120 zł premii od mBanku za otwarcie eKonta m

Jeśli otworzysz konto dla młodych w mBanku i spełnisz kilka prostych warunków, możesz zgarnąć 120 złotych premii. Co trzeba zrobić? Płacić kartą i odkładać drobne na konto oszczędnościowe. Zobacz, czy opłaca się wziąć udział w promocji „Karta i odkładanie w Twoim stylu”.

100 zł z eKontem m
Do 120 zł za korzystanie z eKonta m w mBanku

Kto może zgarnąć 120 zł premii?

Nagrodę w promocji mogą zdobyć nowi klienci mBanku, to znaczy osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały konta w mBanku. Trzeba też być pełnoletnim (a dokładnie mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat). Ostatnim dniem, w którym możesz złożyć wniosek o konto z bonusem jest 28.11.2018 r. Regulamin drugiej edycji promocji "Karta i odkładanie w Twoim stylu" dostępny jest tutaj.

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć 120 zł w promocji dla młodych?

Aby uzyskać bonus trzeba otworzyć eKonto m wraz z kartą płatniczą (Visa), a następnie w trzech pierwszych pełnych miesiącach po założeniu eKonta m dokonać 5 transakcji kartą w każdym z nich. Ponadto, należy aktywować regularne oszczędzanie, a więc założyć Konto Oszczędnościowe (już w bankowości internetowej, po zalogowaniu się do konta – przeczytasz o tym poniżej) z funkcją regularnego zasilania. Następnie musisz na wspomnianym rachunku zebrać łącznie min. 10 zł w każdym miesiącu.

To samo w skrócie, krok po kroku:

 1. Złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą na stronie mBanku.
 2. Podpisz umowę: przez kuriera (najwygodniej) lub umów się na podpisanie w oddziale.
 3. Gdy będziesz mieć komplet dokumentów, zaloguj się do konta i utwórz dowolny cel oszczędnościowy w zakładce: Moje finanse > Moje cele.
 4. W miesiącu następującym po tym, w którym otworzysz konto wykonaj 5 płatności kartą i odłóż min. 10 złotych na utworzony cel oszczędnościowy (jeśli otworzysz konto we wrześniu, miesiąc następujący to październik).
 5. W drugim miesiącu następującym po otwarciu konta ponownie wykonaj 5 transakcji kartą i odłóż 10 zł na cel (jeśli otworzysz konto we wrześniu, drugi miesiąc to listopad).
 6. W trzecim miesiącu zrób dokładnie to samo, to znaczy wykonaj 5 transakcji kartą i odłóż 10 zł na cel (jeśli otworzysz konto we wrześniu, trzeci miesiąc to grudzień).

Jeśli spełnisz powyższe warunki, premia będzie wypłacona w trzech częściach: 40 zł w drugim miesiącu po otwarciu konta (w naszym przykładzie będzie to listopad), 40 zł w trzecim (czyli w grudniu) i 40 zł w czwartym (czyli w styczniu).

regulamin promocji
regulamin promocji

Jak ustawić cel oszczędnościowy?

Gdy będziesz mieć już dostęp do bankowości internetowej, kliknij zakładkę Moje finanse, a następnie wybierz z menu opcję Moje cele. Możesz skorzystać z przygotowanych propozycji lub utworzyć własny cel, z dowolną kwotą i z wybranym przez Ciebie sposobem oszczędzania.

Jakie opcje odkładania pieniędzy na cel możesz wybrać?

 • Zaokrąglenia kwot transakcji
 • Procent wartości transakcji
 • Kwota po każdej transakcji

Jedną z możliwości jest zaokrąglanie transakcji do pełnych 10 zł np. wykonując przelew za 4 zł, wspomniana kwota trafi na konto odbiorcy, a 6 zł na rachunek oszczędnościowy.

Kolejną formą oszczędzania jest przekazywanie określonego procentu transakcji (1-15%) na konto oszczędnościowe lub jednej stałej dodatkowej kwoty (np. 4 zł od każdego działania na koncie trafia na cel oszczędnościowy).

