eKonto z premią 100 zł od mBanku

mBank daje 100 zł za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z karty. Oferta jest dostępna jedynie w wybranych serwisach internetowych, w tym na kontostudenta.pl, i trwa do 31.12.2014 r. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus 100 zł od mBanku? Sprawdź!

Uwaga: artykuł archiwalny, promocja została zakończona.

Co można zyskać?

Do zdobycia jest bonus w postaci zwrotu na konto kwoty 2x50 złotych, w dwóch miesiącach po otwarciu rachunku. Premia będzie wypłacana do końca miesiąca, następującego po tym, w którym spełnisz warunki. Maksymalnie możesz zyskać 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Rachunek z premią 100 zł” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 24 listopada 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. otworzą eKonto z kartą płatniczą za pośrednictwem linków i bannerów zamieszczonych w wybranych serwisach (również w naszym). Specjalny wniosek o konto z bonusem znajdziesz na tej stronie banku. Jeśli masz już konto w mBanku, nie możesz wziąć udziału w promocji. Jeśli w przeszłości byłeś jego klientem, jednak zamknąłeś konto przez 24 listopada, jesteś traktowany jako nowy klient.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 100 zł od mBanku?

W dwóch miesiącach wypłacania premii (po 50 zł) musisz spełnić warunki wpływu na konto i odpowiedniej kwoty wydanej przy użyciu karty płatniczej.

Aby otrzymać bonus 50 zł w pierwszym miesiącu, musisz spełnić następujące warunki:

 • założyć konto do 31 grudnia 2014 r.,
 • zapewnić w danym miesiącu jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie minimum 500 zł,
 • dokonać płatności kartą w danym miesiącu kalendarzowym na łączną kwotę co najmniej 250 zł (transakcje muszą być rozliczone i zaksięgowane w danym miesiącu),
 • nie anulować transakcji kartą do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana.

Aby zdobyć premię w wysokości 50 zł w drugim miesiącu, musisz spełnić w danym miesiącu następujące warunki:

 • zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowy wpływ na rachunek w kwocie min. 1000 zł,
 • dokonać płatności kartą w danym miesiącu kalendarzowym, na łączną kwotę minimum 250 zł (transakcje muszą być rozliczone i zaksięgowane w danym miesiącu),
 • nie anulować transakcji kartą do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana.

Regulamin nie precyzuje skąd powinny pochodzić pieniądze, które znajdą się na Twoim koncie. W takiej sytuacji możesz wykonać przelew ze swojego rachunku w innym banku.

Promocja mBanku – czy warto?

Warunki promocji zawarte w regulaminie są zrozumiałe i trudno doszukać się w nich haczyków. Jeśli masz lub będziesz mieć wolne środki w wysokości 1500 zł (przelew na konto w pierwszym miesiącu: 500 zł, w drugim: 1000 zł) i zapłacisz za zakupy na łączną kwotę 500 zł (co w okresie przedświątecznym nie powinno stanowić większego problemu), zdobędziesz dodatkową stówę. Samo konto nie będzie Cię kosztować nic, natomiast z opłaty za kartę zwalnia Cię wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 100 złotych w miesiącu. Jeśli wiesz, że jesteś w stanie spełnić warunki wypłaty premii, rozważ tę ofertę, bo to szansa na łatwy, dodatkowy zarobek. Jeśli będziesz mieć problem z wpływem na konto, czy płatnościami kartą, teoretycznie też nic nie tracisz zakładając rachunek, ale możesz poszukać promocji z jeszcze prostszymi warunkami przyznawania bonusów.

Opłaty związane z eKontem w promocji „Rachunek z premią 100 zł”

Biorąc udział w promocji otwierasz „tradycyjne” eKonto, które wiąże się z następującymi opłatami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z ponad 7 800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK, Planet Cash,
 • wypłaty z bankomatów obcych: 3% kwoty transakcji, min. 5 zł, maks. 9 zł,
 • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym transakcjach na kwotę min. 100 zł w miesiącu, w innym przypadku: 4 zł.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 26.11.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.