Student i bank

Konto wyższej jakości Alior

Konto Wyższej Jakości w Alior Banku

Alior Bank wprowadził do oferty rachunek z 5-letnią gwarancją niezmienności opłat. Konto Wyższej Jakości będzie dobrym wyborem dla tych, którzy mają wysokie, regularne wpływy na rachunek – za to mogą liczyć na niemal... Więcej »

Konto 360 Student Millennium

Konto 360° Student – konto studenckie Millennium Banku

Konto 360° Student – to nowy rachunek dla studentów oferowany przez Bank Millennium. Jeśli wykonasz w miesiącu przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą, unikniesz opłaty za kartę i zyskasz darmowe wypłaty ze... Więcej »

Jak otworzyć T-Mobile konto

Jak otworzyć T-Mobile konto bankowe

Rachunek osobisty w T-Mobile Usługi Bankowe jest następcą popularnego konta internetowego Alior Sync. T-Mobile konto ma wszystkie zalety swojego poprzednika: darmowe prowadzenie, bezpłatną kartę płatniczą bez żadnych... Więcej »

T-Mobile Konto

T-Mobile Konto zamiast konta osobistego Alior Sync

T-Mobile Usługi Bankowe, czyli marka, która zastąpiła Alior Sync, na początku mają 2014 r. oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Zarówno nowi klienci, jak i dotychczasowi posiadacze konta osobistego w Alior Sync... Więcej »

T-Mobile i Alior Sync

T-Mobile Usługi Bankowe – nowa marka w miejsce Alior Sync

Po zawarciu umowy o współpracy Alior Banku z T-Mobile jego elektroniczny oddział, czyli Alior Sync, zmienił nazwę na T-Mobile Usługi Bankowe. Zmodyfikowano wygląd systemu bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz... Więcej »

Alior Sync

Alior Sync – konto osobiste pod lupą

Alior Sync przekształcił się w T-Mobile Usługi Bankowe, a konto osobiste to teraz T-Mobile konto (zobacz) » Konto internetowe w czystej postaci – z wirtualnym oddziałem, dostępem mobilnym i zwrotem części wydanych przez... Więcej »

Karty płatnicze

Bezpieczne korzystanie z karty płatniczej

Ogólna liczba kart płatniczych w Polsce pod koniec 2013 r. wynosi już ponad 34 miliony, co oznacza, że większość z nas nosi w portfelu więcej, niż jedną kartę. Jak ich używać, żeby nie narazić się na oszustwa i... Więcej »

Konto w PKO jak otworzyć

Jak otworzyć konto w PKO BP

Jak otworzyć konto w PKO BP, największym banku w Polsce? Na przykładzie Konta dla Młodych prezentujemy krok po kroku proces otwierania konta przez internet – możesz skorzystać z naszej instrukcji również jeśli chcesz... Więcej »

Kredyt studencki - konto

Konto powiązane z kredytem studenckim – co zrobić, gdy chcesz je zmienić

Decyzja o zaciągnięciu kredytu studenckiego to związanie się z bankiem na dłuższy czas. Często również oznacza korzystanie z innych produktów, jak na przykład z konta osobistego, na które transze kredytu są wypłacane.... Więcej »

Alior kupony rabatowe

Mapa Okazji – zniżki dla klientów Alior Banku i Alior Sync

Alior Bank udostępnił aplikację „Mapa Okazji”, dzięki której jego klienci oraz klienci wirtualnego Alior Sync mogą korzystać z rabatów i ofert specjalnych, prezentowanych dzięki geolokalizacji. Wśród zniżek... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.