Życie za granicą

Rozważasz wyjazd zagraniczny, lecz brak Ci przekonania co do miejsca docelowego? A może decyzja o wyjeździe już zapadła, jednak chcesz uzyskać jak najwięcej informacji? Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wymianę, wycieczkę lub do pracy, nasz dział "Życie za granicą" z pewnością będzie przydatny do tego, aby zapoznać się ze specyfiką życia w różnych krajach Europy. Prezentujemy sprawozdania, blogi i uczelniane przewodniki dla Erasmusów znalezione w sieci.

Mapa Europy
Mapa Europy, fot: Vince Varga/sxc.hu

Ty również możesz współtworzyć ten dział i wypromować swojego bloga! Informację na temat tego, jak dodać własną stronę do naszego zestawienia, znajdziesz u dołu strony i w tekście Podziel się ze światem relacją z Erasmusa. Jeśli tworzysz coś wartościowego, podziel się z innymi :)

 

Austria

Belgia

Czechy

Francja

Hiszpania

Holandia

Dania

Malta

Niemcy

Norwegia

Portugalia

Turcja

Węgry

Wielka Brytania

Włochy

Polecamy również

Dodaj do naszej listy ciekawą stronę!

Jeśli redagujesz bloga opisującego życie za granicą albo relacjonujesz swój pobyt w innej formie, napisz do nas. Wszystkie rzetelne źródła informacji zostaną dodane do naszej listy w dziale życie za granicą. Więcej informacji znajdziesz w artykule Podziel się ze światem relacją z Erasmusa!

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Erasmus

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 25.10.2013 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 



polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.