Student i bank

Alior Sync

Alior Sync – konto osobiste pod lupą

Alior Sync przekształcił się w T-Mobile Usługi Bankowe, a konto osobiste to teraz T-Mobile konto (zobacz) » Konto internetowe w czystej postaci – z wirtualnym oddziałem, dostępem mobilnym i zwrotem części wydanych przez... Więcej »

Karty płatnicze

Bezpieczne korzystanie z karty płatniczej

Ogólna liczba kart płatniczych w Polsce pod koniec 2013 r. wynosi już ponad 34 miliony, co oznacza, że większość z nas nosi w portfelu więcej, niż jedną kartę. Jak ich używać, żeby nie narazić się na oszustwa i... Więcej »

Kredyt studencki - konto

Konto powiązane z kredytem studenckim – co zrobić, gdy chcesz je zmienić

Decyzja o zaciągnięciu kredytu studenckiego to związanie się z bankiem na dłuższy czas. Często również oznacza korzystanie z innych produktów, jak na przykład z konta osobistego, na które transze kredytu są wypłacane.... Więcej »

Alior kupony rabatowe

Mapa Okazji – zniżki dla klientów Alior Banku i Alior Sync

Alior Bank udostępnił aplikację „Mapa Okazji”, dzięki której jego klienci oraz klienci wirtualnego Alior Sync mogą korzystać z rabatów i ofert specjalnych, prezentowanych dzięki geolokalizacji. Wśród zniżek... Więcej »

Konto walutowe w BZ WBK

Jak otworzyć konto walutowe w BZ WBK

Konto 24 walutowe w Banku Zachodnim WBK to częsty wybór studentów wyjeżdżających za granicę na studia bądź do pracy. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, podobnie jak bezpłatny jest pierwszy rok korzystania z karty... Więcej »

Bankowość mobilna

Ranking polskich aplikacji bankowości mobilnej

Pekao SA, Alior Bank i Bank Millennium to pierwsza trójka w rankingu mobilnych aplikacji bankowych, przygotowanym przez serwis mobirank.pl. Porównano w nim dostępność i funkcjonalności 16 aplikacji służących do zarządzania... Więcej »

Nowy mBank

Start nowego mBanku

4 czerwca wystartował „Nowy mBank”, czyli najpopularniejszy polski bank internetowy nowoczesnej odsłonie. Najważniejsze zmiany to wprowadzenie nowego serwisu transakcyjnego, zmiana serwisu informacyjnego (mbank.pl), a także... Więcej »

Jak otworzyć konto w Alior Sync

Jak otworzyć darmowe konto osobiste w Alior Sync – instrukcja

Alior Sync przekształcił się w T-Mobile Usługi Bankowe, a konto osobiste to teraz T-Mobile konto (zobacz) » Rachunek osobisty w Alior Sync cieszy się sporą popularnością wśród osób, które chcą zmienić konto –... Więcej »

Jak otworzyć konto w BZ WBK

Jak otworzyć konto w BZ WBK – instrukcja

Konto Godne Polecenia to rachunek oferowany przez Bank Zachodni WBK, którego największą zaletą są niskie koszty – za przelewy, prowadzenie, a nawet za kartę nie zapłacisz nic, nawet jeśli nie masz stałych dochodów i... Więcej »

Potwierdzenie przelewem

Elektroniczne podpisanie umowy w ING – otwarcie konta przelewem z innego banku

ING wprowadził możliwość otwarcia rachunku (np. Konta Direct) poprzez potwierdzenie swojej tożsamości przelewem z innego banku. To oznacza, że nie trzeba czekać już na kuriera ani udawać się do placówki banku w celu... Więcej »

Raport netb@nk

Koniec roku 2012 w e-bankowości – ciekawe liczby

Związek Banków Polskich opublikował kolejny raport z serii NetB@nk – bankowość internetowa i płatności bezgotówkowe, w którym jak zwykle znaleźć można wiele wartościowych danych – poniżej prezentujemy te najbardziej... Więcej »

Promocja mBanku

Jak zdobyć 600 zł premii od mBanku? Analiza promocji "Rachunek z premią"

Poczuj jak dobro do Ciebie wraca – takim hasłem mBank promuje swoją najnowszą promocję “Rachunek z premią”. Czy rzeczywiście zdobycie aż 600 złotych jest tak proste, jak mogłoby się wydawać po obejrzeniu reklamy?... Więcej »

Moja karta ING

Moja karta ING, czyli darmowa karta płatnicza ze zdjęciem, jakie sobie wybierzesz

W specjalnej ofercie dla młodych i studentów (18-26 lat) ING oferuje bezpłatne wydanie (i bezpłatne odnowienie po upływie okresu ważności) karty z niestandardowym wizerunkiem – Mojej Karty ING. Będzie ona również darmowa dla... Więcej »

Ninja, Alior Sync

Alior Sync. Nowy gracz miesiąc po debiucie

Najnowszy bank na polskim rynku, Alior Sync, rozpoczynał działalność z dużym szumem i rozbudzonymi oczekiwaniami. Od miesiąca budzi duże emocje, a dyskusje jego zagorzałych zwolenników i przeciwników są naprawdę gorące.... Więcej »

Cashback Aliora Sync vs MoneyBack mBanku

Alior Sync, debiutując w czerwcu na polskim rynku bankowym, zaoferował klientom Cashback: 5-procentowy zwrot wydatków za transakcje przeprowadzone przez internet. mBank, nie chcąc pozostać w tyle, zaoferował promocję zwaną... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.