Oddaj krew w Wampiriadzie!

Jak co roku Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK w Krakowie organizuje akcję krwiodawstwa. Zobacz, co zrobić by pomóc innym oddając krew!

Wampiriada UEK
Coroczna honorowa zbiórka krwi - Wampiriada na UEK

W dniach 21–25 listopada, już po raz 33. na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się Wampiriada, czyli akcja honorowej zbiórki krwi organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK.

Podczas tej edycji, w pasażu w Pawilonie Sportowo-Dydaktycznym, stanowiska poboru krwi będą obsługiwane przez Szpital Wojskowy w godzinach 9–15. Podobnie jak w poprzednich latach, oprócz corocznej zbiórki krwi na kapusie zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna, w tym roku zorganizowana przy współpracy z Fundacją Poland Business Run. Zapraszamy zatem wszystkich skorych do pomocy, aby pojawili się w dniach Wampiriady na UEK-u i pokazali swoje wielkie serca.

W dzisiejszych czasach, gdy na drogach zdarza się tyle wypadków, a potrzebujących w szpitalach wciąż przybywa, musimy pamiętać o tym szczytnym geście. Nie bójmy się oddawać krwi, dla nas to tylko 10 minut, dla kogoś całe życie.

Więcej informacji o akcji znajdziecie w wydarzeniu Wampiriada 2016.

Wszystkich czytelników kontostudenta.pl z Krakowa i okolic zachęcamy do wzięcia udziału!

materiały NZS UEK, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 11.11.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.