100 zł za otwarcie konta w ING Banku

Jeśli do 28 lutego 2017 r. otworzysz przez internet Konto Direct w ING Banku Śląskim, i wydasz przy użyciu karty płatniczej łącznie 1000 złotych (do końca czerwca), otrzymasz 100 zł premii. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 6 lutego 2017 r.

ING promocja 100 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 100 zł?

  • Do 28 lutego 2017 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym,
  • podpisz umowę z bankiem (kurierem lub przelewem z innego banku), a nastęnie aktywuj dostęp do konta i kartę płatniczą.
  • do 30 czerwca 2017 r. wydaj kartą płatniczą łącznie minimum 1000 złotych (transakcje muszą być do tego dnia rozliczone i zaksięgowane),
  • nie zamykaj konta otwartego w promocji przynajmniej do 31 lipca 2017 r.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 31 lipca 2017 r.

Wniosek o otwarcie konta z bonusem 100 zł znajdziesz na stronie ING Banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W kolejnej edycji akcji „100 zł za otwarcie konta” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku). Jeśli spełnisz ten warunek, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię w wysokości 100 zł. Jeśli posiadałeś konto przed 07.2015 r., zgodnie z regulaminem możesz otrzymać 100-złotowy bonus. SPRAWDŹ!

Co istotne, jeśli zakładasz konto poprzez bankowość internetową ING, to znaczy posiadałeś wcześniej jakiś produkt w tym banku, oprócz konta osobistego (np. kredyt, lokatę, itp.) i masz swój login oraz hasło, musisz wypełnić formularz rejestracyjny do promocji. Jeśli jesteś nowym klientem i wypełniłeś ten wniosek o otwarcie konta, zgodnie z regulaminem, paragraf 3, podpunkt b) nie musisz tego robić.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii, czyli do końca lipca 2017 roku. Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Limit płatności nie jest bardzo wygórowany, a średnio miesiącu trzeba wydać niewiele ponad 200 złotych. Im szybciej założysz konto, tym korzystniej dla Ciebie, ponieważ masz więcej czasu na osiągnięcie granicznej kwoty 1000 zł. Można oczywiście również dokonać pojedynczej transakcji na przynajmniej 1000 zł – nie ma to żadnego znaczenia. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do tej kwoty (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie.

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować. Jest to dobre konto, które jest w darmowe po wydaniu kartą przynajmniej 200 zł (jeśli masz mniej, niż 26 lat) lub 300 zł (w pozostałych przypadkach). W zamian otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł.

Jeśli planujesz otworzyć konto w ING po to, by zgarnąć nagrodę 100 zł, musisz pamiętać o tym, aby wydawać przy pomocy karty przynajmniej 200 zł (jeśli jesteś studentem) lub 300 zł (jeśli masz więcej, niż 26 lat) w miesiącu aby uniknąć opłaty za kartę (7 zł/mies.). Pozwoli Ci to również bez problemu wydać do końca stycznia wymagany 1000 zł. Po wypłacie premii możesz zamknąć konto (lub po prostu zrezygnować z karty) bez żadnych konsekwencji. Zarobiona stówa zostaje w Twojej kieszeni.

100 zł za otwarcie konta - ING
100 zł za założenie konta w ING, zrzut ekranu ze strony www.ingbank.pl

Poprzednie edycja promocji

To już kolejna tego typu akcja banku ING w ostatnich miesiącach. Poprzednio również można było uzyskać 100 zł. W jednej z edycji premia była podzielona na dwie części po 50 złotych. Jeśli w odpowiednim okresie na koncie zostały zaksięgowane płatności kartą w wysokości 500 zł, klientowi przysługiwało prawo do 50 zł. Analogiczne zasady obowiązywały w drugim okresie oferty specjalnej, a w kolejnych częściach promocji wypłacano całą kwotę 100 zł za jednym razem. O tym, że promocja jest godna zaufania, może świadczyć załączony zrzut ekranu, który pokazuje wpływ premii na konto. W obecnej edycji bonus zostanie wypłacony jednorazowo, w pełnej kwocie 100 zł.

Promocja ING - poprzednia edycja
Wcześniejsza edycja promocji: wypłata pierwszej z dwóch części premii

Jak otworzyć konto przez internet?

Udział w promocji biorą jedynie te osoby, które złożą wniosek internetowy o otwarcie konta (lub mają już dostęp do bankowości ING, np. posiadacze kredytów lub lokat, ale nie kont osobistych). Formularz jest dostępny na stronie ING Banku, a jego wypełnienie nie zajmie więcej, niż kilka minut. Instrukcję krok po kroku możesz znaleźć w naszym artykule: Jak otworzyć konto w ING.

Ile kosztuje Konto Direct i czy warto je otworzyć?

Konto Direct to jeden najpopularniejszych rachunków internetowych w Polsce. Jego prowadzenie jest darmowe, podobnie jak przelewy przez internet. Karta płatnicza jest bezpłatna, jeśli w ciągu miesiąca wydasz przy jej użyciu przynajmniej 300 zł (lub 200 złotych jeśli masz mniej, niż 26 lat) – jeśli wydasz mniej, zapłacisz za nią 7 zł miesięcznie. Posiadacze Konta Direct do dyspozycji mają bankomaty ING i Planet Cash. Jeśli nosisz się z zamiarem otwarcia nowego konta, warto wziąć pod uwagę Konto Direct w ING. Zasady promocji są jasne, a kwota, którą należy wydać, aby zyskać premię 100 zł jest jak najbardziej osiągalna (1000 zł na przestrzeni czterech miesięcy). Poprzednie edycje promocji potwierdzają, że jest to jedna z najmniej skomplikowanych bankowych ofert bonusowych.

Wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku.
Konto Direct w ING
Konto Direct, zrzut ekranu ze strony banku ING

Pytania? Wątpliwości?

Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne, napisz do nas na adres – postaramy się pomóc.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 06.02.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.