Kody rabatowe – dlaczego warto z nich korzystać?

Zakupy w internecie mogą być tańsze dzięki kuponom rabatowym. W Polsce ciągle nie są one tak popularne, jak w Europie Zachodniej, gdzie w dobie kryzysu to jeden z najrozsądniejszych sposobów oszczędzania. Zobacz dlaczego warto szukać i używać kodów rabatowych.

Tańsze zakupy dla spryciarzy

Wiesz, że czasem wystarczy chwila poszukiwań, żeby zrobić tańsze zakupy? Krótka historia z życia pokaże dlaczego warto szukać kodów. Jak co kwartał, kupowałam soczewki kontaktowe w jednym z popularnych sklepów internetowych. Miałam już w „koszyku” dwa opakowania szkieł oraz płyn do ich czyszczenia, kiedy przypomniałam sobie o istnieniu kodów. Zajrzałam do centrum kuponów rabatowych, gdzie znalazłam aktywny kod na -5% od całości zamówienia i w ten sposób zrobiłam zakupy tańsze o ponad 10 złotych. Niby niewiele, ale każdy zaoszczędzony grosz cieszy, tym bardziej, że niewiele brakowało, a kupiłabym soczewki zapominając o rabacie.

Kupony rabatowe są za darmo

Pamiętaj, że kody rabatowe zawsze są udostępniane bezpłatnie. Nie korzystaj z serwisów, które chcą pobierać pieniądze za kody lub nawet z takich, które wymagają od Ciebie założenia konta. Uczciwe centrum kuponów powinno oferować kody za darmo, wszystkim odwiedzającym.

Sklep się promuje, a Ty oszczędzasz

Kupon rabatowy to jedna z tych form reklamy dla sklepów internetowych, którą klienci oglądają z przyjemnością. Dlaczego? Ponieważ kody rabatowe to zysk zarówno dla klienta, jak i dla sklepu. Dla sklepu udostępnienie tego rodzaju promocji oznacza większą liczbę klientów i większą sprzedaż, dla Ciebie tańsze zakupy.

Najlepsze sklepy i markowe produkty

Promocje i oferty specjalne przygotowywane są zazwyczaj przez duże, renomowane sklepy – dysponują one odpowiednim budżetem marketingowym, a oprócz tego duża sprzedaż pozwala im negocjować ceny z hurtownikami. Dlatego w kodach rabatowych znajdziesz linki do markowych produktów oferowanych przez tak znane sklepy jak Orange.pl, Komputronik, księgarnia Gandalf.com.pl, Agito.pl, Euro RTV AGD, sklep odzieżowy Answear, sklep z soczewkami i okularami Szkła.com, perfumeria Douglas, biuro podróży TUI, Empik, Saturn, czy MediaMarkt.

Gdzie znaleźć?

Dużą liczbę aktualnych kuponów i kodów rabatowych znajdziesz w centrum kuponów: kontostudenta.pl/promocje/kody-rabatowe.html

Zobacz także:

Anna Borucka, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 05.08.2013 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Kody rabatowe


polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.