Neolution – organizacja studencka

NeolutionNeolution to organizacja studencka działającą przy Instytucie Psychologii UJ. Zajmuje się zagadnieniami z dziedziny psychologii biznesu. Realizuje zlecenia dla firm z obszarów HR i PR.

O organizacji

Pomysłodawcą Neolution był dr hab. Ryszard Stocki, dzięki któremu w 2003 roku podczas jednego z kursów ramach specjalizacji „Psychologia zarządzania – zarządzanie zmianą” powstał eksperymentalny projekt edukacyjny – symulacja firmy. Jego ideą było wyjście poza konwencjonalne metody nauczania i poznanie przez studentów zasad funkcjonowania firmy od strony jak najbardziej praktycznej. Początkowe wysiłki osób zaangażowanych w ten projekt skupiały się na realizacji wewnętrznych projektów. Od tamtej pory jednak rozszerzyliśmy zakres naszych działań nawiązując współpracę z firmami zewnętrznymi. Obecnie jesteśmy samodzielną inicjatywą studencką.

Jesteśmy młodzi, aktywni, kreatywni i zaangażowani. Wiemy, czego chcemy, dlatego nieustannie rozwijamy swoje kompetencje. Dzięki temu stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług. Styl naszej pracy opiera się na metodzie projektowej. Oznacza to, że każde zlecenie jest ujęte w pewne ramy czasowe, w obrębie których mamy wykonać zleconą pracę. Każdy z nas studiuje ale dzięki umiejętnemu podziałowi pracy każdy z uczestników projektu może wykonać przydzielone mu zadanie indywidualnie i w domu. Zespół projektowy działa według ustalonego wcześniej harmonogramu, a postęp prac reguluje koordynator, który reprezentuje zespół w kontakcie z Klientem. W Neolution dokładamy wszelkich starań, by spełnić wymagania Klienta. Indywidualnie dopasowywana metodologia pracy pozwala nam tworzyć rozwiązania zgodne z wyznawanymi przez Klienta wartościami i postawionymi przez niego celami.Nigdy nie przychodzimy z gotowym pomysłem, bo koncept rodzi się ze współpracy. Stwarzamy Klientowi możliwość uczestniczenia w całym procesie od identyfikacji potrzeb, przez projektowanie i realizację usługi, aż po ewaluację wykonania oraz efektów długoterminowych.

Więcej na: www.neolution.pl

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.