Student i bank

Bankomat

eKonto z darmowymi bankomatami

Oprócz tradycyjnego eKonta, w mBanku można wybrać również nowe rodzaje rachunków – eKonto z darmowymi bankomatami, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus a także eKonto dla młodych. Czym się od siebie różnią? Które będzie... Więcej »

Jak otworzyć konto w Alior Sync

Jak otworzyć darmowe konto osobiste w Alior Sync – instrukcja

Alior Sync przekształcił się w T-Mobile Usługi Bankowe, a konto osobiste to teraz T-Mobile konto (zobacz) » Rachunek osobisty w Alior Sync cieszy się sporą popularnością wśród osób, które chcą zmienić konto –... Więcej »

Jak otworzyć konto w mBanku

Jak otworzyć darmowe eKONTO w mBanku – instrukcja

eKONTO darmowy rachunek mBanku przygotowany z myślą o osobach, które chcą korzystać z konta przez internet i cieszyć się przy tym wieloma nowoczesnymi funkcjonalnościami. Aby otworzyć eKONTO trzeba złożyć wniosek... Więcej »

Karta do dbNET

db NET, darmowe konto w Deutsche Banku

Wszystkie informacje o darmowym koncie internetowym: db NET z Deutsche Banku. Sprawdź opłaty i prowizje, poznaj korzyści i zdecyduj, czy warto założyć konto dbNET24. Więcej »

Jak otworzyć konto w dbNET

Jak otworzyć darmowe konto dbNET w Deutsche banku – instrukcja

Rachunek osobisty dbNET to konto, które otworzyć można jedynie przez internet. Wypełnienie wniosku, który znaleźć można na stronie dbNET nie powinno zająć więcej, niż kilka minut. Poniżej znajdziesz przewodnik, który... Więcej »

Karta do Konta Direct

Konto Direct, darmowe konto w ING Banku Śląskim

Wszystko o darmowym koncie internetowym: Konto Direct ING Bank Śląski. Poznaj opłaty, zobacz korzyści i funkcjonalności wyróżniające ten rachunek. Sprawdź, czy będzie to dobre konto dla Ciebie! Więcej »

Jak otworzyć Konto w ING Bank

Jak otworzyć darmowe Konto Direct w ING Banku – instrukcja

Darmowe Konto Direct w Banku ING to aktualnie jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jest wygodnym i korzystnym rozwiązaniem dla osób, które korzystają z konta przez internet i wydają przynajmniej 200 złotych... Więcej »

Jak otworzyć konto w BZ WBK

Jak otworzyć konto w BZ WBK – instrukcja

Konto Godne Polecenia to rachunek oferowany przez Bank Zachodni WBK, którego największą zaletą są niskie koszty – za przelewy, prowadzenie, a nawet za kartę nie zapłacisz nic, nawet jeśli nie masz stałych dochodów i... Więcej »

Bezpłatne bankomaty - promocja

eKONTO dla młodych z darmowymi bankomatami – promocja "Rok bezpłatnych bankomatów"

Od 20 marca 2012 roku, otwierając konto osobiste w mBanku (eKONTO dla młodych 18-26) możesz przez 12 miesięcy bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, żeby... Więcej »

Potwierdzenie przelewem

Elektroniczne podpisanie umowy w ING – otwarcie konta przelewem z innego banku

ING wprowadził możliwość otwarcia rachunku (np. Konta Direct) poprzez potwierdzenie swojej tożsamości przelewem z innego banku. To oznacza, że nie trzeba czekać już na kuriera ani udawać się do placówki banku w celu... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.