3 miesiące sportu gratis z kontem dla młodych w BGŻ BNP Paribas

Jeśli otworzysz Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas i będziesz z niego aktywnie korzystać, otrzymasz 3-miesięczny dostęp do obiektów sportowych współpracujących z OK System. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć premię?

Aktywni z kontem BGŻ BNP Paribas
3 miesiące darmowego sportu z OK System i BGŻ BNP Paribas

Co zyskasz?

W promocji zyskać można uzyskać 3-miesięczny karnet elektroniczny, który upoważnia do korzystania z obiektów sportowych współpracujących z OK System z częstotliwością 2 razy w tygodniu. Mówiąc w uproszczeniu, otwierając Konto Maksymalne, możesz bez dodatkowych kosztów chodzić 2 razy w tygodniu na siłownię, basen, fitness, sztuki walki lub inne zajęcia sportowe, z których można korzystać będąc posiadaczem karty OK System. Listę obiektów znajdziesz tutaj, a mapa dostępna jest na stronie oksystem.pl.

Na stronie promocji znajdziemy krótkie podsumowanie tego, jak działa karnet elektroniczny:

 • bezpłatny dostęp do około 3500 obiektów sportowych w całej Polsce 2 razy w tygodniu,
 • możliwość trenowania 25 różnych dyscyplin sportu,
 • łatwość korzystania – nie musisz mieć karty członkowskiej, a wejście do obiektu następuje za pomocą Twojego telefonu komórkowego.

Do rozdysponowania jest 4000 nagród i w przypadku osiągnięcia tego limitu bank zakończy akcję promocyjną. Dlatego nie warto czekać ze złożeniem wniosku do ostatniej chwili. Ostatnim dniem, w którym można otworzyć konto w promocji jest 31.10.2018 r.

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas” mogą wziąć nowi klienci banku, to znaczy osoby, które przynajmniej 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały rachunku w banku BGŻ BNP Paribas. Trzeba też mieścić się w limicie wieku, od 18 do 26 lat. Na stronie banku znajdziesz pełny regulamin promocji.

Jak zgarnąć nagrodę

 1. Zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Maksymalne. Masz na to czas do 31.10.2018 r., ale pamiętaj, że liczba nagród jest ograniczona – więc im wcześniej założysz konto, tym lepiej.
 2. Podczas składania wniosku o konto zaakceptuj zgody marketingowe.
 3. Korzystaj z konta, aby wypełnić wymogi regulaminu, czyli:
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta oraz minimum 1 przelew przez bankową aplikację mobilną (GOmobile), w każdym z trzech kolejnych miesięcy po rejestracji w promocji.

Na przykład:

Jeśli otworzysz konto i zarejestrujesz się w promocji we wrześniu, wykonaj pięć transakcji kartą i jeden przelew w aplikacji mobilnej w każdym z następujących miesięcy: w październiku, w listopadzie i w grudniu.

Kiedy otrzymasz nagrodę? Zgodnie z regulaminem nie później, niż 18 dnia miesiąca następującego po tym, w którym warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione. Otrzymasz SMS, na podstawie którego utworzysz konto w panelu użytkownika OK System.

Na stronie promocji czytamy:

Osobom, które zarejestrują się w promocji we wrześniu i spełnią wszystkie warunki niezbędne do przyznania nagrody w październiku, informację o przyznaniu pierwszego karnetu elektronicznego wyślemy do 18 listopada 2018 r.

Załóż swój Panel użytkownika OK System do 28 listopada i zacznij treningi już od 1 grudnia 2018 r.

OK system BGŻ BNP

Konto Maksymalne – czy warto?

Studenckie Konto Maksymalne jest jednym z najlepszych rachunków dla młodych na rynku. Cechuje się bezpłatnym prowadzeniem dla klientów w wieku do 26 lat oraz brakiem prowizji za wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce i za granicą. Szczegółowe warunki korzystania z konta kształtują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie; 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie;
 • 0 zł za standardowe przelewy krajowe przez bankowość internetową i apke mobilną;
 • 0 zł za kartę debetową do konta do ukończenia 26 lat bez żadnych warunków (powyżej 26. roku życia 12 zł lub 0 zł pod warunkiem wydania kartą w ciągu miesiąca 300 zł);
 • 5 zł za przelew natychmiastowy;
 • 6 zł za przelew w placówce;
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomacie banku umieszczonym w oddziale BGŻ BNP Paribas;
 • 10 zł za wpłatę gotówki w kasie banku (pierwsza w miesiącu za darmo);
 • 10 zł za wypłatę gotówki w kasie w kwocie mniejszej niż 1000 zł (pierwsza w miesiącu za darmo, powyżej 1000 zł zawsze za darmo);

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 09.10.2018 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.