100 zł do Decathlonu za założenie darmowego Nest Konta

„Wakacyjny wyjazd” – to nowa promocja Nest Banku, w której za założenie konta i wydanie kartą niewielkiej kwoty, otrzymasz bon o wartości 100 zł do sieci sklepów sportowych Decathlon. W puli jest tylko 1000 voucherów, więc warto się pospieszyć, bo kto pierwszy, ten lepszy.

Uwaga! Promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie się puli nagród!
Bon na 100 zł do Decathlonu od Nest Banku
Najnowsza promocja Nest

Niedawno zakończona promocja PKO z bonami do Intersportu cieszyła się Waszym sporym zainteresowaniem, a właśnie wystartowała bliźniaczo podobna do niej akcja. Jeśli planujesz letnie zakupy sportowe, możesz założyć bezwarunkowo darmowy rachunek w Nest + darmowe konto walutowe i otrzymać 100 zł do wykorzystania w Decathlonie.

Jak otrzymać bon na 100 zł do Decathlonu?

Bon w promocji mogą zgarnąć nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadają konta osobistego w Nest Banku (lub założonego jeszcze w jego „poprzedniku”, czyli Banku SMART).  Żeby otrzymać bon:

1. Złóż wniosek o Nest Konto i Nest Konto Waluta na dedykowanej stronie (najpóźniej do 19.06.2017, choć doświadczenie pokazuje, że pula nagród wyczerpie się wcześniej).

2. Wyraź we wniosku zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych (musisz więc zaznaczyć wszystkie zgody znajdujące się u dołu wniosku o otwarcie konta).

3. Podpisz umowę o konta i kartę płatniczą (do jednego z kont) – możesz to zrobić przez kuriera lub przelewem z innego banku. Ale uwaga, konto, z którego będziesz robić przelew weryfikacyjny nie może być założone poprzez taki właśnie przelew weryfikacyjny (jeśli zostało założone w oddziale lub przez kuriera, jest OK – to nowe wymogi KNF dotyczące otwierania kont przez internet).

4. Zaloguj się do bankowości internetowej w przeciągu 60 dni od otwarcia konta oraz, w takim samym czasie, wykonaj transakcję kartą na przynajmniej 150 złotych (w jednej płatności).

Voucher zostanie wysłany na Twój adres e-mail do 21 dni od dnia spełnienia ostatniego z warunków (czyli zaksięgowania transakcji kartą). Bon będzie można wykorzystać do 31.05.2019 roku zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym Decathlonu – nie trzeba się więc spieszyć z zakupami.  Pełny regulamin znajdziesz tutaj.

Czy to się opłaca – w skrócie

Fakt, że musisz założyć dwa konta: zwykłe, rozliczane w PLN oraz walutowe nie jest szczególnym haczykiem, bo oba rachunki są prowadzone bezpłatnie (bez żadnych warunków).

Aby otrzymać voucher, musisz zawrzeć umowę o jedną kartę – a ta również jest bezwarunkowo darmowa (nie musisz wykonywać transakcji na minimalną kwotę miesięcznie, żeby zostać zwolnionym z opłaty).

Jeśli potrzebujesz karty do obu kont, wtedy poniesiesz opłatę: druga i kolejna karta wydana w Nest kosztuje 25 zł rocznie (5 euro dla konta walutowego). W promocji nie ma jednak obowiązku zamawiania drugiej karty.

Nest oferuje również bardzo dobre konto oszczędnościowe, z oprocentowaniem 2,25% dla nowych klientów. Jeśli masz oszczędności, warto przy składaniu wniosku zaznaczyć również rachunek „Nest Oszczędności”. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego konta, zerknij do porównania kont oszczędnościowych.

Wszystkie opłaty związane z kontem osobistym Nest znajdziesz w rankingu kont studenckich, a z kontem walutowym – w rankingu kont walutowych.

Podsumowując – Nest zorganizował bardzo dobrą promocję, z przejrzystymi zasadami i łatwymi do spełnienia warunkami. Wydanie kartą 150 zł nie powinno być szczególną przeszkodą, nawet dla napiętego budżetu studenta. A największą zaletą tej oferty jest fakt, że zarówno Nest Konto, jaki i Nest waluta, należą do ścisłej czołówki rachunków w naszych rankingach. Jednym słowem – dobre konta z dobrą promocją.

Jeśli chcesz skorzystać, zrób to czym prędzej, bo voucherów jest mało – tylko 1000 sztuk. Konto jest zupełnie darmowe, więc chętnych nie zabraknie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Nest Banku i jego produktów, zapoznaj się z naszymi artykułami (poniżej, w powiązanych).

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 25.05.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.