Jak otworzyć konto bankowe w Orange Finanse

Jak otworzyć konto bankowe Orange

Konto osobiste w Orange Finanse to efekt współpracy sieci Orange z mBankiem. To dobry, bezpłatny rachunek, obsługiwany w stu procentach on-line, także na urządzeniach mobilnych. Jakie są jego główne zalety? Bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie i za kartę, promocje na start: do 600 zł zwrotu za płatności zbliżeniowe, 60 zł promocyjnego doładowania i podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Konto bankowe w Orange otworzysz szybko przez internet, wypełniając wniosek znajdujący się na stronie orangefinanse.com lub poprzez aplikację mobilną. Umowę zawrzesz wykonując przelew z Twojego konta w innym banku lub odbierając dokumenty od kuriera. Możesz także w tym celu odwiedzić jeden ze stacjonarnych punktów obsługi „pomarańczowej” sieci. Jak otworzyć konto w Orange Finasne? Zobacz nasz przewodnik. Możesz kliknąć na każde zdjęcie, aby je powiększyć.

Przejdź na stronę wniosku o otwarcie konta bankowego w Orange

Jak otworzyć darmowe konto bankowe w Orange

Z zakładce „konta” na stronie Orange Finanse znajdziesz skrócony opis rachunku osobistego. Po zapoznaniu się z informacjami kliknij „otwórz konto”.

Krok 1 – wybór produktów i usług

Jak otworzyć darmowe konto bankowe w Orange – krok 1

W pierwszym kroku musisz wskazać, jakie produkty (oprócz konta osobistego) chcesz uruchomić. Do wyboru masz konto oszczędnościowe (promocyjne 4% na start), kartę: tradycyjną kartę debetową, zestaw z naklejką zbliżeniową (można też otworzyć konto bez karty płatniczej). U dołu strony znajduje się pytanie o limit na start (1000 zł limitu odnawialnego w koncie). Jeśli nie potrzebujesz kredytu, lepiej nie zaznaczaj tej opcji.

Krok 2 - dane osobowe

Jak otworzyć darmowe konto bankowe w Orange – krok 2

Następnie zostaniesz poproszony o podanie swoich danych (podstawowe informacje z dowodu osobistego: PESEL, miejsce urodzenia, nazwisko rodowe matki, itd.), danych kontaktowych oraz adresu zamieszkania. Musisz też wyrazić zgodę na wykorzystanie Twoich danych w celu kontaktu z pracownikiem banku.

Krok 3 - podsumowanie i oświadczenia

Jak otworzyć darmowe konto bankowe w Orange – krok 3

W trzecim kroku masz możliwość sprawdzenia i poprawienia swoich danych i adresu. Na dole znajdziesz checkbox do akceptacji oświadczeń. Zanim go zaznaczysz, kliknij w link i zapoznaj się z tekstem oświadczeń.

Krok 4 - miejsce finalizacji

Jak otworzyć darmowe konto bankowe w Orange – krok 4

Do wyboru masz dwie możliwości zawarcia umowy: dostarczenie dokumentów przez kuriera i podpisanie papierowej wersji umowy lub elektronicznie – przelewem z innego banku.

To wszystko. Wniosek o otwarcie konta złożysz na stronie orangefinanse.com »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Student i bank

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 10.10.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.