Oszczędności

Jak szukać tanich lotów

Jak szukać tanich lotów

Nawet studencki portfel pozwala na podróżowanie w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Znając sposoby na znajdowanie lotniczych okazji można za grosze zwiedzić zarówno europejską stolicę, jak i odległe miasta na innych... Więcej »

Virgin - bez limitu

Pakiet bez limitu w Virgin Mobile za 29 zł

Virgin Mobile wprowadza nowy pakiet na kartę #BEZLIMITU za 29 zł. W cenie nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet 4G LTE. Wszystko to bez podpisywania umowy i zobowiązań. Sprawdzamy, czy to się opłaca. Więcej »

Dropss internet od Netii

Dropss – oszczędny internet stacjonarny od Netii

Netia wprowadziła na rynek nową markę internetu stacjonarnego, skierowaną głównie do obecnych użytkowników Neostrady lub telefonu stacjonarnego na sieci Orange. Dropss ma trzy podstawowe zalety: atrakcyjną cenę, brak... Więcej »

Jak wybrać konto oszczędnościowe

Na co zwrócić uwagę przy wyborze konta oszczędnościowego

Wydaje się, że wybór najlepszego konta oszczędnościowego powinien być prosty – najwyższe oprocentowanie daje najwyższe zyski. Jednak nic bardziej mylnego. Bardzo ważnymi kryteriami są koszty przelewów, czy choćby... Więcej »

Konto oszczędnościowe

Co to jest konto oszczędnościowe i czy warto je mieć

Konto oszczędnościowe to rachunek bankowy, który w przeciwieństwie do standardowego ROR-u, używanego co dzień, jest oprocentowany. Dzięki temu do kwoty zgromadzonej na takim koncie co miesiąc dopisywane są odsetki. Ile... Więcej »

Wyprzedaże po sezonie

Najlepsze sposoby oszczędzania dla studentów

Nie jest sekretem, że wydawanie jest dużo przyjemniejsze niż oszczędzanie. Niestety, studencki budżet z reguły ma na tyle ograniczone możliwości, że bardzo źle znosi niekontrolowane wydatki. Gdzie szukać oszczędności, które... Więcej »

Oszczędne zakupy

14 sposobów na oszczędne zakupy w supermarkecie

„Za co tyle zapłaciłem?” – myślimy często odchodząc od sklepowej kasy. Jednak wizyta w hipermarkecie wcale nie musi być ruiną dla portfela, jeśli przestrzega się kilku sprawdzonych zasad na ograniczenie wydatków. Zobacz... Więcej »

Okazja w markecie

Triki supermarketów – jak nie dać się nabrać na pozorne promocje

Czy często zdarza Ci się wychodzić ze sklepu z pełną siatką, mimo, że większych zakupów wcale nie było w planach? Jeśli tak, to znak, że dajesz się nabierać na sklepowe triki, od których aż roi się w supermarketach. Poznaj... Więcej »

Kufel piwa

12 kosztownych zwyczajów, na których możesz zaoszczędzić

Jeśli Twój miesięczny budżet notorycznie się nie dopina, a Ty nie masz już pomysłów na czym jeszcze możesz zaoszczędzić, zapoznaj się z naszą listą przyzwyczajeń, które mogą zrujnować każdy portfel i wyeliminuj je ze... Więcej »

Miesięczny budżet studenta

Co zrobić, by w połowie miesiąca nie brakowało pieniędzy? Miesięczny budżet studenta

Niezależnie od tego, czy dostajesz pieniądze od rodziców, masz stypendium socjalne lub naukowe, pracujesz albo bierzesz kredyt studencki, musisz dobrze gospodarować swoimi środkami, aby w połowie miesiąca nie okazało się, że... Więcej »

Studenckie oszczędności

Oszczędzanie po studencku

Tuż po najdłuższych życiowych wakacjach, zaraz po maturach, większość licealistów wybiera się na studia. Często wiąże się to z przeprowadzką do innego, większego miasta. Zasilani skromnymi sumkami od rodziców młodzi... Więcej »

Na czym nie warto oszczędzać

Na czym nie warto oszczędzać?

Wielu z nas zmuszonych jest szukać studenckich oszczędności wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe. Ważne jest jednak, żeby ciąć wydatki z głową. W ostatecznym rozrachunku oszczędzanie w niektórych sytuacjach może... Więcej »

Tanie konto walutowe

Jak nie płacić za konto walutowe?

Wiele kont bankowych dostępnych na naszym rynku, reklamowanych jest jako bezpłatne. Rzeczywiście, z reguły opłat za prowadzenie rachunku nie ma, są za to inne, którymi bank rekompensuje sobie bilans zysków i strat. W tym... Więcej »

Logo CouchSurfing.org

CouchSurfing – o co w tym chodzi?

CouchSurfing to zjawisko, które zyskuje coraz szersze grono zwolenników i uczestników. Dzięki niemu można na własnej skórze poznać kulturę danego kraju i panujące w nim zwyczaje. To także znakomity sposób na tanie... Więcej »

Pyszne.pl

Zamawianie jedzenia on-line? To się opłaca!

Nie masz pomysłu na szybki obiad podczas sesji? Szukasz niedrogiej wyżerki na imprezę ze znajomymi? Jeśli uważasz, że zamawianie jedzenia przez internet jest trudne i drogie – jesteś w błędzie! Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.