360 zł premii do Konta 360° Millennium Banku

Otwierając Konto 360° lub wariant dla młodych – Konto 360° Student – możesz zyskać premię w wysokości 360 złotych. Co trzeba zrobić? Aktywnie korzystać z karty płatniczej i aplikacji mobilnej, w tym z płatności BLIK-iem.

360 zł premii do konta 360
Zyskaj 360 zł, źródło: bankmillennium.pl

Kto może wziąć udział w promocji

Piąta edycja akcji „Zyskaj 360 zł” jest przeznaczona dla nowych klientów, to znaczy dla osób, które od 29.02.2016 r. do dnia rozpoczęcia promocji (25.02.2017 r.) nie posiadały rachunku w Banku Millennium. W przypadku, gdy byłeś kiedyś klientem tego banku, ale zamknąłeś konto przed lutym 2016 r., możesz wziąć udział w promocji.

Jak zgarnąć 360 zł

Do zdobycia jest maksymalnie 360 zł premii – zwrot 5% płatności dokonanych przy użyciu aplikacji mobilnej, przez system BLIK oraz 2% płatności kartą.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć premię:

 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta 360°/Konta 360° Student na stronie banku (można podpisać umowę za pomocą przelewu weryfikacyjnego, osobiście w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera) wraz z zaznaczeniem zgód marketingowych, których nie powinno się wycofywać aż do otrzymania premii. Masz na to czas do 30 czerwca 2017 r.
 • W każdym z kolejnych 6 miesięcy po założeniu konta musisz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą. Pamiętaj, że czym więcej zapłacisz kartą oraz BLIKIEM, tym większą otrzymasz nagrodę.
 • W każdym miesiącu trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej banku.
 • Płać kartą i za pomocą BLIK-a, za co otrzymasz zwrot w następujących proporcjach:
  • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie
  • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

Nagroda polega na zwrocie 5% wartości transakcji dokonanych BLIKIEM oraz 2% płatności kartą, maksymalnie po 30 zł za każda formę płatności miesięcznie. Oznacza to, że aby zdobyć maksymalny zwrot 60 zł miesięcznie, trzeba wydać 1500 zł kartą debetową oraz 600 zł BLIKIEM. Pamiętaj, że nie można zdobyć całej premii płacąc tylko w jeden sposób (np. wyłącznie kartą). Dlatego osoby, które celują w pełną pulę, muszą korzystać zarówno z jednej, jak i z drugiej formy płatności. Pamiętaj też, że transakcje muszą być rozliczone i zaksięgowane w danym miesiącu – dlatego nie czekaj z nimi do ostatniego dnia.

Wydanie 1500 zł kartą i 600 zł BLIKIEM to dużo, jednak nie musisz płacić aż tyle. Jeśli wydasz mniej, otrzymasz premię, tyle, że proporcjonalnie mniejszą. Łącznie do zdobycia jest nawet 360 zł w ciągu 6 miesięcy. Premia za dany miesiąc zostanie wypłacona do końca kolejnego.

Zwróć uwagę

 • Klienci, którzy mają więcej niż 26 lat korzystają ze zwykłego Konto 360º, na którym należy co miesiąc zapewnić regularne wpływy na poziomie min. 1000 zł (wpływy są wymagane w regulaminie promocji oraz po to, aby wspomniany rachunek był prowadzony bez opłat).
 • Do karty debetowej jest dołączone opcjonalne ubezpieczenie w kwocie 3,99 zł, które można wyłączyć, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając placówkę banku.
 • Jeśli założysz konto przez internet za pomocą przelewu weryfikacyjnego nie będzie ono w pełni funkcjonalne (bank nałoży ograniczenia na limity kwotowe przelewów oraz możesz nie uzyskać oferty kredytowej w razie potrzeby). Warto choć raz odwiedzić placówkę, aby w niej uzupełnić dane swoje dane (w tym skan dowodu osobistego, który pracownik banku wykona na miejscu).
 • Nowa wersja aplikacji mobilnej Millennium zawiera opcję powiadomień. To bardzo przydatna funkcja. Apka informuje o transakcjach na koncie oraz o płatnościach kartą. Wspomniana usługa jest bezpłatna.
 • Jeśli zapomnisz choć raz zapłacić w danym miesiącu kartą, zapłacisz prowizję w wysokości 4 zł oraz stracisz darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie (zostaną tylko maszyny Millennium).
 • Zgoda na kontakt marketingowych jest wymaga w niniejszej promocji. Jeżeli ja wyłączysz, stracisz prawa do premii.
 • Premia jest naliczona od kolejnego miesiąca od zawarcia umowy konta. Jeżeli założysz konto w maju, premia będzie naliczana przez 6 miesięcy zaczynając od czerwca.
 • W promocji biorą udział także transakcje (kartą, BLIKIEM) wykonywane przez internet.

Czy warto?

Konto 360° to bardzo dobry rachunek osobisty, szczególnie w wersji studenckiej – jest darmowy po dokonaniu jednej płatności kartą w miesiącu. Osoby powyżej 26 lat do zwolnienia z opłat potrzebują jeszcze regularnego wpływu w wysokości min. 1000 zł na konto.

Wszystkie informacje o opłatach znajdziesz w artykułach:

Promocja jest dobrą okazją do zgarnięcia 360 zł – aktualnie nie ma na rynku zbyt wielu rachunków z promocjami, na których można zarobić. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe rozwiązania (aplikacja mobilna), to zwyczajne, codzienne korzystanie z konta będzie upoważniało Cię do zgarnięcia premii, bez szczególnego wysiłku.

Przejdź do strony Konta 360° w Millennium.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 12.06.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.