YPI Consulting

YPI ConsultingYPI Consulting to organizacja, która już od 2002 roku łączy świat teorii akademickiej ze światem praktyki biznesowej. Naszą specjalnością są badania rynkowe i marketingowe takie jak analizy rynków, badania preferencji klientów czy badania marki. Promujemy wśród studentów przedsiębiorczość i profesjonalizm, umożliwiając studentom stawianie pierwszych kroków na rynku pracy oraz zdobycie doświadczenia w trakcie trwania studiów.

Fundamentalne wartości budujące zespół YPI Consulting można scharakteryzować w trzech słowach zawartych w naszej nazwie: Young, Professional & Innovative. Spośród innych firm o podobnym profilu działalności, wyróżniamy się świeżością umysłu naszego zespołu oraz olbrzymią motywacją do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Naszym największym atutem pozostaje niezmiennie zespół składający się z innowacyjnych w codziennej pracy oraz utalentowanych osób, którzy z pełnym zaangażowaniem potrafią oddać się temu, co robią, by móc robić to jak najlepiej.

Więcej informacji na www.ypi.pl

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.