120 zł premii w mBanku z eKontem możliwości – młodzi mogą więcej

Jeśli otworzysz konto dla młodych w mBanku i spełnisz kilka warunków, możesz zgarnąć 120 złotych premii. Co trzeba zrobić? Aktywnie korzystać z aplikacji banku i odkładać drobne na konto oszczędnościowe. Zobacz, czy opłaca się wziąć udział w promocji „Młodzi mogą więcej”.

aktualizacja: 15.05.2019 r.

100 zł z eKontem m
Do 120 zł za korzystanie z eKonta możliwości w mBanku

Kto może zgarnąć 120 zł premii?

Nagrodę w promocji mogą zdobyć nowi klienci mBanku, to znaczy osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały konta w mBanku. Trzeba też być pełnoletnim (a dokładnie mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat). Regulamin promocji „Młodzi mogą więcej” dostępny jest tutaj

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć 120 zł w promocji dla młodych?

Aby uzyskać bonus trzeba otworzyć eKonto możliwości wraz z kartą płatniczą (Visa) i zaakceptować oświadczenia podczas wypełniania internetowego wniosku, a następnie:

 • wykonać przynajmniej 2 płatności telefonem (przez Google Pay lub Apple Pay)
 • wykonać przynajmniej 2 przelewy na numer telefonu (przez BLIK)
 • posiadać aktywny cel oszczędnościowy (i odłożyć na nim przynajmniej 10 zł)

Czas na spełnienie tych warunków masz od dnia otwarcia rachunku do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku, czyli jeśli otworzysz konto w kwietniu, czas na wykonanie płatności i ustawienie celu oszczędnościowego masz do końca maja.

Cel oszczędnościowy musi być aktywny przynajmniej do ostatniego dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego: dla konta otwartego w kwietniu będzie to ostatni dzień maja. Pamiętaj, że wymogiem „aktywności” jest zebranie przynajmniej 10 zł na tym rachunku.

To samo w skrócie, krok po kroku:

 1. Złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą na stronie mBanku (podczas składania wniosku zaakceptuj oświadczenia).
 2. Podpisz umowę: przez kuriera (najwygodniej) lub umów się na podpisanie w oddziale.
 3. Gdy będziesz mieć komplet dokumentów, zaloguj się do konta, pobierz aplikację mBank PL i aktywuj ją.
 4. Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzysz konto wykonaj przynajmniej 2 płatności telefonem (za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay – o tym jak dodać kartę przeczytasz w naszym artykule o eKoncie możliwości).
 5. Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzysz konto wykonaj przynajmniej 2 przelewy na numer telefonu przez BLIK. Jak to zrobić? Otwórz aplikację, kliknij ikonę BLIK na pulpicie, na dole wybierz opcję „przelew na telefon” – możesz przelać pieniądze do swoich znajomych, pamiętaj, by wykonać dwie transakcje tego typu.
 6. Utwórz Cel oszczędnościowy: Finanse > Cele > Załóż własny cel (lub wybierz któryś, z dostępnych) i pamiętaj, żeby zgromadzić na nim przynajmniej 10 zł do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzysz konto.

Premia podzielona jest na 3 części:

 • 40 zł za 2 płatności telefonem
 • 40 zł za 2 przelewy na telefon
 • 40 zł za aktywny cel oszczędnościowy i zgromadzenie na nim min. 10 zł

Premię w postaci przelewu na konto otrzymasz promocyjne do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, po którym spełniłeś warunki. Czyli, jeśli otworzysz konto w kwietniu, to czas na spełnienie warunków od dnia otwarcia konta do końca maja, a premię otrzymasz do końca czerwca.

Łączna wartość premii wynosi maksymalnie 120 zł.

regulamin promocji
regulamin promocji

Jak ustawić cel oszczędnościowy?

