AEGEE: On the way to financial freedom – Regional Training Course

Jak założyć własny biznes? Czym jest inteligencja finansowa i jak ją w sobie rozwijać? Jak zacząć skutecznie inwestować? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy projektu Regional Training Course “On the way to financial freedom!”, organizowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków.

RTC
Regional Training Course

Regional Training Course (RTC) “On the way to financial freedom!” jest to wydarzenie skierowane do członków organizacji Europejskie Forum Studentów. Realizacja projektu odbędzie się w dniach 4-8 marca w Krakowie. W ciągu tych kilku dni stolica Małopolski zamieni się w międzynarodowe centrum startupów i inwestycji. W warsztatach, szkoleniach i dyskusjach weźmie udział 30 uczestników z całej Europy, wybranych spośród nadesłanych zgłoszeń. Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w cyklu profesjonalnych szkoleń m.in. z zakresu: przedsiębiorczości, inwestycji na rynku kapitałowym, inteligencji finansowej czy zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Ponadto będą mieli możliwość uczestniczenia w panelach dyskusyjnych z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz zagrania w grę Cashflow, wprowadzającą do sfery finansów.

Celem projektu jest promowanie przedsiębiorczości, zachęcenie do podejmowania biznesowych inicjatyw oraz rozwijanie inteligencji finansowej wśród młodych Europejczyków. Poprzez przekazanie studentom narzędzi i wiedzy na temat alternatywnych, w stosunku do pracy na etacie, sposobów rozwoju kariery zawodowej organizatorzy chcą wesprzeć uczestników w odnalezieniu się na wciąż zmieniającym się rynku pracy. Rezultatem projektu będzie zmotywowanie studentów do śmiałego dążenia do postawionego sobie celu, jakim jest finansowa niezależność, która jest możliwa do osiągnięcia poprzez inteligentne inwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy czy założenie własnej działalności gospodarczej.

Dla przyjeżdżających do Krakowa studentów z Europy, wydarzenie jest także znakomitą okazją do poznania miasta. Dlatego też, dla uczestników przygotowane zostały wycieczki po Krakowie oraz gra miejska. Koszt szkolenia to 40€.

Europejskie Forum Studentów AEGEE to międzynarodowa, interdyscyplinarna, apolityczna organizacja studencka, skupiająca ok. 15 tysięcy studentów w ponad 200 miastach całej Europy. AEGEE-Kraków jest jednym z najprężniej działających oddziałów w Europie. Głównymi celami organizacji są promowanie idei zjednoczonej Europy, wspieranie kontaktów i współpracy między studentami z różnych krajów, a co za tym idzie przyczynianie się do budowania otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. AEGEE-Kraków tworzą studenci i absolwenci wszystkich krakowskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Pedagogicznego, Politechniki Krakowskiej, Krakowskiej Akademii.

Więcej informacji o wydarzeniu na : http://rtc.aegee.krakow.pl/
Oraz na facebooku: https://www.facebook.com/events/692702030850108/?fref=ts

Zobacz także:

AEGEE Kraków
ostatnia modyfikacja: 05.02.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.