Student i bank

Promocja mBanku

Jak zdobyć 600 zł premii od mBanku? Analiza promocji "Rachunek z premią"

Poczuj jak dobro do Ciebie wraca – takim hasłem mBank promuje swoją najnowszą promocję “Rachunek z premią”. Czy rzeczywiście zdobycie aż 600 złotych jest tak proste, jak mogłoby się wydawać po obejrzeniu reklamy?... Więcej »

Ninja, Alior Sync

Alior Sync. Nowy gracz miesiąc po debiucie

Najnowszy bank na polskim rynku, Alior Sync, rozpoczynał działalność z dużym szumem i rozbudzonymi oczekiwaniami. Od miesiąca budzi duże emocje, a dyskusje jego zagorzałych zwolenników i przeciwników są naprawdę gorące.... Więcej »

Cashback Aliora Sync vs MoneyBack mBanku

Alior Sync, debiutując w czerwcu na polskim rynku bankowym, zaoferował klientom Cashback: 5-procentowy zwrot wydatków za transakcje przeprowadzone przez internet. mBank, nie chcąc pozostać w tyle, zaoferował promocję zwaną... Więcej »

Jak otworzyć eMAX walutowy w mBanku – instrukcja

eMax to jedno z najlepszych kont walutowych dostępnych na rynku. Jest odpowiednie zarówno dla studentów wyjeżdżających na zagraniczną wymianę, jak i dla tych, którzy potrzebują konta do rozliczeń w obcych walutach, na... Więcej »

Elektroniczna umowa mBank

Jak otworzyć eKONTO bez podpisywania papierowej umowy

mBank wprowadził elektroniczną umowę do konta – oznacza to, że aby otworzyć eKONTO nie musisz podpisywać papierowej umowy dostarczonej przez kuriera. Musisz jedynie posiadać konto w innym banku, z którego wykonasz przelew... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.