Student i bank

Pierwsze konto

1 Konto – konto studenckie od Credit Agricole

Credit Agricole oferuje studentom bezpłatne prowadzenie rachunku i zwolnienie z opłaty z kartę po wydaniu nią przynajmniej złotówki w miesiącu. Do dyspozycji bezprowizyjne wypłaty z bankomatów Euronetu i BZ WBK oraz pakiety... Więcej »

Getin Up Free

Getin Up Free – konto studenckie Getin Banku

Zwrot 3% wpływu stypendium, zniżki w Cinema City, nowe wzory kart do wyboru i bezpłatne prowadzenie. To wszystko w nowej promocji dla studentów – Getin Up Free. Więcej »

Konto 20 BZ WBK

Konto <20 od BZ WBK – start w bankowość

BZ WBK zawalczył o najmłodszych klientów, oferując im całkiem darmowy, i do tego oprocentowany, rachunek osobisty z pełną obsługą zarówno przez internet jak i w oddziale. Czy konto poniżej 20 ma jakieś haczyki? Więcej »

Konto studenckie Pekao SA

Eurokonto Intro – konto studenckie Pekao SA

Konto dla studentów w Pekao SA, drugim największym banku w Polsce, wzbogaciło się o promocyjny pakiet, który znacznie podnosi jego atrakcyjność. Czy opłaca się założyć konto studenckie w Pekao? Zobacz analizę Eurokonta... Więcej »

Konto Internetowe Alior Bank

Konto ZEROzłotowe – nowe konto internetowe w Alior Banku

Alior Bank wprowadził do swojej oferty nowy rachunek – Konto Internetowe promowane hasłem „Konto ZEROzłotowe”. Brak opłat za prowadzenie i przelewy (w tym przelewy europejskie), zwolnienie z opłaty za kartę (do końca roku... Więcej »

Jak otworzyć konto bankowe w Orange

Jak otworzyć konto bankowe w Orange Finanse

Konto osobiste w Orange Finanse to efekt współpracy sieci Orange z mBankiem. To dobry, bezpłatny rachunek, obsługiwany w stu procentach on-line, także na urządzeniach mobilnych. Jakie są jego główne zalety? Bezwarunkowy... Więcej »

Konto bankowe Orange Finanse

Konto bankowe w Orange Finanse z 5% zwrotem do 600 zł

W październiku 2014 r. w wyniku współpracy z mBankiem firma Orange rozszerzyła ofertę telekomunikacyjną o produkty bankowe: konta, lokaty i kredyty. Zapewne wielu abonentów Orange niebawem otrzyma telefon od konsultanta, który... Więcej »

Orange bank

Orange Finanse – nowy bank Orange i mBanku

W ramach współpracy z mBankiem firma Orange rozszerzyła swoją działalność o usługi bankowe. Nowa marka, która nosi nazwę „Orange Finanse – produkty bankowe dostarcza mBank”, kusi nowych klientów 5-procentowym zwrotem za... Więcej »

Jak wybrać konto studenckie

Wybierasz konto studenckie? O tym musisz wiedzieć, by nie złapać się na haczyk!

Wybór konta bankowego, szczególnie pierwszego w życiu, nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Korzystając z pierwszej znalezionej oferty, bez wcześniejszego sprawdzenia opłat i porównania ich z innymi... Więcej »

BNP iKonto 3 procent

iKonto BNP Paribas – 3% zwrotu za zakupy w internecie (Money back)

Nowy rachunek od BNP Paribas, iKonto, oferuje zwrot 3 procent wydatków w sklepach internetowych. Konto prowadzone jest bezpłatnie, jeśli masz miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł. Sprawdź, ile kosztuje iKonto i co trzeba... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.