Zestaw studencki od mBanku – załóż eKONTO, odbierz nagrodę

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje drobny upominek: zestaw studencki. Znaleźć w nim można kubek, długopis i "studencki zestaw pobudzający". Gadżety o wartości 30 zł otrzymać może każdy, kto spełni kilka prostych warunków.

Uwaga: artykuł archiwalny, promocja została zakończona.

Aby otrzymać nagrodę w promocji „Płać kartą - odbierz zestaw studencki” należy otworzyć eKONTO dla młodych po 9 maja 2012 r., dokonać płatności kartą na kwotę co najmniej 100 zł w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku, a ponadto spełnić następujące warunki:

  • mieć skończone 18 lat i nie przekroczyć 26. roku życia
  • mieć pełną zdolność do czynności prawnych
  • posiadać kartę debetową do rachunku
  • oraz zarejestrować się w promocji poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej.

Oferta kierowana jest do tych klientów, którzy nie posiadali wcześniej żadnych rachunków osobistych w mBanku, a zainteresowanych odsyłamy do regulaminu promocji.

Czy to się opłaca?

Przedmiotem promocji są co prawda tylko gadżety (kubek, cukierki i długopis), ale warto je zdobyć szczególnie dlatego, że niemal każdy, kto otworzy rachunek będzie mógł odebrać nagrodę. Dlaczego? Wystarczy zarejestrować się w programie i normalnie korzystać z konta - przez dwa miesiące na pewno uda Ci się wydać kartą 100 złotych. Pamiętaj jednak, że wypłata pieniędzy z bankomatu to transakcja gotówkowa, która nie wlicza się do tej kwoty. Nagroda przyjdzie do Ciebie pocztą, na podany adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od dnia spełnienia warunków promocji. Nic nie tracisz, a możesz zyskać miły upominek.

Przydatne linki:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 13.05.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.