100 zł premii od mBanku za otwarcie eKonta m

mBank przygotował promocję dla młodych w wieku od 18 do 24 lat, w której do zgarnięcia jest 100 zł premii. Warunki są wyjątkowo proste do spełnienia, a jedyne, co trzeba zrobić, to aktywnie korzystać z karty płatniczej i aplikacji mobilnej banku.

100 zł z eKontem m
100 zł za korzystanie z eKonta m w mBanku

Jak zgarnąć 100 zł?

zasady promocji 100 zł z eKontem m
Warunki wypłaty premii

Bonusową kwotę 100 zł, wypłacaną w dwóch częściach po 50 zł, otrzymasz za otwarcie konta i wykonywanie pięciu transakcji kartą w dwóch miesiącach po otwarciu rachunku. Trzeba też logować się do aplikacji mobilnej banku. Jak to wygląda krok po kroku, jeśli założysz konto w czerwcu?

  • W czerwcu złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpisz umowę z bankiem (najlepiej przez kuriera).
  • W lipcu wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą (kwota transakcji nie ma znaczenia) i zaloguj się do aplikacji mobilnej.
  • W sierpniu otrzymasz 50 zł za spełnienie warunków w lipcu.
  • Następnie w sierpniu spełnij te same warunki, co w lipcu, to znaczy: wykonaj 5 transakcji kartą i zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej.
  • We wrześniu zgarniesz kolejne 50 zł za spełnienie warunków w sierpniu.

Pamiętaj, że chodzi o bezgotówkowe transakcje kartą debetową wydaną do eKonta m, to znaczy płatność za zakupy w sklepie (tradycyjnym). Nie wliczają się w to wypłaty gotówki z bankomatów!

Jeśli otworzysz konto później, wszystko działa według schematu widocznego poniżej:

regulamin promocji
regulamin promocji

Kiedy można przystąpić do promocji?

Konto w promocji „Zyskaj 100 zł z eKontem m” (druga edycja) można otworzyć od 12 lipca do 31 sierpnia 2017 roku. Wcześniejsza edycja zakończyła się 11 lipca, na szczęście bank zdecydował się przedłużyć tę ofertę!

Kto może wziąć udział w promocji?

Nagrodę w promocji mogą zdobyć nowi klienci mBanku, to znaczy osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały konta w mBanku. Trzeba też być pełnoletnim (a dokładnie mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat).

Czy warto?

eKonto m to jedna z najlepszych propozycji na konto bankowe dla studentów i dla młodych. Oprócz braku opłat za większość operacji, zyskujesz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bankowości (jak choćby automatyczne oszczędzanie, BLIK, Android Pay), do programu rabatowego, dzięki któremu możesz zyskać zniżki w tysiącach sklepów partnerskich, a także do wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat (starsi – od 25 lat – mają również bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na świecie).

Warto wiedzieć, że do ukończenia 20 roku życia karta do konta jest zupełnie bezpłatna bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Potem, żeby uniknąć opłaty (4 zł) musisz wykonać pięć transakcji kartą w miesiącu. Wszystko sprawdzisz w rankingu kont studenckich.

Własna karta

Jeśli oryginalność jest dla Ciebie priorytetem, mBank daje Ci bezpłatną możliwość personalizacji karty płatniczej.  Bez dodatkowych kosztów możesz wybrać obraz z galerii przygotowanej przez bank, albo wgrać swoje własne zdjęcie.

regulamin promocji
Niestandardowa karta w mBanku

Program poleceń – 100 zł za każdą skuteczną rekomendację

Jeśli masz dużą grupę znajomych i przetestujesz eKonto m, możesz zyskać 100 zł za każde polecenie konta, które zakończy się podpisaniem umowy przez Twojego znajomego i aktywnym korzystaniem z konta, otrzymasz stówę premii. Żeby dołączyć do programu najpierw otwórz eKonto m dla siebie, potem, gdy będziesz mieć już dostęp do bankowości internetowej, znajdź zakładkę Polecam mBank. Wygeneruj kod polecenia i przekaż do znajomym.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 12.07.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.