Getin Up Free – konto studenckie Getin Banku

Zwrot 3% wpływu stypendium, zniżki w Cinema City, nowe wzory kart do wyboru i bezpłatne prowadzenie. To wszystko w nowej promocji dla studentów – Getin Up Free.

Getin UP Free
Karty do konta Getin UP Free, źródło: getinbank.pl

Getin Bank wprowadził nową promocję Getin UP Free, w której połączył zalety rachunku osobistego Getin UP ze zniżkami dla młodych klientów.

Ile kosztuje konto Getin UP Free?

 • Prowadzenie konta: 0 zł
 • przelewy przez internet: 0 zł
 • wydanie standardowej karty debetowej: 0 zł
 • wydanie karty Mastercard Debit z wybraną przez siebie grafiką (siedem wzorów do wyboru): 0 zł
 • miesięczna opłata za kartę debetową do ukończenia 28. roku życia: 0 zł (bez dodatkowych warunków)
 • dla użytkowników powyżej 28. roku życia karta jest darmowa po wykonaniu transakcji na kwotę minimum 300 zł miesięcznie, w innym przypadku opłata wynosi 6,99 zł
 • wypłaty z bankomatów Planet Cash i Euronet: 0 zł
 • wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce: 3,5% min. 5 zł
 • wypłata gotówki w bankomatach zagranicznych: 4,5% min. 10 zł
 • przelew krajowy w placówce: 5,99 zł
 • wydanie i użytkowanie karty połączonej z legitymacja studencką (karty w legitymacji): 0 zł
 • wydanie karty z wyświetlaczem Mastercard Display z darmowymi ubezpieczeniami: 9,99 zł (w ramach promocji; standardowa opłata to 50 zł)

Najważniejsze korzyści

Oprócz bezpłatnego prowadzenia, bezpłatnej karty płatniczej (do ukończenia 28 lat), darmowych przelewów i wypłat z gotówki z ponad 5 tysięcy maszyn (Planet Cash i Euronet), Getin Bank dołożył do konta UP Free kilka promocji specjalnie dla studentów.

3% dodatku do stypendium

Dla studentów pobierających stypendia socjalne lub naukowe bank przygotował promocję pod nazwą „Stypendium wyższe o 3%”. Co trzeba zrobić, żeby powiększyć swoje stypendium?

 • Założyć konto Getin UP Free,
 • wydawać miesięcznie kartą minimum 100 zł,
 • zaakceptować zgody marketingowe oraz
 • otrzymywać wpływ stypendium z uczelni na konto
 • nie zamykać posiadanego konta przez cały okres promocji.

Dzięki temu otrzymasz 3% dodatku od każdego z przelewów ze stypendium (łącznie od wszystkich stypendiów nie więcej niż 30 zł na miesiąc). Promocja jest aktywna przez rok, a pierwsze bonusy będzie można otrzymać już w październiku 2015 r. Warto wiedzieć, że do pierwszego stypendium bank dołoży jednorazową premię w wysokości 50 zł. Co ciekawe, nie trzeba w tym celu podpisywać żadnych dodatkowych dokumentów. Promocja jest dostępna dla każdego studenta, czas jej trwania wynosi 12 miesięcy od momentu wypłaty pierwszej nagrody i jest ograniczona do 9 wypłat. Można więc w ten sposób zarobić 50 zł premii powitalnej na start oraz, za wpływy ze stypendiów, 9 razy po 30 złotych – w sumie 320 złotych.

Żeby otrzymywać dodatek do stypendium w maksymalnej kwocie (30 zł miesięcznie) na Twoje konto musi wpływać przynajmniej 1000 złotych stypendium (lub stypendiów).

10% zniżki na bilety do kina

Z nowej promocji zadowoleni będą także kinomaniacy. Karty wydane do konta Getin UP Free zapewniają 10% rabatu na bilety oraz na zakupy w strefie gastronomicznej w kinach Cinema City oraz IMAX. Promocja trwa do 9 września 2016 roku, a przed dokonaniem zakupu poinformuj sprzedawcę, że masz kartę UP Free i chcesz skorzystać ze zniżki.

Gadżet – niestandardowe karty w galerii

Getin UP Free karty
Niestandardowe karty, źródło: getinbank.pl

Jeśli chcesz, żeby Twoja karta wyróżniała się spośród innych, możesz wybrać niestandardową grafikę z galerii. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. Do wyboru karty MasterCard Debit z następującymi wzorami: Longboard Boy, Zombie, Hajs się zgadza, Moje nie rusz, Burger, Czaszki, Księżniczka.

Płać fajniej z Getin UP Free

W sierpniu Getin Bank wprowadził jeszcze więcej niestandardowych wzorów kart w ramach kampanii „Płać fajniej z Getin UP Free”, skierowanej do młodych ludzi.

niestandardowe karty płatnicze Getin
Nowe wizerunki kart do konta Getin UP Free

Aplikacja mobilna

Nowoczesna aplikacja bankowa umożliwia między innymi:

 • sprawdzenie stanu środków na posiadanych rachunkach
 • zakładanie lokat,
 • zakup doładowań telefonicznych
 • wykonywanie przelewów
 • zachowywanie paragonów
 • szybkie płatności mobilne BLIK

W maju bank rozbudował swoją aplikację mobilną, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z płatności zbliżeniowych w technologii HCE oraz BLIK. 

