Do 140 zł za otwarcie konta w ING Banku

Jeśli do 30 kwietnia 2018 r. otworzysz przez internet Konto Direct w ING Banku Śląskim, i wykonasz przynajmniej 8 transakcji przy użyciu karty płatniczej lub BLIKA (do końca czerwca), otrzymasz 100 zł premii. Dodatkowe 40 zł możesz zgarnąć za płatności BLIKIEM w internecie oraz za wpływ na konto stypendium lub wynagrodzenia od pracodawcy. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2018 r.

ING promocja 100 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 100 zł?

  • Do 30 kwietnia 2018 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym,
  • podpisz umowę z bankiem (za pośrednictwem kuriera), a następnie aktywuj dostęp do konta i kartę płatniczą.
  • do 30 czerwca 2018 r. wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą płatniczą lub BLIKIEM,
  • nie rezygnuj z karty i nie zamykaj konta otwartego w promocji przynajmniej do 8 sierpnia 2018 r.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 8 sierpnia 2018 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe (otworzysz je razem z Kontem Direct; jest bezpłatnie prowadzone i nie generuje dodatkowych kosztów).

W artykule prezentujemy warunki promocji „Do 140 zł za otwarcie konta” dla młodych, w wieku od 18 do 25 lat. Warunki dla starszych są nieznacznie inne – zamiast ośmiu transakcji należy wydać przynajmniej 1000 zł oraz, jeśli chcesz zdobyć premię dodatkową, zapewnić 1000 zł wpływu na konto od pracodawcy.

Wniosek o otwarcie konta z bonusem znajdziesz na stronie ING Banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W kolejnej edycji promocji pod nazwą „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 1 sierpnia 2016 r. do 31 stycznia 2018 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku). To oznacza, że jeśli przed sierpniem 2016 r. miałeś konto w ING (które później zostało zamknięte), nie ma przeszkód, żeby skorzystać z oferty. Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych przez bank.

Jeśli spełnisz te warunki, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię w wysokości do 140 zł. SPRAWDŹ!

Co istotne, jeśli zakładasz konto poprzez bankowość internetową ING, to znaczy posiadałeś wcześniej jakiś produkt w tym banku, oprócz konta osobistego (np. kredyt, lokatę, itp.) i masz swój login oraz hasło, musisz wypełnić formularz rejestracyjny do promocji. Jeśli jesteś nowym klientem i wypełniłeś ten wniosek o otwarcie konta, zgodnie z regulaminem, punkt 14, podpunkt b) nie musisz tego robić.

Jak zgarnąć dodatkowe 40 zł?

W nowej promocji możesz zyskać jeszcze dodatkową kwotę 40 zł (2 razy po 20 zł). Co trzeba zrobić?

  • 20 zł za płatności BLIKIEM w internecie: jeśli przynajmniej 3 z wspomnianych wcześniej ośmiu transakcji kartą/BLIKIEM zostaną wykonane w sklepach internetowych przy użyciu kodu BLIK, otrzymasz dodatkową nagrodę.
  • 20 zł za wpływ stypendium/wynagrodzenia na konto: jeśli na Twoje konto do 31 marca wpłynie przelew z uczelni (stypendium) lub od pracodawcy (wynagrodzenie), zyskasz dodatkowe 20 zł.

Łącznie możesz więc zyskać 140 zł.

W promocji możesz też płacić BLIKIEM

Co ciekawe, żeby zgarnąć premię nie trzeba posługiwać się wyłącznie kartą. Do transakcji bezgotówkowych, które trzeba wykonać w ramach promocji wliczają się też zakupy opłacone BLIKIEM.

Po otwarciu konta ściągnij aplikację Moje ING mobile (Google Play, App Store, Windows Store) i zaprzyjaźnij się z kodami BLIK, przetestuj ich działanie, być może będzie to dla Ciebie wygodny sposób płacenia. Jeśli nie masz pojęcia czym jest nowy rodzaj płatności, zerknij do naszego artykułu: co to jest i jak działa BLIK.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii, czyli do 8 sierpnia 2018 roku. Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do ośmiu transakcji (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie. Wszystkie informacje na temat płatności BLIKIEM znajdziesz w naszym artykule (podlinkowanym wcześniej).

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować. Jest to dobre konto, które jest w darmowe po wydaniu kartą przynajmniej 200 zł (jeśli masz mniej, niż 26 lat) lub 300 zł (w pozostałych przypadkach). W zamian otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł.

Jeśli planujesz otworzyć konto w ING po to, by zgarnąć nagrodę, musisz pamiętać o tym, aby wydawać przy pomocy karty przynajmniej 200 zł (jeśli jesteś studentem) lub 300 zł (jeśli masz więcej, niż 26 lat) w miesiącu aby uniknąć opłaty za kartę (7 zł/mies.). Po wypłacie premii możesz zamknąć konto (lub po prostu zrezygnować z karty) bez żadnych konsekwencji. Zarobione pieniądze zostają w Twojej kieszeni.

100 zł za otwarcie konta - ING
100 zł za założenie konta w ING, zrzut ekranu ze strony www.ingbank.pl

Poprzednie edycje promocji

To już kolejna tego typu akcja ING w ostatnich miesiącach. Promocja jest organizowana cyklicznie i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów, głównie przez jasne i proste warunki, które trzeba spełnić, aby zyskać nagrodę. Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu z jednej z pierwszych tego typu promocji, w której nagroda była podzielona na dwie części po 50 złotych.

Promocja ING - poprzednia edycja
Wcześniejsza edycja promocji: wypłata pierwszej z dwóch części premii

Jak otworzyć konto przez internet?

Udział w promocji biorą jedynie te osoby, które złożą wniosek internetowy o otwarcie konta (lub mają już dostęp do bankowości ING, np. posiadacze kredytów lub lokat, ale nie kont osobistych). Formularz jest dostępny na stronie ING Banku, a jego wypełnienie nie zajmie więcej, niż kilka minut. Instrukcję krok po kroku możesz znaleźć w naszym artykule: Jak otworzyć konto w ING.

Ile kosztuje Konto Direct i czy warto je otworzyć?

Konto Direct to jeden najpopularniejszych rachunków internetowych w Polsce. Jego prowadzenie jest darmowe, podobnie jak przelewy przez internet. Karta płatnicza jest bezpłatna, jeśli w ciągu miesiąca wydasz przy jej użyciu przynajmniej 300 zł (lub 200 złotych jeśli masz mniej, niż 26 lat) – jeśli wydasz mniej, zapłacisz za nią 7 zł miesięcznie. Posiadacze Konta Direct do dyspozycji mają bankomaty ING i Planet Cash. Jeśli nosisz się z zamiarem otwarcia nowego konta, warto wziąć pod uwagę Konto Direct w ING.

Wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 03.03.2018 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.