eKONTO z darmowym internetem ponownie w ofercie mBanku

Z początkiem lipca ruszyła kolejna edycja promocji eKONTO z internetem, tym razem pod hasłem „nowe eKONTO z Internetem za 0 zł”. Nowi klienci mBanku, którzy wezmą w niej udział, będą mogli przez rok korzystać z bezpłatnego internetu mobilnego dostarczanego przez Play. Warunkiem jest aktywne korzystanie z eKONTA, czyli w praktyce wydawanie przynajmniej 350 zł kartą płatniczą miesięcznie. Czy warto skorzystać z tej promocji?

Uwaga: artykuł archiwalny, promocja została zakończona.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty konta z internetem mobilnym skorzystać możesz w sytuacji gdy:

  • nie jesteś jeszcze klientem mBanku (w roku 2012 roku nie posiadałeś rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w tymże banku),
  • złożysz wniosek o otwarcie eKONTA na stronie banku, podczas składania wniosku zadeklarujesz chęć wzięcia udziału w promocji, a potem podpiszesz umowę,
  • zawrzesz umowę leasingową ze spółką Aspiro.net na modem USB z możliwością dostępu do internetu na okres 12 miesięcy,
  • zawrzesz umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych ze spółką P4 Sp. z o.o. (Play) na czas nieokreślony.

Warunki promocji, czyli co trzeba zrobić

mBank zapłaci za Ciebie miesięczny rachunek za korzystanie z mobilnego internetu, jeśli:

  • dokonasz płatności kartą na terenie Polski na kwotę minimum 350 zł w każdym z promocyjnych miesięcy (kartami dla klientów indywidualnych)
  • w terminie pobrania płatności raty leasingowej (czyli opłacenia rachunku za interenet) w danym miesiącu uczestnictwa będziesz posiadał na rachunku wystarczającą ilość środków na jej zapłatę.

Co, jeśli nie spełnię warunku?

W sytuacji, gdy na przykład nie wydasz 350 zł w danym miesiącu przy użyciu karty płatniczej, z Twojego konta zostanie pobrana rata leasingowa, wynosząca 35 zł. Jednak uczestnictwo w promocji wiąże się również z tym, że jeśli wydasz mniej niż 350 zł, bank zwróci na Twoje konto 10% wartości transakcji bezgotówkowych (płatności kartą na terenie Polski).

Czy to się opłaca?

Promocja mBanku skierowana jest do klientów, którzy aktywnie korzystają ze swojego konta – otrzymują przelewy i dokonują płatności kartą płatniczą. Aby płacenie za Ciebie rachunków było dla mBanku opłacalne, musisz wydać przy użyciu jego kart wystarczającą kwotę pieniędzy.

Dlatego, jeśli zamierzasz otworzyć konto i korzystać z niego sporadycznie, przemyśl skorzystanie z promocji dwa razy, ponieważ może Ci się to po prostu nie opłacać.

Jeśli jednak potrzebujesz nowego rachunku, a do tego wiesz, że 350 zł to normalnie wydawana przez Ciebie w ciągu miesiąca kwota, możesz zyskać roczny dostęp do internetu mobilnego, właściwie bez żadnego wysiłku. Przez założeniem konta zawsze jednak warto samemu rzucić okiem na regulamin promocji, dostępny na stronie banku (zobacz). 

Jak otworzyć?

eKONTO z internetem można otworzyć tylko przez sieć, wypełniając wniosek o otwarcie rachunku, na stronie banku. Procedura otwierania konta w promocji jest taka sama, jak w przypadku "zwykłych" kont.

Przydatne linki:

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 11.07.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.