Partnerzy

BIS AGH

BIS – Biuletyn Informacyjny Studentów AGH

BIS AGH jest gazetą bezpłatną oraz w całości kolorową, która porusza kwestie dotyczące studentów, nie tylko tych z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Każde wydanie podzielone jest na następujące działy tematyczne:... Więcej »

Ius Publicum logo

Fundacja Ius Publicum

Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum powstała z inicjatywy praktyków i teoretyków prawa gospodarczego będących przedstawicielami ośrodków akademickich Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu... Więcej »

Neolution

Neolution – organizacja studencka

Neolution to organizacja studencka działającą przy Instytucie Psychologii UJ. Zajmuje się zagadnieniami z dziedziny psychologii biznesu. Realizuje zlecenia dla firm z obszarów HR i PR. Więcej »

HRMI Logo

HRM Institute

HRM Institute jest ośrodkiem prowadzącym własne badania, opracowania i publikacje, jak również jest organizatorem konferencji, warsztatów, debat i szkoleń. Jako doświadczony inicjator wydarzeń skierowanych do studentów i... Więcej »

Milionporad.pl logo

MilionPorad – porady na każdy temat

MilionPorad.pl to pierwszy i jeden z najważniejszych portali poradnikowych w Polsce. Odpowiedzi na swoje problemy znajdują u nas wszystkie grupy społeczne, w tym oczywiście młodzież i studenci, stanowiący największą cześć... Więcej »

Ważne Miejsca w Warszawie logo

Ważne miejsca w Warszawie – gdzie warto bywać

Projekt Ważne miejsca w Warszawie powstał w 2009 roku, aby skupiać informacje o najciekawszych miejscach, instytucjach i wydarzeniach w kulturalnej stolicy. Więcej »

Student Travel logo

Student Travel – najlepsze wyjazdy studenckie

Student Travel to biuro podróży stworzone z myślą o studentach. Organizuje wyjazdy i obozy, na których poznać można mnóstwo ciekawych osób z akademickiego świata! Więcej »

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.