Karta z wyświetlaczem

Mastercard Display to karta wyposażona w wyświetlacz z funkcją wskaźnika stanu dostępnych środków na rachunku (jego aktualizacja zależna jest od kompatybilnego terminalu) oraz token – służący do zatwierdzania operacji internetowych zamiennie za kody SMS-owe.

To jednak nie wszystko – zakup karty (w promocji 9,99 zł, standardowo 50 zł) jest opłacalny ze względu na dołączone do niej bezpłatne ubezpieczenie w wariancie rozszerzonym. Student posiadający kartę z wyświetlaczem może liczyć na wsparcie w przypadku m.in.:

 • kradzieży karty i jej nieautoryzowanego użycia,
 • rozboju w wyniku którego zostały skradzione środki wypłacone za pomocą karty i sama karta,
 • utraty w wyniku kradzieży rzeczy prywatnych typu: portfel, torebka, dokumenty, klucze itd.,
 • potrzeby telefonicznej konsultacji medycznej.

Suma ubezpieczenia jest oczywiście ograniczona, jednak jeśli potrzebujesz dodatkowego ubezpieczenia, warto zastanowić się nad tym produktem.

Legitymacja studencka z kartą

Getin UP Free
Karta w legitymacji studenckiej, źródło: getinbank.pl

Na wybranych uczelniach wyższych jest dostępna legitymacja studencka z wbudowaną kartą zbliżeniową Getin Banku podłączona do rachunku Getin UP Free. Coś dla tych, którzy nie lubią nosić w portfelu zbyt dużo zbędnego plastiku. Karta w formie legitymizacji jest bezpłatna, ale pozwala na bezpłatne wypłaty jedynie z bankomatów Planet Cash, a także nie można nią płacić za granicą. Pamiętaj, że legitymacja posiada tylko chip (nie ma paska magnetycznego), dlatego w niektórych starszych terminalach płatniczych może nie być obsługiwana.

Konta oszczędnościowe

Konto osobiste to nie wszystko. Getin oferuje wiele możliwości oszczędzania. Student może skorzystać z bogatej oferty lokat dostępnych całkowicie online przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Ciekawym sposobem odkładania są także konta oszczędnościowe:

Konto oszczędnościowe (standardowe) umożliwia odkładanie dowolnej sumy środków na dowolny cel

Konto Celowe – to już profilowany rachunek, dzięki pomocy którego możemy odłożyć środki (samodzielnie lub poprzez ustawienie cyklicznego automatycznego przelewu na określona kwotę) na wybrany cel np. kurs językowy. A więc pieniądze mogą odkładać się same.

Skarbonka – rachunek umożliwia zaokrąglanie transakcji kartowych i odkładanie reszty we wskazanym przez nas limicie, np. jeśli wybierzesz zaokrąglanie transakcji do pełnej złotówki, a zapłacisz w sklepie 11,76 zł, to bank przeleje na twoja skarbonkę resztę-zaokrąglenie do pełnej złotówki, a więc w tym przypadku 24 grosze.

Pakiet korzyści „Mój bank”

Aktywnym klientom, czyli takim, którzy otrzymują w każdym miesiącu wpływ zewnętrzny na minimum 1000 zł i wydają kartą w sklepach min. 300 zł, Getin Bank oferuje pakiet korzyści, a więc dodatkowe bonusy, do których należą m.in.:

 • Zwrot prowizji za wypłaty z bankomatów innych niż darmowe Euronet i Planet Cash,
 • Zwrot 2% wydatków kartą kredytową (do 30 zł miesięcznie),
 • 1% więcej na koncie oszczędnościowym (w ramach promocji trwającej do końca października),
 • Zwrot części rat kredytów i rachunków opłacanych przez polecenie zapłaty.

Program rabatowy

Klienci płacący kartami Getin Banku mogą liczyć na dodatkowe zniżki w sklepach partnerów. Aktualne promocje dostępne zawsze na stronie getinbank.pl

Na co warto zwrócić uwagę?

Gotówkę za darmo można wypłacać z bankomatów Euronetu i Planet Cash; wypłata z innych maszyn to koszt min. 5 zł (3,5% kwoty).

Użytkowanie kart debetowych jest bezpłatne do ukończenia przez studenta 28. roku życia. Po tym okresie aby uniknąć opłat należy wydawać kartami do konta 300 zł miesięcznie.

Bank pozwala na posiadanie karty debetowej każdego rodzaju podłączonych do jednego rachunku np. Mastercard Debit, Mastercard Display itd.

Getin oferuje ponadto kartę 2w1 – Visa SimplyOne – będącej połączeniem karty debetowej i kredytowej w jednym plastiku.

Nagroda w postaci 3% stypendium jest wypłacana pod warunkiem wykonania transakcji kartą na kwotę minimum 100 zł miesięcznie.

Wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie Getin Banku.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Student i bank

Krzysztof Gibek, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 18.08.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.