Edulider.pl – portal edukacyjno-szkoleniowy

Edulider logo

Edulider.pl to wielopoziomowy portal internetowy skupiony na nowoczesnej edukacji i rozwoju osobistym, działający od 2008 roku. Na platformie publikowane są wartościowe informacje dla osób pragnących rozwijać zwoje umiejętności zawodowe i osobiste w szybko rozwijającym się społeczeństwie wiedzy i uczenia się przez całe życie.

To serwis dla osób 18+, które chcą zachować równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, sprawnie zarządzać swoją edukacją, umiejętnościami i podnoszeniem swoich kompetencji.
W serwisie można znaleźć informacje o ciekawych szkoleniach, konferencjach, warsztatach i różnego typu imprezach edukacyjnych odbywających się na terenie naszego kraju, jak również za granicą. Portal wspierają liderzy edukacji i rozwoju: trenerzy, coache, mentorzy i edukatorzy, (którzy publikują na stronie swoje artykuły i zamieszczają ogłoszenia).

Platforma zaprasza do współpracy i regularnego odwiedzania serwisu wszystkich zainteresowanych obszarem nowoczesnej edukacji i rozwoju w XXI wieku.

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.