Trzecia opcja, to stała kwota przekazywana na cel po dokonanej transakcji. Przykładowo, płacisz w sklepie kartą, a na cel trafia np. 2 zł.

regulamin promocji
Jak założyć cel oszczędnościowy w mBanku

Co najlepiej wybrać?

Biorąc pod uwagę warunki, jakie trzeba spełnić, żeby zgarnąć premię (5 płatności kartą i 10 zł zaoszczędzone na cel), najsprytniej będzie wybrać tę ostatnią opcję, czyli stałą kwotę. Przy pięciu transakcjach kartą powinno to być minimum 2 zł. Jeśli wykonasz więcej transakcji, na koncie oszczędnościowym powiązanym z celem pojawi się nadwyżka (która i tak zostaje w Twojej kieszeni:).

Dzięki temu na niewielkich kwotach można z czasem uzbierać spore oszczędności, no i przy okazji zgarnąć 120 zł ;)

Czy eKonto m się opłaca?

Szczegóły kosztów eKonta m zostały opisane w rankingu kont dla młodych. Warto wiedzieć, że jeśli masz 18-24 lata najważniejsze ceny to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku bez wyjątku;
 • 4 zł za kartę do konta albo 0 zł jeśli wykonasz nią 5 transakcji (do 20 roku życia karta bezpłatna bez żadnych warunków)
 • 0 za przelewy na numer telefonu BLIK;
 • 0 zł za podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay;
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce od kwoty 50 zł (1,30 zł prowizji za mniejsze kwoty);
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za pomocą kodów BLIK (bez limitu kwoty);
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku i Planet Cash;
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe;
 • 0 zł wpłaty i wypłaty w placówce.

Starsi klienci, powyżej 25 roku, otrzymują ponadto darmowe wypłaty z bankomatów za granicą, choć pamiętać trzeba, że od tego wieku konto jest prowadzone bezpłatnie, jeśli wpływa na nie 1000 zł miesięcznie.

Czy warto?

eKonto m to jedna z najlepszych propozycji dla młodych – korzystny cenowo rachunek, z pełnym dostępem do nowinek technologicznych: aplikacja mobilna jest zintegrowana z BLIKIEM, Apple Pay i Google Pay. Dodatkowe atuty to wspomniane programy automatycznego oszczędzania, niestandardowe wizerunki kart i dostęp do programu rabatowego przy płatności kartą mBanku. Masz też dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat (starsi – od 25 lat – mają również bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na świecie). Warto wiedzieć, że do ukończenia 20. roku życia karta do konta jest zupełnie bezpłatna bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Potem, żeby uniknąć opłaty (4 zł) musisz wykonać pięć transakcji kartą w miesiącu.

Regulamin promocji nie zawiera żadnych haczyków. Jeśli tylko będziesz pamiętać o spełnieniu prostych warunków opisanych wyżej w części Co trzeba zrobić, żeby zdobyć 120 zł w promocji dla młodych?, na Twoje konto wpłynie bonus 3 razy po 40 zł.

Własna karta

Jeśli oryginalność jest dla Ciebie priorytetem, mBank daje Ci bezpłatną możliwość personalizacji karty płatniczej.  Bez dodatkowych kosztów możesz wybrać obraz z galerii przygotowanej przez bank, albo wgrać swoje własne zdjęcie.

regulamin promocji
Niestandardowa karta w mBanku

Program poleceń – 100 zł za każdą skuteczną rekomendację

Jeśli masz dużą grupę znajomych i przetestujesz eKonto m, możesz zyskać 100 zł za każde polecenie konta, które zakończy się podpisaniem umowy przez Twojego znajomego i aktywnym korzystaniem z konta, otrzymasz stówę premii. Żeby dołączyć do programu najpierw otwórz eKonto m dla siebie, potem, gdy będziesz mieć już dostęp do bankowości internetowej, znajdź zakładkę Polecam mBank. Wygeneruj kod polecenia i przekaż do znajomym.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 25.09.2018 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.