Oszczędności

Tanie OC dla młodych

AC i OC dla młodych – jak znaleźć tanie ubezpieczenie

Zakup samochodu to dla studenta spory wydatek, jednak utrzymanie go może być jeszcze większym wyzwaniem – młodzi kierowcy płacą za ubezpieczenie znacznie więcej, niż osoby z większym doświadczeniem za kierownicą. Dlaczego... Więcej »

Traficar

Traficar, czyli auto na minuty vs własny samochód

Własny samochód to ogromna wygoda i niezależność, ale z drugiej strony finansowa studnia bez dna. Wielu studentów (i nie tylko) najnormalniej w świecie nie stać na zakup i utrzymanie auta. Na polskim rynku pojawiła się... Więcej »

Ranking ofert bez limitu

Porównanie ofert bez limitu – rozmowy przez komórkę bez ograniczeń

Rynek telekomunikacyjny przeżył w ubiegłym roku prawdziwą rewolucję: pojawiły się tanie oferty bez limitów, które pozwalają rozmawiać do woli. Nju mobile, Red Bull Mobile i Heyah, a niedawno także Virgin Mobile i Plush... Więcej »

Wynajem studenckiego mieszkania

Wynajem studenckiego mieszkania – na co zwrócić uwagę, by nie przepłacić

Wynajęcie mieszkania na studia to zazwyczaj pierwszy krok do dorosłości. Większość osób, które uczą się poza miejscem zamieszkania, musi zmierzyć się z tym wyzwaniem. Na co zwrócić uwagę wybierając studenckie mieszkanie... Więcej »

Jak tanio podróżować

Tanie podróżowanie – jak nie zbankrutować na wakacjach

Nie trzeba być szczególnie zamożnym, żeby podróżować do najpiękniejszych miejsc Europy i całego świata. Spryt i umiejętność wyszukiwania informacji w internecie na początek zupełnie wystarczą. Jak zorganizować wyjazd... Więcej »

Jak szukać tanich lotów

Jak szukać tanich lotów

Nawet studencki portfel pozwala na podróżowanie w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Znając sposoby na znajdowanie lotniczych okazji można za grosze zwiedzić zarówno europejską stolicę, jak i odległe miasta na innych... Więcej »

Virgin - bez limitu

Pakiet bez limitu w Virgin Mobile za 29 zł

Virgin Mobile wprowadza nowy pakiet na kartę #BEZLIMITU za 29 zł. W cenie nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet 4G LTE. Wszystko to bez podpisywania umowy i zobowiązań. Sprawdzamy, czy to się opłaca. Więcej »

Dropss internet od Netii

Dropss – oszczędny internet stacjonarny od Netii

Netia wprowadziła na rynek nową markę internetu stacjonarnego, skierowaną głównie do obecnych użytkowników Neostrady lub telefonu stacjonarnego na sieci Orange. Dropss ma trzy podstawowe zalety: atrakcyjną cenę, brak... Więcej »

Jak wybrać konto oszczędnościowe

Na co zwrócić uwagę przy wyborze konta oszczędnościowego

Wydaje się, że wybór najlepszego konta oszczędnościowego powinien być prosty – najwyższe oprocentowanie daje najwyższe zyski. Jednak nic bardziej mylnego. Bardzo ważnymi kryteriami są koszty przelewów, czy choćby... Więcej »

Konto oszczędnościowe

Co to jest konto oszczędnościowe i czy warto je mieć

Konto oszczędnościowe to rachunek bankowy, który w przeciwieństwie do standardowego ROR-u, używanego co dzień, jest oprocentowany. Dzięki temu do kwoty zgromadzonej na takim koncie co miesiąc dopisywane są odsetki. Ile... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.