Gdy będziesz mieć już dostęp do bankowości internetowej, kliknij zakładkę Moje finanse, a następnie wybierz z menu opcję Moje cele. Możesz skorzystać z przygotowanych propozycji lub utworzyć własny cel, z dowolną kwotą i z wybranym przez Ciebie sposobem oszczędzania. Cele możesz też założyć z poziomu aplikacji mobilnej: Finanse > Cele > Załóż własny cel (lub wybierz jeden z proponowanych przez bank).

Jakie opcje odkładania pieniędzy na cel możesz wybrać?

 • Zaokrąglenia kwot transakcji
 • Procent wartości transakcji
 • Kwota po każdej transakcji

Jedną z możliwości jest zaokrąglanie transakcji do pełnych 10 zł np. wykonując przelew za 4 zł, wspomniana kwota trafi na konto odbiorcy, a 6 zł na rachunek oszczędnościowy.

Kolejną formą oszczędzania jest przekazywanie określonego procentu transakcji (1-15%) na konto oszczędnościowe lub jednej stałej dodatkowej kwoty (np. 4 zł od każdego działania na koncie trafia na cel oszczędnościowy).

Trzecia opcja, to stała kwota przekazywana na cel po dokonanej transakcji. Przykładowo, płacisz w sklepie kartą, a na cel trafia np. 2 zł.

regulamin promocji
Jak założyć cel oszczędnościowy w mBanku

Co najlepiej wybrać?

Biorąc pod uwagę warunki, jakie trzeba spełnić, żeby zgarnąć premię (10 zł zaoszczędzone na cel), najsprytniej będzie wybrać tę ostatnią opcję, czyli stałą kwotę. Przy pięciu transakcjach kartą powinno to być minimum 2 zł. Jeśli wykonasz więcej transakcji, na koncie oszczędnościowym powiązanym z celem pojawi się nadwyżka (która i tak zostaje w Twojej kieszeni:).

Dzięki temu na niewielkich kwotach można z czasem uzbierać spore oszczędności, no i przy okazji zgarnąć 120 zł.

Czy eKonto możliwości się opłaca?

Szczegóły kosztów eKonta młodzieżowego w mBanku zostały opisane w rankingu kont dla młodych. Najważniejsze z nich to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (nie ma wymogu określonych wpłat na konto),
 • 0 zł za wydanie zbliżeniowej karty płatniczej Visa Me,
 • 0 zł za korzystanie z karty Visa bez konieczności spełniania dodatkowych warunków,
 • 0 zł za przelewy (zwykłe) przez internet i aplikację mobilną,
 • 5 zł za przelew natychmiastowy przez internet i aplikację,
 • 0 zł za przelewy na numer telefonu BLIK,
 • 0 zł za podpięcie karty i płatności Google Pay i Apple Pay,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty z bankomatu za granicą w miesiącu, 4. i kolejna wypłata: 10 zł,
 • 0 zł za wpłatę pieniędzy na konto w oddziale banku lub we wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • 0,2% min. 2 zł za wpłatę pieniędzy na konto we wpłatomatach Euronetu.

Czy warto?

eKonto możliwości to jedna z najlepszych propozycji dla młodych. Nie generuje praktycznie żadnych kosztów, a daje pełny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, a także pełny dostęp do nowinek technologicznych: aplikacja mobilna jest zintegrowana z BLIKIEM, Apple Pay i Google Pay. Dodatkowe atuty to wspomniane programy automatycznego oszczędzania, niestandardowe wizerunki kart.

Regulamin promocji nie zawiera żadnych haczyków. Jeśli tylko będziesz pamiętać o spełnieniu prostych warunków opisanych wyżej w części Co trzeba zrobić, żeby zdobyć 120 zł w promocji dla młodych?, bez trudu zyskasz bonus w pełnej kwocie 120 złotych.

Własna karta

Jeśli oryginalność jest dla Ciebie priorytetem, mBank daje Ci bezpłatną możliwość personalizacji karty płatniczej. Bez dodatkowych kosztów możesz wybrać obraz z galerii przygotowanej przez bank, albo wgrać swoje własne zdjęcie.

regulamin promocji
Niestandardowa karta w mBanku

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 15.05.2019 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.