"Płać kartą – odbierz pendrive" – nowa promocja mBanku

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje gadżet w postaci pendrive 8 GB firmy Kingston za dokonanie płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Pendrive otrzymać może każdy, kto spełni kilka prostych warunków.

Uwaga, promocja została zakończona 4 lutego 2013 roku.
Pendrive w promocji
Pendrive w promocji, źródło: mbank.pl

Aby otrzymać nagrodę w promocji „Płać kartą – odbierz pendrive 8GB” należy otworzyć eKONTO dla młodych pomiędzy 13 września a 31 grudnia 2012 r., zarejestrować się w promocji i dokonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku, a ponadto spełnić następujące warunki:

  • mieć skończone 18 lat i nie przekroczyć 26. roku życia
  • mieć pełną zdolność do czynności prawnych
  • posiadać kartę debetową do rachunku
  • oraz zarejestrować się w promocji poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej.

Oferta kierowana jest do tych klientów, którzy nie posiadali wcześniej żadnych rachunków osobistych w mBanku, a zainteresowanych odsyłamy do regulaminu promocji.

Czy to się opłaca?

mBank po raz kolejny obdarowuje młodych klientów gadżetami. Aby otrzymać pendrive o pojemności 8GB, który zapewne przyda się podczas roku akademickiego, wystarczy wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji i wydać sto złotych w dwa miesiące. To da się osiągnąć płacąc kartą choćby za drobne, codzienne zakupy, bez zbędnego wysiłku.

Jeśli rozważasz założenie konta w mBanku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w promocji. Co prawda to tylko drobny upominek, ale nie potrzeba żadnego wysiłku, żeby go zdobyć. Nagroda przyjdzie do Ciebie pocztą, na podany adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od dnia spełnienia warunków promocji.

Przydatne linki:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 16.09.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.