Oszczędności

Tanie OC dla młodych

AC i OC dla młodych – jak znaleźć tanie ubezpieczenie

Zakup samochodu to dla studenta spory wydatek, jednak utrzymanie go może być jeszcze większym wyzwaniem – młodzi kierowcy płacą za ubezpieczenie znacznie więcej, niż osoby z większym doświadczeniem za kierownicą. Dlaczego... Więcej »

Traficar

Traficar, czyli auto na minuty vs własny samochód

Własny samochód to ogromna wygoda i niezależność, ale z drugiej strony finansowa studnia bez dna. Wielu studentów (i nie tylko) najnormalniej w świecie nie stać na zakup i utrzymanie auta. Na polskim rynku pojawiła się... Więcej »

Poradnik studenta pierwszego roku

Poradnik studenta pierwszego roku – jak nie zbankrutować na studiach zaktualizowany

Ile kosztuje życie studenta? Jak przetrwać pierwszy rok studiów? Skąd wziąć pieniądze studenckie wydatki? Gdzie tanio zjeść i jak oszczędnie podróżować? Zobacz vademecum dla studentów pierwszego roku przygotowane przez... Więcej »

Automatyczne oszczędzanie

Automatyczne oszczędzanie – odkładanie pieniędzy bez wysiłku

Oszczędzanie jest trudne, ale warto odkładać chociaż drobne kwoty, żeby móc zrealizować swoje plany albo zbudować finansową poduszkę bezpieczeństwa. Nowe rozwiązania w bankach pozwalają robić to automatycznie i bez... Więcej »

Ranking kont oszczędnościowych

Konto oszczędnościowe – ranking

Nie trzymaj oszczędności na koncie osobistym – rzadko kiedy ROR-y są oprocentowane, więc pieniądze nie „pracują”. Najrozsądniej jest przelewać wolne środki na konto oszczędnościowe i otrzymywać co miesiąc odsetki od... Więcej »

Ranking ofert bez limitu

Porównanie ofert bez limitu – rozmowy przez komórkę bez ograniczeń

Rynek telekomunikacyjny przeżył w ubiegłym roku prawdziwą rewolucję: pojawiły się tanie oferty bez limitów, które pozwalają rozmawiać do woli. Nju mobile, Red Bull Mobile i Heyah, a niedawno także Virgin Mobile i Plush... Więcej »

Nju Mobile

Nju mobile – analiza oferty. Sprawdź, ile możesz zyskać na przeniesieniu numeru

Czy da się za przystępną cenę zapewnić sobie pełną swobodę w korzystaniu z telefonu: czyli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz tani internet, nie wiążąc się przy tym długą umową? Zobacz naszą analizę Nju... Więcej »

Uber – czy warto

Uber – czy to się opłaca?

Taksówkarze protestują przeciwko Uberowi we wszystkich krajach, w których działa. Nie inaczej jest w Polsce. Czy Uber rzeczywiście może odebrać klientów korporacjom taksówkarskim? Zamawianie przejazdów za pomocą Ubera jest... Więcej »

Wynajem studenckiego mieszkania

Wynajem studenckiego mieszkania – na co zwrócić uwagę, by nie przepłacić

Wynajęcie mieszkania na studia to zazwyczaj pierwszy krok do dorosłości. Większość osób, które uczą się poza miejscem zamieszkania, musi zmierzyć się z tym wyzwaniem. Na co zwrócić uwagę wybierając studenckie mieszkanie... Więcej »

Jak tanio podróżować

Tanie podróżowanie – jak nie zbankrutować na wakacjach

Nie trzeba być szczególnie zamożnym, żeby podróżować do najpiękniejszych miejsc Europy i całego świata. Spryt i umiejętność wyszukiwania informacji w internecie na początek zupełnie wystarczą. Jak zorganizować wyjazd... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.