100 zł na zakupy w Intersport z PKO Kontem dla Młodych

Dwa bony o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Intersport można zgarnąć w najnowszej promocji Konta dla Młodych w PKO BP – jednego z najlepszych rachunków dla młodych i studentów w naszym rankingu. Posiadaczem konta może stać się każdy (w wieku 18-26 lat), kto nie jest jeszcze klientem PKO BP. W puli jest 4500 bonów, więc warto się pospieszyć.

Ostatnia aktualizacja: 21 kwietnia 2017 r.

Uwaga! [artykuł archiwalny] opisywana w tym artykule promocja została zakończona. Aktualnie dostępna jest nowa promocja Konto dla Młodych PKO ze zwrotem 50 zł miesięcznie za jedzenie w restauracjach »
PKO Konto dla Młodych, 100 zł na zakupy w Intersport
100 zł na zakupy w Intersport do zgarnięcia z Kontem dla Młodych

Jak zgarnąć bon na 100 zł do Intersportu?

Aby stać się posiadaczem Konta dla Młodych w promocyjnej ofercie z bonami na 100 zł na zakupy w Intersport musisz wykonać kilka prostych kroków.

 1. Złóż wniosek o założenie Konta dla Młodych na stronie promocji najpóźniej do 21 kwietnia 2017 r. 5 maja 2017 r. - bank przedłużył promocję,
  Musisz zawnioskować o konto z kartą MasterCard (zaznaczasz we wniosku internetowym we wskazanym poniżej miejscu) oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych. To drobiazg, lecz bez tego nie będzie można otrzymać bonów.
  jak wybrać kartę w PKO
 2. Podpisz umowę (dostarczy ją kurier we wskazane przez Ciebie miejsce) i aktywuj internetowy dostęp do konta.
 3. Wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą (w terminie do 5 maja 2017 r. 19 maja 2017 r.)
 4. Ostatnim krokiem, który musisz wykonać już po uruchomieniu konta i płatności kartą, to zarejestrowanie się w promocji na stronie pkobp.pl/sportza0.

W jakiej formie otrzymam bon na 100 zł i jak wykorzystać?

Na każdą nagrodę składają się 2 bony w formie kodów elektronicznych do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowym Intersport ważne do 31.12.2017 r. Kody będą udostępnione w serwisie internetowym iPKO.

W regulaminie znajdziemy zapis:

Nagrodą są 2 bony zakupowe, każdy o wartości 50 zł w postaci kodu elektronicznego, uprawniające do zakupów w sieci stacjonarnych sklepów sportowych Intersport na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub w sklepie internetowym www.esklep.intersport.pl (przy czym przy zakupie w sklepie internetowym bon nie uprawnia do pokrycia kosztów dostawy). W trakcie jednego zakupu nie można wykorzystać jednocześnie 2 bonów zakupowych. Zasady realizacji bonów zakupowych określone są w „Regulaminie karty podarunkowej INTERSPORT” dostępnym na stronie internetowej Intersport

Wynika z tego, że najlepiej jest zrealizować bony na dwa osobne zakupy!

Sklep Intersport
Sklep Intersport, źródło: intersport.pl

Ważne informacje z regulaminu:

 • W sklepie internetowym www.esklep.intersport.pl bon zakupowy w postaci kodu elektronicznego można wykorzystać w wypadku dokonania zakupów na kwotę większą niż 50 zł (bez uwzględnienia kosztów dostawy).
 • W wypadku, gdy cena zakupu będzie wyższa niż wartość jednostkowego bonu, różnicę należy dopłacić.
 • W wypadku zakupów w sklepie stacjonarnym, gdy cena zakupu będzie niższa niż wartość jednostkowego bonu, różnica nie zostanie zwrócona.
 • Każdy jednostkowy bon może zostać wykorzystany do 31 grudnia 2017 r.
 • Wartość Nagrody wynosi 100,00 zł brutto.
 • Liczba wszystkich Nagród wynosi 4 500 (słownie: cztery tysiące pięćset) szt.

Nagrody będą wydawane w Okresie Promocji oraz po zakończeniu Okresu Promocji, według kolejności spełnienia warunków uprawniających do otrzymania Nagrody, jednak nie później niż do 29 maja 2017 r.

Pełną treść regulaminu znajdziesz tutaj. Jest prosty i nie zawiera haczyków, trzeba tylko pamiętać, że nie można wykorzystać obu bonów na jedne zakupy i że za bon nie można pokryć kosztów dostawy.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji skorzystać mogą osoby w wieku od 18 do 26 lat, które od dnia 1.12.2016 r. nie posiadają konta osobistego w PKO BP (ani w Inteligo). Jeśli kiedyś posiadałeś konto w PKO, ale zostało zamknięte przed początkiem grudnia ubiegłego roku, możesz skorzystać z promocji.

Konto dla Młodych PKO

Rachunek dla młodych w PKO BP to jeden z lepszych wyborów na studenckie konto bankowe. W naszym rankingu kont dla młodych i dla studentów zajmuje obecnie 4. miejsce, co oznacza, że należy do ścisłej czołówki najlepszych kont studenckich w Polsce.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z rachunku, opłat i karty płatniczej znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych, zamieszczonej na naszych stronach.

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych  dwoma bonami o wartości 100 zł do Intersportu.

Jak otworzyć konto młodzieżowe w PKO BP?

Jeśli masz wątpliwości jak wypełnić wniosek o otwarcie konta w PKO, zobacz artykuł z naszą instrukcją krok po kroku. Cały proces zajmie około 15 minut, potrzebny będzie dowód osobisty i dane adresowe.

Praktyczne porady dotyczące wniosku:

 • Nie wybieraj opcji „tak” w polu Dopuszczalne Saldo Debetowe jeśli masz problemy z dobrym zarządzaniem pieniędzmi. To kredyt w koncie, który trzeba spłacać. Jeśli go potrzebujesz i wiesz, że będziesz regularnie oddawać należności, możesz się na niego zdecydować.
 • Metoda autoryzacji: wybierz SMS-y. Są one darmowe i wygodne (kod do potwierdzenia transakcji przychodzi na wskazany przez Ciebie numer telefonu). Z kolei kody z karty kodów jednorazowych są płatne (29 groszy za wykorzystany kod).
 • W polu „karta do rachunku” wybierz „tak” – w innym przypadku nie będziesz brać udziału w promocji. Karta jest zupełnie darmowa, jeśli zapłacisz nią w sklepie/w internecie przynajmniej 5 razy w miesiącu.
 • Ważne jest też pole „Czy jesteś podatnikiem Stanów Zjednoczonych Ameryki?” – jeśli nie rozliczasz podatków w USA, oczywiście wybierasz „Nie”. Polskie banki muszą zbierać te informacje na prośbę amerykańskiego rządu, który według nowych regulacji (FACTA) zbiera informacje o zagranicznych kontach swoich podatników.

W razie wątpliwości, w naszym serwisie znajdziesz instrukcję zakładania konta w PKO BP.

Czy to się opłaca?

Jeśli szukasz konta, albo planujesz zmianę swojego dotychczasowego rachunku, Konto dla Młodych na pewno wpadłoby w orbitę Twoich zainteresowań nawet, gdy nie byłoby promocji bonami do Intersportu – gwarantujemy :) Dlaczego? Rachunek ten cieszy się bardzo dużą popularnością, a biorąc pod uwagę obecny trend, czyli wracającą modę na największy polski bank, PKO BP, nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało być inaczej. Poza tym Konto dla Młodych to naprawdę świetne konto, z bardzo dobrym systemem bankowości online i aplikacją IKO.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.04.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.