Nest Bank zastąpi Bank SMART i BIZ Bank

Niebawem internetowy Bank SMART, oraz celujący w przedsiębiorców BIZ Bank, znikną z rynku i będą występować pod jedną wspólną marką – Nest Bank.

Jeśli szukasz informacji o darmowym rachunku w nowym banku, wszystkie szczegóły znajdziesz w naszym artykule Nest Konto – czy to się opłaca. Jeśli nie wiesz, jak wypełnić wniosek, zobacz instrukcję otwierania konta w Nest Banku.
Nowy Nest Bank
Połączenie dwóch marek bankowych, grafika: kontostudenta.pl

Nest Bank

Nest Bank logo

Nowa marka ma ruszyć w listopadzie. Władze banku zapewniają, że oferta produktowa nie ulegnie pogorszeniu, a dla studentów zapewne najważniejszy będzie stosunek nowego banku do SMART Konta, czyli rachunku z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą. Pierwsze zapewnienia prezesa w liście do klientów dają nadzieję na to, że dobre, darmowe konto nie wypadnie z oferty.

Strategia banku ma być oparta na rodzinie – Nest będzie trzymał swoich klientów z daleka od ryzykownych produktów finansowych, dbał o ich bezpieczeństwo i ułatwiał życie rodzinom. Jakie znajdzie to przełożenie na produkty? Zapewne dowiemy się niebawem. Poniżej możecie zapoznać się z pełną treścią listu, którzy otrzymali dziś klienci Smart i BIZ Banku.

List od prezesa Nest Banku

Szanowni Państwo,
mamy dziś prawdziwą przyjemność poinformować Państwa, że już wkrótce zmienimy nazwę Banku na Nest Bank S.A. Marka Nest Bank zastąpi dotychczasowe marki Bank SMART oraz BIZ Bank. Od tej chwili będziemy działali razem, wykorzystując to, co najlepsze w każdej z organizacji.

Bez Państwa udziału byłoby to niemożliwe, więc przede wszystkim dziękujemy za wskazówki i uwagi na temat funkcjonowania Banku oraz za otwartość w rozmowach o Państwa potrzebach i oczekiwaniach wobec nas.

To właśnie dzięki bezpośrednim rozmowom z naszymi Klientami oraz serii badań marketingowych zdobyliśmy rzetelną wiedzę, która pomoże nam być dla Państwa realnym wsparciem w codziennym życiu i w biznesie.

W ramach marki Nest Bank w jednym miejscu znajdą Państwo produkty finansowe zarówno dla osób prywatnych, jak i dla prowadzących działalność gospodarczą.

Zachowując dotychczasowe atrybuty wynikające m.in. z dostępności usług przez Internet (w tym konto bez opłat), a jednocześnie chcąc być bliżej Państwa – w ostatnich 3 miesiącach otworzyliśmy ponad 30 nowych placówek. Z czasem będzie ich jeszcze więcej.

Zmiana nazwy nie będzie miała wpływu na Państwa umowy zawarte z Bankiem – wszystkie pozostaną wiążące. Nie będzie też konieczności aneksowania umów w związku ze zmianą nazwy. Formalna zmiana nastąpi późną jesienią o czym poinformujemy Państwa w odrębnym piśmie. Do tego czasu bez zmian pozostają również zasady korzystania z bankowości mobilnej i internetowej, kart płatniczych oraz dane kontaktowe Banku.

Zmieniając się dla Państwa, chcemy okazać naszą wdzięczność za zaufanie, którym codziennie nas Państwo obdarzają. Dołożymy wszelkich starań, żeby go nie zawieść.

Z poważaniem,
Bartosz Chytła
Pierwszy Wiceprezes Zarządu

Gdy tylko pojawią się pierwsze informacje na temat produktów nowego banku, poinformujemy Was o tym na kontostudenta.pl!

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Student i bank

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 06.09.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.