MilionPorad – porady na każdy temat

MilionPorad.plMilionPorad.pl to pierwszy i jeden z najważniejszych portali poradnikowych w Polsce. Odpowiedzi na swoje problemy znajdują u nas wszystkie grupy społeczne, w tym oczywiście młodzież i studenci, stanowiący największą cześć polskich internautów.

Zgodnie z naszym hasłem, udzielamy porad na każdy temat. Poruszamy zarówno sprawy ważne dla każdego (jak np. finanse, zdrowie czy miłość), jak i problemy dotyczące węższego grona odbiorców: porady komputerowe, motoryzacyjne, dla mam, czy dla młodzieży szkolnej.

Najważniejszą cechą naszego portalu jest to, że nie polegamy wyłącznie na naszych redaktorach. Naszym celem jest bowiem rozwijanie zainspirowanej przez wikipedię idei internetowej samopomocy. Dlatego, porady na MilionPorad.pl mogą dodawać wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu, dzięki czemu spektrum poglądów i wskazówek na wiele tematów jest znacznie szersze niż w innych tego typu serwisach. Wszystkie dodawane porady są kontrolowane przez czujne grono moderatorów. Poszczególne porady mogą też być oceniane i komentowane przez wszystkich naszych użytkowników, co zapewnia jeszcze lepszą i weryfikację.

Nasz partner, serwis kontostudenta.pl, pomaga rozwiewać wątpliwości naszych czytelników w kwestii kont bankowych i zarządzania budżetem, a jego porady znaleźć można w dziale finansowym MilionPorad.pl.

Zobacz także:

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.