PKO Konto dla Młodych z premią do 400 zł

100 zł premii od Comperia.pl, a dodatkowo w promocji PKO zwrot do 300 zł za wydatki na jedzenie oraz 2 wejściówki na Restaurant Week – to najnowsza oferta PKO w partnerstwie z Comperią. Posiadaczem konta może stać się każdy (w wieku 18-26 lat), kto nie jest klientem PKO BP. Akcja realizowana jest przez klub zakupowy Fast50Club.

promocja konta dla młodych, 100 zł premii
100 zł premii i 10 biletów do kina do zgarnięcia z Kontem dla Młodych

Jak zgarnąć premię 100 zł

Promocja jest organizowana przez należący do spółki Comperia serwis Fast50Club. Jak to działa? Link przekieruje Cię do strony z rejestracją do platformy Fast50Club, a założenie tam konta sprawi, że otrzymasz 100 punktów o wartości 100 złotych. Kwota przyznanego bonusu zostanie wypłacona na dowolnie wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków, żeby zgarnąć 100 zł, wystarczy rejestracja, wypełnienie wniosku, podpisanie umowy i uruchomienie konta.

Jak zyskać zwrot do 300 zł za jedzenie?

Aby stać się posiadaczem Konta dla Młodych w promocji "Serce na talerzu" musisz wykonać kilka prostych kroków.

  1. Najpóźniej do 30 września otwórz PKO Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, przez link który otrzymasz po rejestracji w Fast50Club,
  2. wyraź odpowiednią zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (zaznaczasz odpowiednie pole we wniosku o otwarcie konta),
  3. a następnie zarejestruj się na www.pkobp.pl/sercenatalerzu (do 30.09.2017 r.),

100 zł za założenie konta przez Fast50Club oraz zwrot do 300 zł to dwie osobne promocje – pierwsza jest orgazniowana przez Comperia.pl we współpracy z bankiem, druga przez sam bank. Co ważne, obie promocje się łączą, to znaczy możesz zgarnąć 100 zł od Comperii, a potem zwrot do 300 zł od PKO BP.

Dodatkowo, w promocji PKO BP otrzymasz 2-osobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week.

Kto może wziąć udział w promocjach?

Z promocji skorzystać mogą osoby w wieku od 18 do 26 lat, które od dnia 31.08.2016 r. nie posiadają konta osobistego w PKO BP. Jeśli kiedyś posiadałeś konto w PKO, ale zostało zamknięte przed końcem sierpnia, możesz skorzystać z promocji.

Konto dla Młodych PKO

Rachunek dla młodych w PKO BP to jeden z lepszych wyborów na studenckie konto bankowe. W naszym rankingu kont dla młodych i dla studentów zajmuje obecnie 4. miejsce, co oznacza, że należy do ścisłej czołówki najlepszych kont studenckich w Polsce.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z rachunku, opłat i karty płatniczej znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych, zamieszczonej na naszych stronach.

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych z bonusem i zwrotem za wydatki na jedzenie.

Jeśli nie chcesz skorzystać z możliwości zyskania premii 100 zł, ale chcesz zdobyć bilety do kina, możesz założyć konto bezpośrednio na stronie banku PKO BP.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - krok po kroku

Masz do wykonania siedem prostych kroków. Na początku rejestrujesz się na stronie klubu, potem przechodzisz na stronę banku, gdzie wypełniasz wniosek o konto. To ważne, bo to bank, a nie klub ma wyłączny dostęp do danych, które podajesz we wniosku o uruchomienie rachunku. 

Krok 1. Rejestracja na stronie klubu Fast50Club

Kliknięcie w link do wniosku o konto z premią 100 zł przeniesie Cię na stronę klubu zakupowego, który jest organizatorem promocji (a dokładniej spółka Comperia.pl). Wypełnij podstawowe dane, podaj prawdziwy e-mail (przyjdzie na niego link aktywacyjny). Nie musisz zgadzać się na przetwarzanie danych w celach marketingowych (zobacz screen poniżej).

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 1
Krok 1

Krok 2. Wysyłka e-maila aktywacyjnego

Gdy wypełnisz formularz na pierwszej stronie, zobaczysz komunikat o konieczności kliknięcia w link aktywacyjny. Zaloguj się do swojej skrzynki i znajdź mail od Fast50Club.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 2
Krok 2

Krok 3. Aktywacja

Gdy odszukasz mail i klikniesz w zawarty w nim link, zobaczysz formularz ustawienia hasła. Wymyśl je i wpisz dwukrotnie w pola (hasło musi zawierać przynajmniej jedną cyfrę, małą i wielką literę).

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 3
Krok 3

Krok 4. Logowanie

Zaloguj się przy użyciu podanego wcześniej maila i hasła ustawionego przed chwilą.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 4
Krok 4

Krok 5. Wybór oferty konto z premią

Po zalogowaniu zobaczysz ekran, na którym wyświetli się banner promujący aktualną akcję klubu, czyli Konto dla Młodych PKO z premią 100 zł. Kliknij w „Przejdź dalej”.

Jeśli przez przypadek zamkniesz ekran, możesz bez problemu wrócić do oferty – na Twojej stronie głównej (dashboardzie) po zalogowaniu znajdź kółko z tytułem „PKO Bank Polski - Konto dla Młodych z bonusem 100 zł”.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 5
Krok 5

Krok 6. Przejście na stronę banku

Kliknięcie we wspomniany wyżej banner przeniesie Cię już bezpośrednio na stronę banku. Kliknij „Otwórz konto”.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 6
Krok 6

Krok 7. Wniosek o konto na stronie banku

Na tej stronie wypełniasz już normalny, bankowy formularz o założenie konta. Nie powinno Ci to sprawić większych problemów.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 7
Krok 7

W razie wątpliwości, w naszym serwisie znajdziesz instrukcję zakładania konta w PKO BP. Pamiętaj: żeby skorzystać z promocji musisz założyć konto przez Fast50Club, więc jak już zapoznasz się z instrukcją, wróć na tę stronę (którą właśnie przeglądasz) i skorzystaj z tego linku do konta PKO z promocją. Linki w artykule z instrukcją kierują do formularza banku, nie do formularza promocji. Do promocji kierują linki w tym artykule, który właśnie czytasz :)

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych z bonusem 100 zł i zwrotem do 300 zł za wydatki w restauracjach.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 20.09.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.