Forum Młodych Lewiatan

FM Lewiatan

Forum Młodych PKPP Lewiatan jest organizacją zrzeszającą ludzi młodych, którzy w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jednocześnie działając w trzecim sektorze realizujemy idee budowania społeczeństwa obywatelskiego, przez propagowanie przedsiębiorczości, odpowiedzialności i profesjonalizmu. Cele te realizujemy poprzez organizację konferencji, eventów promocyjnych, konkursów, szkoleń ale także przez spotkania z praktykami, którzy dzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Poza własnymi projektami wspieramy wszystkie inicjatywy budujące świadomość w oparciu o edukację, rozwój osobisty i interes społeczny. Głównym kryterium jakim się kierujemy to jakość realizowanych projektów.

GEW

Naszym głównym projektem jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Enterpreneurship Week) – trwające 7 dni wydarzenie, w czasie którego odwiedzający mają maja możliwości uczestniczenia w wielu warsztatach, konferencjach i szkoleniach w głównych miastach Polski. Jest to też doskonała okazja do promocji firmy wśród młodych przedsiębiorców, zaprezentowania oferty sprzedażowej, nawiązania kontaktów handlowych oraz wymiany opinii z ludźmi prowadzącymi swoje firmy.

Więcej informacji na stronie Forum Młodych PKPP Lewiatan.

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.