Ważne miejsca w Warszawie – gdzie warto bywać

Ważne miejsca w WarszawieProjekt Ważne miejsca w Warszawie powstał w 2009 roku, aby skupiać informacje o najciekawszych miejscach, instytucjach i wydarzeniach w kulturalnej stolicy.

Dostarczamy Warszawiakom, i wszystkim osobom odwiedzającym stolicę, informacji na temat interesujących miejsc w Warszawie, które wyróżniają się niepowtarzalną atmosferą. Wspieramy również inicjatywy kulturalno-społeczne, a naszym głównym, niepisanym celem jest zachęcanie Warszawiaków do aktywnego życia kulturalnego i korzystania z możliwości, jakie daje stolica.

Na działalność Ważnych miejsc w Warszawie składa się blog (waznemiejsca.blogspot.com) zawierający informacje o wydarzeniach, w których bezpośrednio bierzemy udział oraz tych, nad którymi obejmujemy patronat medialny.

Druga, ważna część naszej działalności to facebookowy fanpage gdzie przybliżamy naszym czytelnikom wyłącznie wybrane i odpowiednio wyselekcjonowane wydarzenia. Dzięki temu mamy już prawie piętnaście tysięcy fanów!

Naszą misją jest promowanie alternatywnych i ciekawych przedsięwzięć, które rzadko kiedy mają duże budżety promocyjne, jednak z całą pewnością zasługują na to, by pokazać je światu!

Z serwisem kontostudenta.pl łączą nas wyznawane wartości, które znakomicie się uzupełniają - my staramy się dbać o sferę kulturalną i twórczo inspirować, a nasz partner zaszczepia w studentach i młodych ludziach przedsiębiorczy styl, bez którego opisywanym przez nas inicjatywom znacznie trudniej byłoby zaistnieć!

Zobacz także:

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.