Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Forum Młodych logo
Forum Młodych RIG to Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, od 2005 roku aktywnie wspierających działania Izby.

Obszary działania FM RIG to projekty biznesowe, kulturalne oraz szkoleniowe. W nich wszystkich najważniejsi są młodzi ludzie. W naszym zespole znajdują się zarówno studenci, jak i młodzi przedsiębiorcy, którzy mają motywację do działania i wpływania na swoje otoczenie.

Wśród cyklicznych projektów organizacji znajdują się: Ekonomiczne Forum Młodych, Ekonomiczne Forum Młodych MŚP (realizowane przy Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach), konferencja Kobieta na Szpilkach oraz comiesięczne Spotkania Gospodarcze. Naszą częścią jest również Biuro Karier Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, które wspiera i pomaga poruszać się młodym ludziom na rynku pracy.

Więcej o nas:

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.