Erasmus Student Network – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

ESN UEK KrakówErasmus Student Network przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie jest jedną z trzydziestu trzech sekcji Stowarzyszenia ESN Polska. Celem istnienia organizacji jest wspieranie mobilności studentów poprzez udział w programach wymian zagranicznych takich jak Erasmus oraz inne. Krakowska sekcja powstała w roku 2003.

ESN UEK to prężnie działająca grupa ludzi z pasją, którzy poświęcają swój wolny czas aby działać na rzecz uczelni oraz międzynarodowej społeczności miasta Krakowa. Sekcja organizuje liczne projekty, skierowanie głównie do studentów zagranicznych, ale nie tylko. ESN UEK stawia na integrację kulturową i socjalną zagranicznych stypendystów, tworzenie warunków dla lepszego zrozumienia kultur, narodowości, tradycji pośród studentów wywodzących się̨ z różnych kręgów kulturowych i nacji. Ponadto celem ESN UEK jest także popularyzacja wiedzy o Polsce oraz promowanie polskiej kultury zarówno za granicą, jak również wśród studentów zagranicznych studiujących w Polsce.

Jesteśmy organizacją otwartą na wszelkie kontakty i nowe formy współpracy oraz partnerstwa.

Więcej o nas:

Telefon do biura: 12 293 75 12

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.



polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.