PKO Konto dla Młodych z pakietem 10 biletów do kina

10 biletów do kina w najnowszej promocji za założenie Konta dla Młodych w PKO BP – jednego z najlepszych kont dla młodych i studentów w naszym rankingu. Posiadaczem konta może stać się każdy (w wieku 18-26 lat), kto nie jest klientem PKO BP. Jeśli chcesz zgarnąć bilety, spiesz się – w puli jest 2 800 pakietów po 10 wejściówek, które zapewne rozejdą się bardzo szybko.

Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2017 r.

Uwaga! [artykuł archiwalny] opisywana w tym artykule promocja została zakończona. Aktualnie dostępna jest nowa promocja Konto dla Młodych PKO ze zwrotem 50 zł miesięcznie za jedzenie w restauracjach »
promocja konta dla młodych, 10 biletów do cinema city
10 biletów do kina do zgarnięcia z Kontem dla Młodych

Jak zgarnąć 10 biletów do kina

Aby stać się posiadaczem Konta dla Młodych w promocyjnej ofercie z dziesięcioma biletami do sieci kin Cinema City lub Helios, musisz wykonać kilka prostych kroków.

 1. Złóż wniosek o założenie Konta dla Młodych na stronie promocji najpóźniej do 19 lutego 2017 r.
  Musisz zawnioskować o konto z kartą MasterCard (zaznaczasz we wniosku internetowym we wskazanym poniżej miejscu) oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych. To drobiazg, lecz bez tego nie będzie można otrzymać biletów.
  jak wybrać kartę w PKO
 2. Podpisz umowę (dostarczy ją kurier we wskazane przez Ciebie miejsce) i aktywuj internetowy dostęp do konta.
 3. Wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą (w terminie do 3 marca 2017 r.)
 4. Ostatnim krokiem, który musisz wykonać już po uruchomieniu konta i płatności kartą, to zarejestrowanie się w promocji na stronie pkobp.pl/kinoza0.

W ramach promocji "Kino za 0" bank ma do rozdania 2800 pakietów po 10 wejściówek (Cinema City, Helios), ważnych 6 miesięcy od dnia wydania kodów. Wartość nagrody wynosi 194,40 zł brutto. Nagrody będą przynawane do wyczerpania limitu promocyjnych pakietów – dlatego warto się pospieszyć!

Ważne informacje z regulaminu:

Liczba wszystkich Nagród wynosi 2800 (słownie: dwa tysiące osiemset) szt. i obejmuje 1700 szt. Nagród do sieci kin Cinema City oraz 1100 szt. Nagród do sieci kin Helios, przy czym Nagroda składa się z pakietu 10 kodów. Każdy Uczestnik Promocji dokonuje wyboru sieci kin podczas rejestracji na stronie pkobp.pl/kinoza0.

 

Kody będą wydawane w dwóch turach: do 17 lutego 2017 r. i do 14 marca 2017 r. według kolejności spełnienia przez Uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli Nagród do dnia 9 lutego 2017 r. włącznie, ich wydanie nastąpi w jednej turze do 17 lutego 2017 r.

 

Pełną treść regulaminu znajdziesz tutaj. Jest prosty i nie zawiera haczyków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji skorzystać mogą osoby w wieku od 18 do 26 lat, które od dnia 31.12.2016 r. nie posiadają konta osobistego w PKO BP. Jeśli kiedyś posiadałeś konto w PKO, ale zostało zamknięte przed końcem grudnia ubiegłego roku, możesz skorzystać z promocji.

Konto dla Młodych PKO

Rachunek dla młodych w PKO BP to jeden z lepszych wyborów na studenckie konto bankowe. W naszym rankingu kont dla młodych i dla studentów zajmuje obecnie 4. miejsce, co oznacza, że należy do ścisłej czołówki najlepszych kont studenckich w Polsce.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z rachunku, opłat i karty płatniczej znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych, zamieszczonej na naszych stronach.

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych  pakietem 10 biletów do kina.

Jak otworzyć konto młodzieżowe w PKO BP?

Jeśli masz wątpliwości jak wypełnić wniosek o otwarcie konta w PKO, zobacz artykuł z naszą instrukcją krok po kroku. Cały proces zajmie około 15 minut, potrzebny będzie dowód osobisty i dane adresowe.

Praktyczne porady dotyczące wniosku:

 • Nie wybieraj opcji „tak” w polu Dopuszczalne Saldo Debetowe jeśli masz problemy z dobrym zarządzaniem pieniędzmi. To kredyt w koncie, który trzeba spłacać. Jeśli go potrzebujesz i wiesz, że będziesz regularnie oddawać należności, możesz się na niego zdecydować.
 • Metoda autoryzacji: wybierz SMS-y. Są one darmowe i wygodne (kod do potwierdzenia transakcji przychodzi na wskazany przez Ciebie numer telefonu). Z kolei kody z karty kodów jednorazowych są płatne (29 groszy za wykorzystany kod).
 • W polu „karta do rachunku” wybierz „tak” – w innym przypadku nie będziesz brać udziału w promocji. Karta jest zupełnie darmowa, jeśli zapłacisz nią w sklepie/w internecie przynajmniej 5 razy w miesiącu.
 • Ważne jest też pole „Czy jesteś podatnikiem Stanów Zjednoczonych Ameryki?” – jeśli nie rozliczasz podatków w USA, oczywiście wybierasz „Nie”. Polskie banki muszą zbierać te informacje na prośbę amerykańskiego rządu, który według nowych regulacji (FACTA) zbiera informacje o zagranicznych kontach swoich podatników.

W razie wątpliwości, w naszym serwisie znajdziesz instrukcję zakładania konta w PKO BP.

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych z pakietem 10 biletów do kina.

Czy to się opłaca?

Jeśli szukasz konta, albo planujesz zmianę swojego dotychczasowego rachunku, Konto dla Młodych na pewno wpadłoby w orbitę Twoich zainteresowań nawet, gdy nie byłoby promocji z 10 biletami do kina – gwarantujemy :) Dlaczego? Rachunek ten cieszy się bardzo dużą popularnością, a biorąc pod uwagę obecny trend, czyli wracającą modę na największy polski bank, PKO BP, nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało być inaczej. Poza tym Konto dla Młodych to naprawdę świetne konto, z bardzo dobrym systemem bankowości online i aplikacją IKO.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 09.02.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.