50 zł miesięcznie na jedzenie z Kontem dla Młodych w PKO BP

Załóż Konto dla Młodych w PKO BP i zyskaj zwrot w wysokości 20% za płatności kartą dokonane w restauracjach, fast-foodach i innych punktach gastronomicznych w kraju. Miesięcznie do zyskania jest maksymalnie 50 zł przez 6 miesięcy (maks. 300 zł), a dodatkowo – dla tych, którzy się pospieszą – w puli czeka 2000 wejściówek na Festiwal Najlepszych Restauracji Restaurant Week odbywający się w dniach 20-29.10.2017.

PKO Konto dla Młodych, 300 zł na jedzenie
300 zł zwrotu za wydatki w restauracjach do zgarnięcia z Kontem dla Młodych

Dodatkowe 100 zł! Łącznie do 400 zł za otwarcie PKO Konta dla Młodych

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 100 zł do opisywanej poniżej premii, otwórz konto przez Fast50Club - serwis zakupowy należący do Comperia.pl. Za rejestrację w nim i założenie rachunku PKO Konto dla Młodych bez żadnych dodatkowych warunków zgarniesz stówę. Oprócz tego, na normalnych zasadach, możesz uzyskać zwrot do 300 zł za wydatki w restauracjach oraz podwójne zaproszenie na Restaurant Week.

Wszystkie szczegóły na temat dodatkowej premii znajdziesz w naszych aktualnościach: PKO Konto dla Młodych z premią 100 zł + zwrotem do 300 zł na jedzenie.

Jak zyskać 50 zł miesięcznie na szamę?

Aby stać się posiadaczem Konta dla Młodych w promocji "Serce na talerzu" musisz wykonać kilka prostych kroków.

 1. Najpóźniej do 30 września otwórz PKO Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard,
 2. wyraź odpowiednią zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (zaznaczasz odpowiednie pole we wniosku o otwarcie konta),
 3. a następnie zarejestruj się na www.pkobp.pl/sercenatalerzu (do 30.09.2017 r.),

Co zyskujesz?

 • do 50 zł zwrotu co miesiąc za „szamę” na mieście przy płatności kartą – i tak przez pół roku, co daje łączną maksymalną kwotę 300 zł zwrotu,
 • 2-osobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week (pula zaproszeń: 2000 sztuk, więc lepiej się pospieszyć).

Ile trzeba wydać w restauracjach, żeby zdobyć pełny zwrot?

Żeby zyskać pełny, 50-złotowy zwrot w miesiącu, musisz zapłacić kartą w restauracjach i punktach gastronomicznych rachunki w wysokości 250 złotych. To pomnożone przez 6 miesięcy trwania promocji daje 1500 zł, więc tyle realnie musisz wydać w pół roku, żeby zainkasować pełny, maksymalny zwrot (300 zł).

Oczywiście nie musisz wydawać na siłę i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wydać mniej – uzyskasz proporcjonalnie niższy zwrot. Na przykład za wydanie kartą w restauracji 100 zł w miesiącu, na Twoje konto wróci 20 zł.

Co ważne,  zwrot w wysokości 20% wartości każdej płatności dokonanej kartą wydaną do PKO Konta dla Młodych w placówkach gastronomicznych w kraju obejmuje:

 • restauracje,
 • fast foody,
 • kawiarnie,
 • portale do zamawiania dań on line (pamiętaj tylko, żeby w opcjach zamówienia wybrać płatność kartą).

Co to jest Restaurant Week?

Restaurant Week to ogólnopolski festiwal, podczas którego możesz wybrać się na degustację do renomowanych restauracji, w okazyjnej cenie – a dzięki PKO zupełnie za darmo, z zaproszeniem za otwarcie konta. Wszystkie informacje o wydarzeniu, spis restauracji biorących udział w Festiwalu i zasady rezerwacji znajdziesz na restaurantweek.pl.

2-osobowa rezerwacja obejmuje 3-daniowy posiłek dla dwóch osób; do posiłku nie wliczają się napoje.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja Serce na talerzu skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26 lat, które są nowymi klientami banku – to znaczy po 31 sierpnia 2016 nie posiadały konta w PKO PB (ani w Inteligo).

Musisz też zgodzić się na otrzymywanie od banku komunikatów marketingowych. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do tego, czy możesz wziąć udział w promocji, zajrzyj do regulaminu

Kiedy dostanę zwrot?

Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji (np. zwrot za wrzesień otrzymasz do końca października). Uwaga, to ważne:

 • Dla kont otwartych w sierpniu 2017 r. pierwszy zwrot zostanie naliczony za wrzesień (ostatni za luty 2018 r.).
 • Dla kont otwartych we wrześniu 2017 r. pierwszy zwrot zostanie naliczony za październik (ostatni za marzec 2018 r.)

Konto dla Młodych PKO

Rachunek dla młodych w PKO BP to jeden z lepszych wyborów na studenckie konto bankowe. W naszym rankingu kont dla młodych i dla studentów zajmuje obecnie 4. miejsce, co oznacza, że należy do ścisłej czołówki najlepszych kont studenckich w Polsce.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z rachunku, opłat i karty płatniczej znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych, zamieszczonej na naszych stronach.

Jak otworzyć konto młodzieżowe w PKO BP?

Jeśli masz wątpliwości jak wypełnić wniosek o otwarcie konta w PKO, zobacz artykuł z naszą instrukcją krok po kroku. Cały proces zajmie około 15 minut, potrzebny będzie dowód osobisty i dane adresowe.

Praktyczne porady dotyczące wniosku:

 • Nie wybieraj opcji „tak” w polu Dopuszczalne Saldo Debetowe jeśli masz problemy z dobrym zarządzaniem pieniędzmi. To kredyt w koncie, który trzeba spłacać. Jeśli go potrzebujesz i wiesz, że będziesz regularnie oddawać należności, możesz się na niego zdecydować.
 • Metoda autoryzacji: wybierz SMS-y. Są one darmowe i wygodne (kod do potwierdzenia transakcji przychodzi na wskazany przez Ciebie numer telefonu). Z kolei kody z karty kodów jednorazowych są płatne (29 groszy za wykorzystany kod).
 • W polu „karta do rachunku” wybierz „tak” – w innym przypadku nie będziesz brać udziału w promocji. Karta jest zupełnie darmowa, jeśli zapłacisz nią w sklepie/w internecie przynajmniej 5 razy w miesiącu.
 • Ważne jest też pole „Czy jesteś podatnikiem Stanów Zjednoczonych Ameryki?” – jeśli nie rozliczasz podatków w USA, oczywiście wybierasz „Nie”. Polskie banki muszą zbierać te informacje na prośbę amerykańskiego rządu, który według nowych regulacji (FACTA) zbiera informacje o zagranicznych kontach swoich podatników.

W razie wątpliwości, w naszym serwisie znajdziesz instrukcję zakładania konta w PKO BP.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.09.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.