100 zł premii + 50 zł na PolskiBus.com z Kontem 360° Student w Millennium

Ruszyła kolejna edycja akcji Zgarnij Premię, w której będąc nowym klientem Millennium Banku możesz zdobyć łatwe 100 zł za założenie konta i vouchery o wartości 50 złotych do wykorzystania na PolskiBus.com. Czas na złożenie wniosku o konto w promocji mija 30 września 2017 r.

Premia 100 zł + 50 zł Millennium
Promocja Konta 360 student: 100 zł + bon do Polskiego Busa
Zostały ostatnie dni na skorzystanie z promocji. Czas na złożenie wniosku o konto z premią mija 30 września 2017 r.

Jak zgarnąć 100 zł i bon na 50 zł?

Premia pieniężna 100 zł za założenie konta jest wypłacana w ramach promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” przygotowanej we współpracy banku i serwisu Bankier.pl. Co trzeba zrobić krok po kroku?

 1. Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (tylko wnioski pochodzące z tej strony mają prawo do premii, więc nie pomiń tego kroku!).
 2. Po rejestracji otrzymasz e-mail z linkiem do wniosku o otwarcie konta.
 3. Wypełnij formularz, zwracając uwagę na to, żeby zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (to punkt obowiązkowy do wypłaty premii). Muisz wypełnić wniosek najpóźniej do końca września 2017 r.
 4. Podpisz umowę o konto (najlepiej za pośrednictwem kuriera, ewentualnie przelewem z innego banku – jeśli masz już konto, które zostało założone w „tradycyjny” sposób, w oddziale) – masz na to czas maksymalnie do 6 października.
 5. Gdy konto będzie już aktywne, musisz spełnić warunek dodatkowy, którym dla konta młodzieżowego (Konto 360 Student) jest:
  • wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (czyli np. płatność w sklepie, a nie wypłata gotówki z bankomatu) w każdym z dwóch miesięcy po otwarciu rachunku – otwierając konto we wrześniu, zarówno w październiku jak i w listopadzie musisz pamiętać o wspomnianej jednej płatności.
  • Jeśli masz więcej, niż 26 lat i otworzysz „klasyczne” Konto 360°, do jednej płatności musisz dodatkowo zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 1000 złotych (w październiku i w listopadzie). Jak widać młodzi mają w tej promocji znacznie łatwiejsze warunki do spełnienia, bo wpłata nie jest wymagana.

Nie zamykaj konta przynajmniej do dnia wypłaty premii (14 dni po spełnieniu warunków). Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przejdź do rejestracji w promocji na stronie zgarnijpremie.pl »
Premia cz.1
Premia 100 zł od Bankier.pl

W aktualnej promocji mogą wziąć udział nowi klienci banku, czyli osoby, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały (ani nie były współposiadaczami) rachunku w Millennium. Jeśli posiadałeś konto wcześniej, przed wspomnianą datą, ale zostało zamknięte, możesz zyskać 100 zł premii.

Nagroda dodatkowa – voucher na 50 zł na Polskiego Busa

Spełniając te same warunki, które są niezbędne do uzyskania 100-złotowej premii, otrzymasz też nagrodę dodatkową, to znaczy 2 vouchery po 25 zł do wykorzystania na PolskiBus.com. Vouchery w postaci kodów elektronicznych zostaną przesłane na podany przez Ciebie adres mailowy (do 31.12.2017 r.). Warunki wykorzystania bonów znajdziesz tutaj.

Zwróć uwagę

 • Do karty debetowej jest dołączone opcjonalne ubezpieczenie w kwocie 3,99 zł (zwróć uwagę podczas wypełniania wniosku, żeby nie zaznaczać tej opcji), które można wyłączyć, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając placówkę banku.
 • Jeśli założysz konto przez internet za pomocą przelewu weryfikacyjnego nie będzie ono w pełni funkcjonalne (bank nałoży ograniczenia na limity kwotowe przelewów oraz możesz nie uzyskać oferty kredytowej w razie potrzeby). Warto choć raz odwiedzić placówkę, aby w niej uzupełnić dane swoje dane (w tym skan dowodu osobistego, który pracownik banku wykona na miejscu).
 • Nowa wersja aplikacji mobilnej Millennium zawiera opcję powiadomień. To bardzo przydatna funkcja. Apka informuje o transakcjach na koncie oraz o płatnościach kartą. Wspomniana usługa jest bezpłatna.
 • Jeśli zapomnisz zapłacić w danym miesiącu kartą, zapłacisz prowizję w wysokości 4 zł oraz stracisz darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie (zostaną tylko maszyny Millennium).
 • Zgoda na kontakt marketingowych jest wymaga w niniejszej promocji. Jeżeli ja wyłączysz, stracisz prawa do premii.
 • Premia jest naliczona od kolejnego miesiąca od zawarcia umowy konta. Jeżeli założysz konto w czerwcu, premia będzie naliczana przez 6 miesięcy zaczynając od lipca.
 • W promocji biorą udział także transakcje (kartą, BLIKIEM) wykonywane przez internet.
 • Klienci, którzy mają więcej niż 26 lat korzystają ze zwykłego Konto 360º, na którym należy co miesiąc zapewnić regularne wpływy na poziomie min. 1000 zł (wpływy są wymagane w regulaminie promocji oraz po to, aby wspomniany rachunek był prowadzony bez opłat).

Czy to się opłaca?

W obecnej promocji można nie tylko zyskać dobre (i bezpłatne!) konto, ale też całkiem nieźle na nim zarobić. 100 zł za założenie jest banalnie proste do zyskania. Dodatkowo otrzymujemy bony do Polskiego Busa, za które możemy wybrać się na weekendowy wypad za granicę, albo sfinansować podróż do domu.

Jest jeszcze jedna, bardzo istotna zaleta Konta 360° Student, którą w redakcji niezwykle cenimy – warunki od momentu wprowadzenia konta na rynek nie uległy pogorszeniu ani razu. Jak do tej pory jest to dobra i stabilna oferta – pozostaje mieć nadzieję, że będzie tak jak najdłużej.

Wszystkie informacje o opłatach znajdziesz w artykułach:

Przejdź do rejestracji w promocji na stronie zgarnijpremie.pl » (a jeśli nie chcesz brać udziału w pierwszej promocji, możesz wypełnić wniosek bezpośrednio na stronie banku).

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 20.09.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.