110 zł premii od mBanku za otwarcie eKonta m

mBank przygotował promocję dla młodych w wieku od 18 do 24 lat, w której do zgarnięcia jest 110 zł premii. Warunki są wyjątkowo proste do spełnienia, a jedyne, co trzeba zrobić, to aktywnie korzystać z karty płatniczej i aplikacji mobilnej banku.

100 zł z eKontem m
100 zł za korzystanie z eKonta m w mBanku
W poprzedniej edycji "Zyskaj z eKontem" (trwała od 12 lipca do 31 sierpnia 2017 r.) można było zyskać 100 zł premii. Zakładając konto w nowej edycji (od 1 września do 30 listopada) do zgarnięcia jest 110 zł. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

Jak zgarnąć 110 zł?

zasady promocji 100 zł z eKontem m
Warunki wypłaty premii

Bonusową kwotę 110 zł, wypłacaną w dwóch częściach po 55 zł, otrzymasz za otwarcie konta i wykonywanie ośmiu (a nie pięciu, jak we wcześniejszej edycji promocji) transakcji kartą w dwóch kolejnych miesiącach po otwarciu rachunku. Trzeba też logować się do aplikacji mobilnej banku. Jak to wygląda krok po kroku, jeśli założysz konto w czerwcu?

  • We wrześniu złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpisz umowę z bankiem (najlepiej przez kuriera).
  • W październiku wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (kwota transakcji nie ma znaczenia) i zaloguj się do aplikacji mobilnej.
  • W listopadzie otrzymasz 55 zł za spełnienie październikowych warunków.
  • Następnie w listopadzie spełnij te same warunki, co w październiku, to znaczy: wykonaj 8 transakcji kartą i zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej.
  • We grudniu zgarniesz kolejne 55 zł za spełnienie warunków w listopadzie.

Pamiętaj, że chodzi o bezgotówkowe transakcje kartą debetową wydaną do eKonta m, to znaczy płatność za zakupy w sklepie (tradycyjnym). Nie wliczają się w to wypłaty gotówki z bankomatów!

Jeśli otworzysz konto później, wszystko działa według schematu widocznego poniżej:

regulamin promocji
regulamin promocji

Kiedy można przystąpić do promocji?

Konto w promocji „Zyskaj z eKontem” można otworzyć od 1 września do 30 listopada 2017 roku. Wcześniejsza edycja zakończyła się 31 sierpnia. Bank zdecydował się przedłużyć tę ofertę, zmienianiąc nieco warunki – trzeba wykonywać o 3 transakcje kartą więcej w miesiącu, niż poprzednio, ale można zyskać więcej: 110 zamiast 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nagrodę w promocji mogą zdobyć nowi klienci mBanku, to znaczy osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały konta w mBanku. Trzeba też być pełnoletnim (a dokładnie mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat). Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Czy warto?

eKonto m to jedna z najlepszych propozycji na konto bankowe dla studentów i dla młodych. Oprócz braku opłat za większość operacji, zyskujesz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bankowości (jak choćby automatyczne oszczędzanie, BLIK, Android Pay), do programu rabatowego, dzięki któremu możesz zyskać zniżki w tysiącach sklepów partnerskich, a także do wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat (starsi – od 25 lat – mają również bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na świecie).

Warto wiedzieć, że do ukończenia 20. roku życia karta do konta jest zupełnie bezpłatna bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Potem, żeby uniknąć opłaty (4 zł) musisz wykonać pięć transakcji kartą w miesiącu. Wszystko sprawdzisz w rankingu kont studenckich.

Własna karta

Jeśli oryginalność jest dla Ciebie priorytetem, mBank daje Ci bezpłatną możliwość personalizacji karty płatniczej.  Bez dodatkowych kosztów możesz wybrać obraz z galerii przygotowanej przez bank, albo wgrać swoje własne zdjęcie.

regulamin promocji
Niestandardowa karta w mBanku

Program poleceń – 100 zł za każdą skuteczną rekomendację

Jeśli masz dużą grupę znajomych i przetestujesz eKonto m, możesz zyskać 100 zł za każde polecenie konta, które zakończy się podpisaniem umowy przez Twojego znajomego i aktywnym korzystaniem z konta, otrzymasz stówę premii. Żeby dołączyć do programu najpierw otwórz eKonto m dla siebie, potem, gdy będziesz mieć już dostęp do bankowości internetowej, znajdź zakładkę Polecam mBank. Wygeneruj kod polecenia i przekaż do znajomym.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 11.10.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.