HRM Institute

HRM InstituteHRM Institute jest ośrodkiem prowadzącym własne badania, opracowania i publikacje, jak również jest organizatorem konferencji, warsztatów, debat i szkoleń. Jako doświadczony inicjator wydarzeń skierowanych do studentów i pracodawców, dba o profesjonalizm oraz atrakcyjność ofert prezentowanych na Jobs Spot oraz Targach Kariery.

HRM Institute tworzą wieloletni praktycy w dziedzinie kształtowania wizerunku pracodawcy i dotarcia do młodych talentów. Przez wiele lat pracowali z trzema środowiskami: czołowymi pracodawcami, renomowanymi uczelniami i ich studentami. Są twórcami dobrze znanych studentom i pracodawcom publikacji KARIERA i serwisu kariera.com.pl. Współpracowali z wieloma czołowymi pracodawcami na polskim rynku w obszarze employer brandingu, komunikacji medialnej i marketingu HR wspierając ich w tworzeniu komunikacji marketingowej HR i strategii employer brandigowej.

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.