Student i bank

Konto bankowe Orange Finanse

Konto bankowe w Orange Finanse z 5% zwrotem do 600 zł

W październiku 2014 r. w wyniku współpracy z mBankiem firma Orange rozszerzyła ofertę telekomunikacyjną o produkty bankowe: konta, lokaty i kredyty. Zapewne wielu abonentów Orange niebawem otrzyma telefon od konsultanta, który... Więcej »

Orange bank

Orange Finanse – nowy bank Orange i mBanku

W ramach współpracy z mBankiem firma Orange rozszerzyła swoją działalność o usługi bankowe. Nowa marka, która nosi nazwę „Orange Finanse – produkty bankowe dostarcza mBank”, kusi nowych klientów 5-procentowym zwrotem za... Więcej »

Jak wybrać konto studenckie

Wybierasz konto studenckie? O tym musisz wiedzieć, by nie złapać się na haczyk!

Wybór konta bankowego, szczególnie pierwszego w życiu, nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Korzystając z pierwszej znalezionej oferty, bez wcześniejszego sprawdzenia opłat i porównania ich z innymi... Więcej »

BNP iKonto 3 procent

iKonto BNP Paribas – 3% zwrotu za zakupy w internecie (Money back)

Nowy rachunek od BNP Paribas, iKonto, oferuje zwrot 3 procent wydatków w sklepach internetowych. Konto prowadzone jest bezpłatnie, jeśli masz miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł. Sprawdź, ile kosztuje iKonto i co trzeba... Więcej »

Jak otworzyć SMART Konto

Jak otworzyć konto w banku SMART

SMART Konto i SMART Procent to dwa rachunki oferowane przez mobilny bank SMART, będący częścią FM Banku. Zaletą konta osobistego jest bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie i za kartę, prostota rozwiązań, a także nacisk na... Więcej »

Smart konto

SMART Konto i SMART Procent w mobilnym banku

Bezpłatny, internetowy rachunek osobisty w Banku SMART – nowym banku mobilnym. Karta płatnicza bez opłat, darmowe prowadzenie i przelewy, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, a także 3% na koncie... Więcej »

Konto wyższej jakości Alior

Konto Wyższej Jakości w Alior Banku

Alior Bank wprowadził do oferty rachunek z 5-letnią gwarancją niezmienności opłat. Konto Wyższej Jakości będzie dobrym wyborem dla tych, którzy mają wysokie, regularne wpływy na rachunek – za to mogą liczyć na niemal... Więcej »

eKonto mobilne, mobilne plus

eKonto mobilne i eKonto mobilne plus w mBanku

mBank wprowadził nowe rachunki przeznaczone dla nowych klientów: eKonto mobilne i eKonto mobilne plus. Czym różnią się od tradycyjnego eKonta? Czym różnią się od siebie? Więcej »

Konto 360 Student Millennium

Konto 360° Student – konto studenckie Millennium Banku

Konto 360° Student – to nowy rachunek dla studentów oferowany przez Bank Millennium. Jeśli wykonasz w miesiącu przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą, unikniesz opłaty za kartę i zyskasz darmowe wypłaty ze... Więcej »

Jak otworzyć T-Mobile konto

Jak otworzyć T-Mobile konto bankowe

Rachunek osobisty w T-Mobile Usługi Bankowe jest następcą popularnego konta internetowego Alior Sync. T-Mobile konto ma wszystkie zalety swojego poprzednika: darmowe prowadzenie, bezpłatną kartę płatniczą bez żadnych... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.