tj. PESEL, NIP,
 • treści chronionych prawami autorskimi i sprzecznych z dobrymi obyczajami.
Przejdź na stronę Konta Mobi (13-26 lat) lub Konta Direct (od 26 lat) żeby otworzyć rachunek a następnie zaprojektować własną kartę.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Student i bank

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 15.04.2019 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas:polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.